Filtry

Cena

Cena

  • 161,00 zł - 297,00 zł

Buty na zawody.

Aktywne filtry

Buty na zawody ZEPHYR

Strażacy zaopatrują się nie tylko w obuwie do działań ratowniczych. Ważnym elementem są buty na zawody i do długotrwałego użytkowania, jak np. buty ZEPHYR.

Cena 203,00 zł

Buty taktyczne GuardPRO

Buty taktyczne ogólnego przeznaczenia GuardPRO teraz dostępne w lepszej, obniżonej cenie. Buty wykonane z wodoodpornej skóry licowanej łączonej z Cordurą.

Cena 162,00 zł

Buty taktyczne TACTIC

Tactic to ubuwie taktyczne, wykonane z gładkiej skóry licowej oraz wodoodpornego materiału tekstylnego.

Cena 296,00 zł

Buty na zawody

Buty są najważniejszym elementem ochrony stóp, dającym możliwość wykonania powierzonych zadań w sposób bezpieczny dla Strażaka. O doborze odpowiedniego obuwia nie możemy zapominać również w czasie, kiedy nie prowadzimy działań bojowych np. podczas zawodów pożarniczych. Zła przyczepność obuwia czy  nieodpowiednie wyprofilowanie mogą wykluczyć Strażaka z rywalizacji. Pamiętajmy, że również podczas rozgrywek o charakterze sportowym jesteśmy narażeni na kontuzję mogącą doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu. Ubiór zawodników biorących udział w rywalizacji pożarników również został określony w Regulaminach zawodów PSP i OSP.

Buty ZEPHYR

Do wykorzystania podczas zawodów strażackich rekomendujemy buty  taktyczne do długiego noszenia marki ZEPHYR. Są one zgodne z wytycznymi organizatorów zawodów sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych. Ten model obuwia sięga za kostkę i nie posiada przytwierdzonych do podeszwy ulepszeń jak korki czy kolce. Dostępna rozmiarówka od 36 do 48 sprawi, że niemalże każdy Strażak i Strażaczka  będą mogli  dobrać rozmiar odpowiedni dla siebie. Obuwie jest wodo i olejoodporne co sprawia, że posłużą przez wiele lat. Zachęcamy do wyboru tego modelu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?