Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Moduły gaśnicze

Wysokociśnieniowy agregat gaśniczy AWP 65/40-220

Oferujemy wysokociśnieniowy agregat gaśniczy AWP 65/40-220 napędzany czterosuwowym spalinowym silnikiem HONDA GX 270 o wydajności 65 l/min przy ciśnieniu 40 bar

Cena 23 247,00 zł

Wysokociśnieniowy agregat gaśniczy AWP 80/40-220

Wysokociśnieniowy agregat gaśniczy AWP 80/40-220 składa się z silnika, pompy, regulatora ciśnienia oraz zwijadła wężowego z wężem. Moduł zakończony prądownicą.

Cena 25 338,00 zł

Moduły gaśnicze

Moduły gaśnicze jakimi są wysokociśnieniowe agregaty gaśnicze przeznaczone są do lekkich i średnich samochodów gaśniczych. Ten typ pojazdów jest idealny do akcji w terenie trudnodostępnym (np. górzystym, zalesionym). Zamontowanie kompaktowego urządzenia gaśniczego – agregatu wysokociśnieniowego umożliwia szybkie podjęcie akcji. Dzięki temu urządzeniu możliwym będzie nie tylko gaszenie pożarów ale czyszczenie miejsca akcji czy też spłukiwanie plam substancji chemicznych. Wysokociśnieniowy agregat gaśniczy zbudowany jest z pompy napędzanej silnikiem spalinowym i wyposażony w wąż wysokociśnieniowy zakończony prądownicą. W tej kategorii prezentujemy trzy najpopularniejsze modele modułów gaśniczych.

Agregaty wysokociśnieniowe napędzane silnikami Honda

Najmniejszym z oferowanych agregatów wysokociśnieniowych wytwarzających ciśnienie 40 bar jest model AW 40/40-220 o wydajności – 40 l/min. Dla bardziej wymagających użytkowników proponujemy model AWP 80/40-220 o wydajności – 80 l/min. Każdy z nich napędzany jest silnikiem spalinowym Honda. Produkty dają możliwość modyfikacji i doposażenia w dodatkowe elementy jak dozownik środka pianotwórczego czy licznik motogodzin.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć