Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 1 317,00 zł - 3 967,00 zł

Radiotelefon samochodowy

Aktywne filtry

Radiotelefon Motorola DM4401e

Dzięki obsłudze przesyłania dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth do Radiotelefonu Motorola DM4401e z łatwością podłączymy bezprzewodowe akcesoria.

Radiotelefon Motorola DM4600e

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny z kompaktowym mikrofonem Motorola DM4600e. Urządzenie z integracją transmisji głosu i danych i funkcją inteligentnego dźwięku

Radiotelefon Motorola DM4601e

Rewolucyjny Radiotelefon przewoźny Motorola DM4601e z zintegrowanym modułem GPS, Bluetooth i funkcją inteligentnego dźwięku. Pojemność na poziomie 1000 kanałów.

Radiotelefon przewoźny HYTERA HM 785

Hytera HM785 mobilny radiotelefon z technologią DMR obsługuje standardowo pojedynczą głowicę sterującą z opcjami montażu pilota zdalnego sterowania i podwójną głowicę sterującą w celu dopasowania do różnych środowisk.

Cena 3 040,00 zł

Radiotelefon Motorola DM4400e

Radiotelefon Motorola DM4400e pracujący w paśmie VHF. Cyfrowy trunking dla pojedynczej stacji bazowej wykorzystujący pełne możliwości systemu MOTOTRBO.

Radiotelefon Motorola DM2600e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM2600e z wyraźnym wyświetlaczem i funkcją inteligentnego dźwięku. W zestawie  mikrofon, uchwyt mocujący i przewód zasilający.

Radiotelefon Motorola DM1400e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM1400e charakteryzuje się możliwością pracy w trybie analogowym i cyfrowym, doskonałą jakością dźwięku oraz większym zasięgiem.

Radiotelefony Przewoźne Motorola i Hytera

Niezawodna komunikacja jest kluczowym elementem skutecznej pracy Strażaków na miejscu zdarzenia. Dlatego w naszym sklepie Strefa998.pl oferujemy profesjonalne przewoźne radiotelefony samochodowe, które spełniają wszystkie wymagania określone w Rozkazie Nr 8 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 5 kwietnia 2019 r. Radiotelefony samochodowe Motorola i Hytera, które mamy w ofercie, to urządzenia o wysokiej jakości, zapewniające doskonałą łączność w każdych warunkach. Każdy z nich jest wyposażony w antenę UHF, która pozwala na przesyłanie wiadomości tekstowych i głosowych na różne częstotliwości i zasięgi, a także funkcję inteligentny dźwięk, która zapewnia wyjątkowo dobrą jakość dźwięku. Oferujemy modele zarówno w technologii analogowej, jak i cyfrowo-analogowej. Radiotelefony cyfrowe oferują szybką i łatwą obsługę, umożliwiając jednoczesne przesyłanie informacji na wiele kanałów. Z kolei modele analogowe charakteryzują się długim czasem pracy i dużą mocy. Wszystkie nasze urządzenia są kompaktowe, co pozwala na łatwe przechowywanie i transport w samochodzie. Każdy model jest wyposażony w 4-wierszowy wyświetlacz, który ułatwia obsługę i dostarcza niezbędnych informacji na bieżąco. Dodatkowo, niektóre z naszych radiotelefonów samochodowych są wyposażone w technologię Bluetooth, co pozwala na łatwe połączenie z innymi urządzeniami bez konieczności używania kabli. Na stronach poszczególnych modeli znajdują się szczegółowe informacje, które pomogą Państwu dokonać najlepszego wyboru. Zapewniamy również szybką dostawę i profesjonalną obsługę klienta. W naszym sklepie Strefa998.pl oferujemy szeroki wybór radiotelefonów samochodowych, które są nie tylko niezawodne, ale także łatwe w obsłudze i dostosowane do Państwa potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

Przewoźny radiotelefon samochodowy

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zakupicie Państwo ukompletowane zgodnie z wytycznymi telefony przenośne Hytera Communications Corporation Limited oraz Motorola Solutions. W zależności od potrzeb oferujemy telefony pracujące w technologii analogowej i cyfrowo-analogowej. Szczegółowe informacje na temat dostępnych modeli radiotelefonów samochodowych znajdują się na ich stronach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?