Filtry

Cena

Cena

  • 235,00 zł - 442,00 zł

Inne

Aktywne filtry

Łącznik kątowy 75

Łącznik kątowy 75 to idealny pomocnik prądownika, pozwalający na zmniejszenie siły odrzutu prądu wody. Sprawdzi się również przy zabezpieczaniu linii gaśniczej

Cena 401,00 zł

Łącznik kątowy 52

Zastosowanie Łącznika kątowego 52 pozwoli na zmniejszenie obciążenia Strażaka obsługującego wąż strażacki. Wyposażony w rączkę pozwalającą na solidny uchwyt.

Cena 439,00 zł

Kurtyna wodna 52 z regulacją

Kurtyna wodna 52 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 235,00 zł

Kurtyna wodna 52 (z regulacją) CNBOP

Kurtyna wodna 52 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 417,00 zł

Kurtyna wodna 75 z regulacją

Kurtyna wodna 75 z regulacją, do wytworzenia zasłony wodnej celem obniżenia siły promieniowania cieplnego, neutralizacji gazów czy chłodzenia zagrożonych miejsc

Cena 242,00 zł

Kurtyna wodna 75 (z regulacją) CNBOP

Kurtyna wodna 75 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 442,00 zł

Armatura strażacka – strefa998.pl

Dostępna w tym dziale armatura strażacka pozwoli uzupełnić wszelkie braki w każdym aspekcie. Oferowane Państwu produkty cechują się bardzo wysoką jakością wykonania, a także dobrymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą tego działu i znalezienia najlepszych rozwiązań dla Państwa!

Armatura strażacka – świetnie skomponowana oferta w naszym sklepie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego działu, w którym znajduje się szeroko pojęta armatura strażacka. Oferujemy Państwu produkty wysokiej klasy, które cieszą się wśród naszych klientów powszechnym zainteresowaniem. Nasza oferta jest atrakcyjna pod względem cen, dlatego też kupując u nas, macie Państwo pewność, że nie przepłacicie. Jesteśmy także do dyspozycji względem informacji. Armatura strażacka to wiele elementów o różnej specyfice, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii wszelkich informacji.

Inny sprzęt strażacki

Łączniki kątowe, siodełka wężowe czy też kurtyny wodne to niezbędny element wyposażenia niema każdego wozu strażackiego. Ułatwiają pracę, wpływają na jej bezpieczeństwo ale też na jakość działań podczas akcji gaśniczych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?