WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 811,00 zł - 4 173,00 zł

Nasobne

Aktywne filtry

Radiotelefon HYTERA HP-685 MD

HYTERA HP685 zapewnia czysty dźwięk i rozszerzony zasięg. To łatwe w użyciu narzędzie umożliwiające zwiększenie produktywności i efektywności organizacji.

Cena 2 860,00 zł

Radiotelefon Motorola DP2600e

Prezentowany Radiotelefon Motorola DP2600e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku oraz funkcje ułatwiające komunikację. Praca w paśmie VHF 136-174 Mhz

Radiotelefon Motorola DP4400e

Nasobny, cyfrowy Radiotelefon Motorola DP4400e przeznaczony dla profesjonalistów. Kompleksową łączność gwarantuje zintegrowany system transmisji głosu i danych

Radiotelefon HYTERA BP565

Radiotelefon przenośny hytera BP565 to idealny sprzęt dla strażaków. W komplecie z urządzeniem: akumulator, antena, ładowarka biurkowa i klips do pasa.

Cena 1 040,00 zł

Radiotelefon Motorola DP4401e

Radiotelefon Motorola DP4401e wyposażony został w wiele funkcji nowej generacji, w tym w wielokonstelacyjny moduł GNSS zwiększający dokładność lokalizacji.

Radiotelefon przenośny Hytera HP-785

Radiotelefon przenośny Hytera HP785 - zwiększony zasięg, wyższy poziom wytrzymałości, Bluetooth, pozycjonowanie przy użyciu GPS i GLONASS. Łatwa do przenoszenia i minimalistyczna konstrukcja przynosi korzyści użytkownikom.

Cena 3 399,00 zł

Radiotelefon Motorola DP4601e

Solidna konstrukcja przenośnego Radiotelefonu Motorola DP4601e zabezpiecza przed wpływem wiatru, kurzu i wody (IP57). W zestawie akumulator i ładowarka.

Radiotelefon Motorola DP4800e

Radiotelefon Motorola DP4800e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, dzięki funkcji dostosowującej głośność do natężenia hałasu w otoczeniu.

Radiotelefon Motorola DP4801e

Profesjonalny Radiotelefon Motorola DP4801e z zintegrowanym systemem GPS, możliwością przesyłania danych poprzez Bluetooth i certyfikatem iskrobezpieczeństwa.

Radiotelefony Nasobne

Radiotelefony nasobne są bezcennym narzędziem pracy służb nie tylko pożarniczych. Wynika to z konieczności skutecznej i ciągłej komunikacji pomiędzy członkami załogi zadysponowanymi do danego zadania. W sytuacjach kryzysowych nie ma miejsca na błędy. Wcześniejsze zaopatrzenie w profesjonalny sprzęt gwarantujący błyskawiczną komunikację w stanie rzeczywistym zaowocuje podczas pracy w terenie. Poza parametrami technicznymi liczą się również właściwości takie jak odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne (w tym wodoszczelność), wytrzymałość i łatwość obsługi. Jest to szczególnie istotne ponieważ radiotelefony przenośne będą towarzyszyły Strażakowi podczas wykonywanych czynności.

Radiotelefony przenośne

Z racji środowiska pracy Strażaków nasobne urządzenia komunikacyjne powinny dać możliwość bezproblemowego, nieprzerwanego łącza – co wpłynie z jednej strony na skuteczność wykonywania zadań a także zapewni bezpieczeństwo służb i osób poszkodowanych. Aby zminimalizować możliwość powstania błędów w komunikacji warto zaopatrzyć się w sprzęt dający możliwość łączności pomiędzy wieloma uczestnikami i na szerszym obszarze. Takie radiotelefony przenośne znajdują się w ofercie m.in. Hytera Communications Corporation Limited oraz Motorola Solutions. Wybrane – naszym zdaniem najbardziej dostosowane dla Strażaków modele radiotelefonów znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?