Filtry

Cena

Cena

  • 68,00 zł - 439,00 zł

Inne

Aktywne filtry

Łącznik kątowy 52

Zastosowanie Łącznika kątowego 52 pozwoli na zmniejszenie obciążenia Strażaka obsługującego wąż strażacki. Wyposażony w rączkę pozwalającą na solidny uchwyt.

Cena 439,00 zł

Łącznik kątowy 75

Łącznik kątowy 75 to idealny pomocnik prądownika, pozwalający na zmniejszenie siły odrzutu prądu wody. Sprawdzi się również przy zabezpieczaniu linii gaśniczej

Cena 401,00 zł

Siodełko wężowe

Siodełko wężowe do zabezpieczenia węży tłoczonych przed przetarciem i załamaniem. Produkt wykonany z el. stalowych z rolkami ułatwiającymi przeciąganie węży.

Cena 192,00 zł

Kurtyna wodna 52 z regulacją

Kurtyna wodna 52 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 388,00 zł

Kurtyna wodna 75 z regulacją

Kurtyna wodna 75 z regulacją, do wytworzenia zasłony wodnej celem obniżenia siły promieniowania cieplnego, neutralizacji gazów czy chłodzenia zagrożonych miejsc

Cena 414,00 zł

Zapasowy pojemnik SCOTTY 4074

W naszej ofercie mamy dodatkowy zapasowy pojemnik SCOTTY 4074 mieszczący objętość 5 litrów. Przeznaczony jest do prądownicy pianowej PP 4075-50V.

Cena 129,15 zł

Klucz do pokryw studzienek

Komplet kluczy do pokryw studzienek. W komplecie dwa klucze wykonane z wytrzymałej stali galwanizowanej. Klucze spięte łańcuszkiem.

Cena 68,00 zł

Armatura strażacka – strefa998.pl

Dostępna w tym dziale armatura strażacka pozwoli uzupełnić wszelkie braki w każdym aspekcie. Oferowane Państwu produkty cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, a także dobrymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą tego działu i znalezienia najlepszych rozwiązań dla Państwa!

Armatura strażacka – świetnie skomponowana oferta w naszym sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego działu, w którym znajduje się szeroko pojęta armatura strażacka. Oferujemy Państwu produkty wysokiej klasy, które cieszą się wśród naszych klientów powszechnym zainteresowaniem. Nasza oferta jest atrakcyjna pod względem cen, dlatego też kupując u nas, macie Państwo pewność, że nie przepłacicie. Jesteśmy także do dyspozycji względem informacji. Armatura strażacka to wiele elementów o różnej specyfice, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii wszelkich informacji.

Gadżety strażackie – największy wybór w naszym sklepie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych po gadżety strażackie, które pozwolą cieszyć się odpowiednimi funkcjami dla wszystkich zainteresowanych klientów. W naszej ofercie posiadamy przeróżne gadżety strażackie, dzięki czemu każda z propozycji przyniesie Państwu pełną jakość produktu, a także zadowolenie z otrzymanej u nas ceny. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie starannie wyselekcjonowane gadżety strażackie, dlatego też możecie Państwo w pełni zaufać produktom z naszej oferty.

Akcesoria dla strażaka

Jak wiadomo, akcesoria dla strażaka potrafią zrobić pewną różnicę. Wiemy o tym doskonale, dlatego też w naszym sklepie znajdują się wysokiej klasy akcesoria dla strażaka. Pozycje obowiązkowe, które powinny znaleźć się w ekwipunku każdego, to coś, co warto sprawdzić i uzupełnić ewentualne braki. Nasza oferta jest w pełni skrojona pod potrzeby naszych klientów zarówno jakościowo, jak i cenowo. 

Zapraszamy do sprawdzenia produktów w tym dziale i do wyboru odpowiednich akcesoriów dla siebie!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?