WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Odzież ochronna do pracy z pilarkami

Aktywne filtry

Osłona przednia nóg FUNCTION 90cm

Przednia osłona nóg FUNCTION 90cm zaprojektowana dla osób, które niecodziennie mają kontakt z pilarką łańcuchową. Zabezpiecza przed przecięciami i uszkodzeniami.

Cena 449,00 zł

Spodnie pilarza

Uniwersalne spodnie pilarza to doskonałe rozwiązanie do pracy przy wyrębie drzew. Praca z pilarkami spalinowymi niesie ze sobą szereg ryzykownych sytuacji. Dlatego warto zadbać o ochronę nóg z pomocą spodni antyprzecięciowych. Spodnie spełniają normy zapewniając bezpieczeństwo podczas pracy. Dzięki zastosowanym nowoczesnym rozwiązaniom znajdziesz spodnie dla drwali na upalne lato oraz srogą zimę. Zastosowane przy produkcji oddychające i wodoodporne materiały zapewniają komfort przy długotrwałej pracy. Podczas wykonywania prac fizycznych należy zadbać o strój. Dodatkowe wzmocnienia z materiału oraz wytrzymałe szwy, zapewnią bezpieczeństwo pracownikowi. Spodnie pilarza dostępne w pełnej gamie rozmiarowej. Warto uzupełnić swoją garderobę o profesjonalne kurtki dla pilarzy i kurtki robocze.

Nogawice pilarza

Posiadają ochronę antyprzecięciową spełniająca normę. Nogawice ochronne to doskonałe rozwiązanie dla każdego pilarza, mającego problem ze znalezieniem spodni ochronnych w odpowiednim rozmiarze. Waga nogawic to tylko 1kg! Dzięki czemu zapewniają jednocześnie maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo w pracy. Nogawice dla pilarzy z wkładką przeciwprzecięciową zaprojektowane zostały z myślą o bezpieczeństwie pracy osób pracujących przy wycince drzew oraz służb ratunkowych. Zapewniają doskonałą swobodę ruchu, jednocześnie spełniają normy bezpieczeństwa. Każdy operator piły spalinowej powinien je posiadać. Ponadto nogawice wyposażone są w klamry, co ułatwia sprawne zakładanie i ściąganie. Nogawice pilarza można założyć na każdy rodzaj spodni.

Nogawki pilarza

Wysokiej jakości sprzęt ochronny stanowiący uzupełnienie ubioru strażaka podczas działań związanych z usuwaniem złomów i wywrotów drzewnych. Nogawki pilarza to nakładki na spodnie, zaprojektowane tak, by nie ograniczać ruchów i zapewnić komfort pracy zarówno fizyczny jak i psychiczny, gdyż zerwanie łańcucha w pilarce podczas ekstremalnych działań nie jest do końca przewidywalne. Pamiętaj chroń swoje ciało na tyle na ile zapewnia Ci to technologia!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?