WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 1 684,00 zł - 3 889,00 zł

Oświetlenie ostrzegawcze

Aktywne filtry

Rama w podszybie na dodatkowe oświetlenie

Rama w podszybie przeznaczona do skutecznego doświetlania drogi podczas prowadzonych działań poszukiwawczych lub ratowniczo-gaśniczych.

Cena 3 889,00 zł

Lampa 2LEDW EP (ekstra płaska)

Lampa 2LEDW EP (ekstra płaska) wyróżnia się elegancką budową, niezawodnością, poprawioną aerodynamiką i niską wagą. Możliwość umieszczenia dowolnego napisu.

Cena 2 030,00 zł

Lampa LED 2LCW EP (ekstra płaska, ECO)

Lampa LED 2LCW EP (ekstra płaska, ECO) do umieszczenia na dachach pojazdów służbowych. Lampa jest elegancka i wyjątkowo smukła – jej wysokość to niespełna 11cm

Cena 1 684,80 zł

Oświetlenie ostrzegawcze dla straży pożarnej

Każdy wóz strażacki powinien być wyposażony w odpowiedni sprzęt oraz akcesoria niezbędne podczas akcji ratowniczej określonego rodzaju, ale również właściwe oświetlenie. Poza podstawowym źródłem światła zapewniającym widoczność, istotne są również lampy ostrzegawcze do wozu strażackiego. Wraz z charakterystycznym sygnałem dźwiękowym stanowi ostrzeżenie dla pozostałych uczestników ruchu drogowego o zbliżającym się pojeździe uprzywilejowanym. Dzięki temu przejazd na miejsce wezwania jest zdecydowanie bardziej sprawny.

Lampy ostrzegawcze do wozu strażackiego

Posiadamy szeroki wybór oświetlenia ostrzegawczego dla straży pożarnej. Wysokiej jakości lampy płaskie czy typu megaflesz znakomicie sprawdzą się w każdej sytuacji. Nowoczesny design lamp ostrzegawczych do wozu strażackiego wyróżnia się aerodynamicznym kształtem, zmniejszającym opór powietrza podczas jazdy. Proponowane oświetlenie w kolorze niebieskim lub pomarańczowym znajdzie zastosowanie zarówno w Państwowej Straży Pożarnej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Koguty strażackie

Lampy ostrzegawcze dla straży pożarnej o płaskiej konstrukcji posiadają różne wersje oświetlenia. Jedne z nich posiadają kilkanaście diod LED na moduł, inne światła stroboskopowe o podwójnym błysku. Jednak wszystkie wyróżnia znakomita widoczność i odpowiednie natężenie światła. Na oświetleniu ostrzegawczym LED oraz lampach stroboskopowych do wozu strażackiego można zamieścić dowolny napis.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?