WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Poznaj naszą historię i zaufaj profesjonalistom!

Sklep strażacki Strefa998 działa od 2012 r. Na przestrzeni dekady przeszliśmy rozwój z firmy posiadającej kilka produktów w sprzedaży i ograniczoną liczbę klientów, do aktualnej pozycji lidera w sprzedaży sprzętu pożarniczego ze sporym zapleczem produktów i mnóstwem zadowolonych klientów z całego kraju.
Jesteśmy laureatami różnego rodzaju konkursów i plebiscytów. Między innymi w roku 2016, znaleźliśmy się w gronie, najdynamiczniej rozwijających się firmy w Polsce w branży e-commerce, zajmując II miejsce na dolnym śląsku. W 2017 roku otrzymaliśmy Grosz Głogowski, czyli nagrodę gospodarczą w kategorii lider ziemi głogowskiej. W 2022 roku otrzymaliśmy certyfikat sklepu prokonsumenckiego, świadczący o najwyższej dbałości o prawa konsumenta.W jaki sposób dotarliśmy w to miejsce? Nasz zespół tworzą Strażacy, dlatego stworzyliśmy miejsce gdzie każdy Strażak będzie mógł zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i dokładamy wszelkich starań, by sklep pożarniczy Strefa998 spełniał wysokie wymagania profesjonalistów i oferował szeroki asortyment. Z naszego sprzętu, tak jak nasi klienci korzystamy na co dzień, dlatego słuchamy i analizujemy potrzeby Strażaków nie bojąc się nowości i oferując najbardziej innowacyjne rozwiązania niezbędne do sprostania wymaganiom dzisiejszego pożarnictwa. Rozwój i wyniki naszego sklepu pożarniczego nie są naszym sukcesem lecz sukcesem wszystkich Strażaków podejmujących działania w zakupionej w sklepie Strefa998 odzieży i z powodzeniem wykorzystujących nabyty u nas sprzęt, co daje nam największą satysfakcję.Oferta sklepu Strefa998.pl skierowana jest do Strażaków Państwowej lub Ochotniczej Straży Pożarnej, profesjonalistów z innych branż potrzebujących niezawodnego sprzętu oraz do wszystkich osób (niezależnie od wieku) dla których pożarnictwo i ratownictwo jest pasją.

Oferta obejmuje cieszące się ogromną popularnością akcesoria pożarnicze niezbędne w każdej jednostce Państwowej lub Ochotniczej Straży Pożarnej. Do sprzedaży wprowadziliśmy sprzęt najlepszych polskich producentów takich jak BRUBECK, BRANDBULL Polska, PROTEKT, CTIFPOL czy Mactronic; europejskich, wśród których wyróżnia się ROSENBAUER, Ballyclare, Dräger, Holík czy STIHL a także amerykańskich, w tym NUPLA oraz Quick Fist. Oczywiście na rynku znajdziemy więcej dostawców sprzętu dla Straży jednak w trosce o naszych klientów w sklepie Strefa998 skupiamy się wyłącznie na ofercie tych największych, najlepszych i stosujących dobre praktyki. Tylko godni zaufania producenci są w stanie dostarczyć bezpieczny i niezawodny sprzęt i tylko takie produkty znajdziecie Państwo w sklepie Strefa998.

   mactronic_pelne2.gif


   

Co w takim razie możemy Państwu zaoferować? Oczywiście wszystko to co jest niezbędne w pracy Strażaków. Szeroki asortyment sklepu Strefa998 obejmuje wyposażenie strażackie począwszy od wyposażenia technicznego takiego jak motopompy, oświetlenie czy pilarki po armaturę i węże strażackie; sprzęt niezbędny do ratownictwa technicznego, medycznego, chemiczno - ekologicznego i wodnego oraz sprzęt szkoleniowy. Oferujemy również ubrania i dodatki w tym ubrania specjalne i koszarowe; kombinezony i odzież ochronną; rękawice, buty, hełmy oraz mundury wyjściowe i służbowe. Kategorię uzupełnia ogromny wybór dodatków dedykowanych dla członków OSP i PSP. Kolejną grupę produktów stanowią wyposażenie samochodów (m. in. syreny, moduły gaśnicze) i mocowania oraz wyposażenie strażnic (szafy strażackie, wyciągi spalin itp.). Oczywiście nie zapominamy o najmłodszych pasjonatach pożarnictwa! W sklepie Strefa998 każdy członek Młodzieżowej Drużynowej Pożarniczej zaopatrzy się w odzież, dodatki i sprzęt potrzebny do udziału w zawodach pożarniczych. Mamy również ofertę dla fanów Straży Pożarnej. Branżowe gadżety to idealna propozycja na prezent - nie tylko dla Strażaka. Niezależnie od rodzaju produktu, jego przeznaczenia czy ceny gwarantujemy, że jest najwyższej jakości i jesteśmy pewni, że zakupiony w sklepie Strefa998 mundur strażacki, ubranie specjalne, buty czy inny sprzęt pożarniczy będą służyć niezawodnie przez długie lata.

Skupiamy się przede wszystkim na sprzedaży internetowej. Ze sklepu Strefa998.pl możecie Państwo korzystać przez 24 godziny na dobę co niewątpliwie jest plusem dla zapracowanych Strażaków posiadających nienormowany czas pracy. Oczywiście jeżeli wolicie Państwo tradycyjne zakupy, zapraszamy na ul. Sikorskiego 56 w Głogowie do naszego sklepu stacjonarnego.

Robiąc zamówienia w sklepie internetowym i sklepie stacjonarnym Strefa998 możecie Państwo spodziewać się profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowanych pracowników, którzy rzeczowo odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze odpowiednich produktów. Dzięki dbałości o prawa konsumenta i naszej polityce prywatności zakupy w sklepie Strefa998.pl są bezpieczne a cały proces zakupu od odszukania interesującego produktu po jego zamówienie i opłacenie jest prosty i wyjątkowo intuicyjny. Dla Państwa komfortu udostępniamy kilka opcji płatności, w tym możliwość zapłaty za zakupiony towar przy odbiorze lub przy wykorzystaniu BLIK. Znając proces i ograniczenia wynikające z wydatkowania środków publicznych – dla Urzędów ale też jednostki OSP i PSP wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności.

Strefa998.pl to nie tylko sklep internetowy. Na stronie www.strefa998.pl wykraczamy poza standardowe oferty sklepów pożarniczych i udostępniamy dla Państwa treści związane z naszą branżą. Niegasnącą popularnością cieszy się zakładka Quiz gdzie dla Państwa rozrywki, sprawdzenia wiedzy lub przygotowania się do egzaminu udostępniamy tematyczne bloki testowe. Dużą uwagę, z korzyścią dla wszystkich Strażaków, przywiązujemy do prowadzonego przez nas Bloga, na którym wraz z kolegami po fachu dzielimy się wiedzą, recenzujemy produkty i podpowiadamy gdzie i jak załatwić formalności związane z m. in. pozyskaniem środków finansowych dla OSP.

Zapraszamy do zapoznania się z wszystkim treściami udostępnionymi dla Państwa na stronie www.strefa998.pl oraz do zakupów w sklepie stacjonarnym Strefa998 oraz sklepie internetowym Strefa998.pl. Jesteśmy przekonani, że produkty znajdujące się w naszej ofercie nie zawiodą naszych nowych klientów, którzy zasilą ogromną rzeszę naszych stałych odbiorców.

gal3.pnggal2.pnggal1.png

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?