Filtry

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 349,00 zł

Gaśnica proszkowa

Aktywne filtry

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC przeznaczona do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej. Możliwość wielokrotnego napełniania.

Cena 187,00 zł

Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E

Łatwa w obsłudze Gaśnica proszkowa 12kg GP-12x ABC/E mieści aż 12 kg środka gaśniczego. Jest to ilość pozwalająca na szybkie i skuteczne stłumienie pożaru.

Cena 348,09 zł

Gaśnica proszkowa 2kg GP2x ABC

Gaśnica proszkowa 2kg GP2x do gaszenia pożarów z grupy A, B, i C przeznaczona w szczególności do ochrony przeciwpożarowej samochodów ciężarowych i dostawczych.

Cena 89,00 zł

Gaśnica proszkowa 4kg GP-4x ABC

Łatwa w obsłudze i szybka w działaniu Gaśnica proszkowa 4kg GP-4x ABC to niezastąpiony element ochrony przeciwpożarowej w np. obiektach użyteczności publicznej.

Cena 166,00 zł

Gaśnica proszkowa 9kg GP-9x ABC/E

Gaśnica to oczywiście przenośne urządzenie służące do gaszenia pożarów. Każda gaśnica posiada odpowiednie oznakowanie do jakiego typu pożaru można ją użyć. 

Cena 239,85 zł

Gaśnica proszkowa 4 kg GP-4x ABC BOXMET

Gaśnica proszkowa 4 kg GP-4x ABC BOXMET przeznaczona głównie do gaszenia pożarów powstałych w warsztatach, halach produkcyjnych, zakładach energetycznych.

Cena 148,00 zł

Gaśnica proszkowa 6kg GP-6x ABC BOXMET

Środek gaśniczy zastosowany w Gaśnicy proszkowej 6kg GP-6x ABC BOXMET posiada świadectwo dopuszczenia CNBOP. Duży zakres temperatur stosowania od -30°C do +60°C

Cena 162,00 zł

Gaśnica proszkowa – Strefa998.pl

Gaśnice proszkowe pozwolą uzyskać w pełni profesjonalny sprzęt, który jest bezpieczny i niezawodny w użytkowaniu. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej propozycji na proszkowe gaśnice strażackie, które cechują się niezawodnością, a także posiadają wszystkie niezbędne licencje i atesty. W naszej ofercie zawierany jest wyłącznie profesjonalny sprzęt w bardzo dobrych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego działu!

Gaśnice proszkowe – najlepszy produkt w swojej kategorii

Profesjonalna gaśnica proszkowa, która jest ukazana w naszym sklepie, to świetnie skrojona oferta na potrzeby profesjonalistów. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego też proponujemy im wyłącznie sprzęt o bardzo wysokiej jakości. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie gaśnice proszkowe, które zapewniają niezawodność i sprawdzają się w każdej sytuacji. Wiemy, jak bardzo ważne są gaśnice proszkowe w każdej akcji gaśniczej, dlatego też przygotowywana przez nas oferta uwzględnia wszystkie te potrzeby.

Proszkowa gaśnica strażacka

Wysokiej jakości produkty dostępne w tym dziale pozwolą każdemu na znalezienie czegoś dla siebie. Dodatkowo oferowana przez nas proszkowana gaśnica strażacka jest dostępna w bardzo dobrych cenach. Potwierdza to tylko duże zainteresowanie klientów naszą ofertą, dzięki której każdy może znaleźć dla siebie najlepsze rozwiązania. 

W naszym sklepie znajdą Państwo proszkowe gaśnice strażackie o różnych wagach, a także o różnych parametrach. Dzięki temu będzie możliwe dobranie odpowiedniej gaśnicy do potrzeb. Proponowane przez nas sprzęty świetnie sprawdzają się jako w pełni profesjonalne gaśnice w wielu pomieszczeniach, które wymagają dobrej gaśnicy. Bezpieczeństwo jest tutaj priorytetem.

Zachęcamy do składania zamówień na gaśnicę proszkową a gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z otrzymanego sprzętu!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?