Szelki bezpieczeństwa / Uprząż asekuracyjna

Aktywne filtry

Szelki bezpieczeństwa P-90

Szelki bezpieczeństwa P-90 bogato wyposażenie w m.in. punkty zaczepowe do pracy w podwieszeniu i automatyczne klamry łączącoregulacyjne. Rozmiar M-XL i XXL.

Cena 525,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-70

Szelki bezpieczeństwa P-70 dostępne w rozmiarach M-XXL. Szelki wyposażone w m.in. automatyczne klamry łączącoregulacyjne oraz przedni i tylny punkt zaczepowy.

Cena 500,00 zł

Szelki asekuracyjne z pasem biodrowym

Szelki bezpieczeństwa, nazywane inaczej również szelkami asekuracyjnymi to sprzęt zaliczany do grupy środków ochrony osobistej. Są przeznaczone do zabezpieczania pojedynczej osoby oraz chronienia jej przed upadkiem z wysokości. Szelki wykonane są z taśm oraz klamer regulacyjnych. Aby spełniały swoje zadanie, ważny jest ich właściwy dobór oraz dopasowanie do ratownika. Wybór odpowiedniej metody asekuracyjnej jest kluczowym elementem systemu ochrony ratownika przed zagrożeniami wynikającymi z działań na wysokości. Działania ewakuacyjno-ratownicze na wysokości należą do szczególnie niebezpiecznych dlatego dobór odpowiedniego sprzętu zabezpieczającego w postaci szelek bezpieczeństwa nie jest kwestia wyboru ale koniecznością. Uprząż asekuracyjna jest elementem niezbędnym w ewakuacji poszkodowanych osób z wysokości, zapewniającym właściwe bezpieczeństwo.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?