Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 6 089,00 zł

Detektor

Aktywne filtry

Detektor jednogazowy MSA ALTAIR

Jednogazowy detektor ALTAIR to świetne urządzenie do wykrywania gazów niebezpiecznych, doskonale sprawdza się również w roli osobistego czujnika np. tlenku węgla. 

Detektor wielogazowy MSA Altair 4X

Bardzo popularny w solidnej konstrukcji detektor wielogazowy Altair 4X firmy MSA pozwala na zmierzenie stężenia tlenu, siarkowodoru, tlenku węgla i gazów palnych.

Dräger X-am® 2500 Ex, O2, CO-LC, H2S-LC

Detektor Dräger X-am® 2500 Ex,O2,CO-LC,H2S-LC posiada dopuszczenie przeciwwybuchowe dla strefy 0 gwarantujące bezpieczną pracę w strefach zagrożonych wybuchem.

Cena 4 045,00 zł

Dräger X-am® 2500 Zestaw specjalny

Specjalistyczny detektor Dräger X-am® 2500 z czujnikami w formacie XXS do gazów CO, H2S, O2, SO2 i NO2. Zestaw specjalny z akcesoriami ładująco – zasilającymi.

Cena 4 329,00 zł

Detektor MULTI GAS CLIP SIMPLE (MGC-S) 2 letni

Detektor MULTI GAS CLIP SIMPLE (MGC-S) 2 letni do pomiaru gazów -O2, H2S, CO i CH4. Detektor z dużym, czytelnym wyświetlaczem i dobrze widocznymi alarmami.

Cena 3 565,77 zł

Monitor Skażeń Radioaktywnych typ EKO-C

Urządzenie wykrywające promieniowanie jonizujące pochodzące od skażeń radioaktywnych izotopami alfa i beta oraz od źródeł promieniowania X i gamma.

Cena 6 089,00 zł

Detektor wielogazowy MSA Altair 5X

Detektor wielogazowy ALTAIR 5X umożliwia pomiar do sześciu gazów jednocześnie. Za sprawą wbudowanego sensora PID ten czujnik wielogazowy wykrywa także LZO, co czyni go jeszcze bardziej wszechstronnym.

Detektory wielogazowy

Detektor to nowoczesny i ekonomiczny monitor wykrywający. Detektor służy do wykrywania i ewentualnej rejestracji. Detektory stosuje się, gdy sygnał nie może być zarejestrowany bezpośrednio przez zmysły człowieka. W detektorze jest zarówno wskaźnik właściwości konkretnych surowców oraz opcja wskazywania środka obiektu, co szczególnie ułatwia wykonanie dokładnych pomiarów profili z aluminium i drewna. Praca strażaka wymaga wielokrotnie interweniowania w miejscach, gdzie poziom stężenia gazów jest niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia i życia. By móc sprawować pieczę nad powietrzem i dzięki temu trafnie podejmować decyzje, grupy ratownicze wykorzystują detektory wielogazowe.

Detektory do kontrolowania otoczenia

Detektory do kontrolowania otoczenia sprawdzają się świetnie w każdych warunkach - mierzą stężenie wielu gazów jednym urządzeniem. Detektor umożliwi określenie czy występują strefy niebezpieczne np. zagrażające wybuchem. Solidnie wykonane obudowy odporne na trudne warunki pracy oraz wydłużony okres używalności sprawia, że jest to urządzenie niezawodne.

Detektory wielogazowe dla trudnych warunków pracy

Detektory posiadają prosty w obsłudze wyświetlacz oraz diody, które sygnalizują niski poziom baterii. Detektory są łatwe w obsłudze oraz zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale przede wszystkim jest to urządzenie gwarantujące bezpieczeństwo. Z uwagi na swoje działanie detektory sprawdzają się nie tylko w pożarnictwie, ale także w branży wodociągowej i kanalizacyjnej.

Detektor wielogazowy dla straży

Detektor służy do wykrywania i ewentualnej rejestracji zagrożenia. Detektor stosuje się, gdy sygnał nie może być zarejestrowany bezpośrednio przez zmysły człowieka. W detektorze jest zarówno wskaźnik właściwości konkretnych surowców oraz opcja wskazywania środka obiektu. Ułatwia to wykonanie dokładnych pomiarów profili z aluminium i drewna. Praca strażaka wymaga wielokrotnie interweniowania w miejscach, gdzie poziom stężenia gazów jest niebezpieczny dla ludzkiego zdrowia i życia. By móc sprawować pieczę nad powietrzem i dzięki temu trafnie podejmować decyzje, grupy ratownicze wykorzystują detektory wielogazowe. 

Detektor jako kontroler otoczenia

Detektor do kontrolowania otoczenia sprawdza się świetnie w każdych warunkach - mierzy stężenie wielu gazów jednym urządzeniem. Detektor określa czy w danym momencie występują strefy niebezpieczne np. zagrażające wybuchem. Solidnie wykonane obudowy odporne na trudne warunki pracy oraz wydłużony okres używalności sprawia, że jest to urządzenie niezawodne. Detektor posiada prosty w obsłudze wyświetlacz oraz diody, które sygnalizują niski poziom baterii. Detektory są łatwe w obsłudze oraz zapewniają nie tylko komfort użytkowania, ale przede wszystkim jest to urządzenie gwarantujące bezpieczeństwo. Z uwagi na swoje działanie detektory sprawdzają się nie tylko w pożarnictwie, ale także w branży wodociągowej i kanalizacyjnej. 

Detektor

Detektor mierzy równocześnie gazy wybuchowe (kalibracja metanem), tlen, siarkowodór oraz tlenek węgla. To połączenie sprawia, że detektor stał się jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń na rynku. Wytrzymała i wodoodporna obudowa umożliwia korzystanie z detektora nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach pracy. Prosta obsługa tylko jednym przyciskiem, niewielkie wymiary oraz nieznaczna waga, to kolejne atuty urządzenia. Detektor posiada dobrze widoczne alarmy, dzięki umieszczonym w urządzeniu paskom LED. 

Atutem detektora jest wytrzymałość, wodoodporność oraz wysoka rozdzielczość pomiarów

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?