Filtry

Cena

Cena

  • 92,00 zł - 1 415,00 zł

Zawory

Aktywne filtry

Zawór przepływowy ZW110

Zawór przepływowy ZW110 z łącznikami aluminiowymi typu STORZ. Zawór wyposażony w przepustnicą klapową ze skokową regulacją przepływu w pełnym zakresie.

Cena 1 415,00 zł

Zawór przepływowy ZW75

Zawór przepływowy ZW75 z łącznikami typu STORZ wyposażony w przepustnicę klapową ze skokową regulacją przepływu w pełnym zakresie stosowania.

Cena 762,60 zł

Zawory przepływowe – strefa998.pl

Dostępne w tym dziale zawory przepływowe to bardzo atrakcyjna oferta na wysokiej klasy produkty, które świetnie sprawują się w akcji. Jeśli poszukują Państwo sprzętu wykonanego z najlepszych materiałów, a także posiadającego wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty, to ta oferta jest zdecydowanie dla Państwa. Zachęcamy do zapoznania się z tym działem i jego produktami. Każdy klient znajdzie tutaj odpowiednie rozwiązania cenowe i jakościowe. Zapraszamy!

Zawory przepływowe – bardzo ważny produkt

Jak wiadomo, w akcjach gaśniczych zawory przepływowe spełniają bardzo ważne funkcje. Dzięki nim każda akcja może przejść bez problemu i dać szybki czas reakcji podczas gaszenia pożarów. Dlatego też nasze zawory przepływowe cechują się bardzo dobrą jakością wykonania i w akcji spełniają w pełni swoje zadanie. Równie wielkim atutem jest niezawodność, która stawiana jest przez nas, jak i przez ekipy gaśnicze na pierwszym miejscu. Dlatego też produkty w naszym sklepie cieszą się tak wielkim zainteresowaniem.

Strażackie zawory przepływowe – jakość to podstawa!

Wysoka jakość sprzętu gaśniczego i jego atesty to podstawa. Od niego zależy powodzenie danej akcji gaśniczej. Dlatego też oferowane w naszym sklepie strażackie zawory przepływowe dają Państwu pewność działania podczas każdej akcji. Dodatkowym atutem naszej oferty jest oczywiście atrakcyjna cena. Jak wiadomo, profesjonalny sprzęt kosztuje, jednak my postawiliśmy na doskonały stosunek jakości do kosztu, który przyciąga wszystkich naszych klientów do zakupów.

Zdajemy sobie sprawę ze wszelkich potrzeb, jakie mają nasi klienci, dlatego też strażackie zawory przepływowe są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz sklep stawia na jakość i pełne zadowolenie klientów, co musi przekładać się także na atrakcyjne ceny produktów oferowanych przez nas. Zapraszamy do przeglądania tego działu i do zakupu profesjonalnego sprzętu gaśniczego. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?