Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 32,00 zł - 3 444,00 zł

Latarki

Aktywne filtry

PELI TM Latarka 3315 STREFA 0 ATEX

Latarka PELITM 3315 STREFA 0 ATEX jest wytrzymała i bardzo poręczna. Latarka generuje skupioną wiązkę światła o mocy 110 lumenów. Możliwość instalacji na hełmie

Cena 307,50 zł

Uchwyt latarki do hełmu KZPT

Za pomocą prezentowanego Uchwytu latarki do hełmu KZPT zamontujemy latarkę na niemalże każdym hełmie wyposażonym w gniazdo do montażu uchwytu latarki.

Cena 48,59 zł

Latarka M-Fire AG ATEX

Latarka kątowa M-Fire AG posiadająca certyfikat Ex-ATEX oraz spełniająca normę wodoodporności IPX4. Latarka emituje światło o mocy 323 lumenów na odległość 288m

Cena 279,00 zł

Latarka ISKRA LED

Lekka i zintegrowana z hełmem Latarka strażacka ISKRA LED do użycia w ochronie przeciwpożarowej oraz strefach zagrożenia wybuchem gazów, par i mgieł lub pyłów.

Cena 127,92 zł

Uchwyt do hełmów GALLET: M-FIRE 02/M-FIRE 03

Uchwyt do hełmów strażackich GALLET, przeznaczony do mocowania latarek Mactronic M-FIRE 02 i M- FIRE 03. Uchwyt wykonany z lekkiego a zarazem solidnego tworzywa.

Cena 68,00 zł

Latarka dedykowana do hełmu HEROS TITAN

Zintegrowany system oświetleniowy LED  EX przeznaczony do hełmu ROSENBAUER HEROS TITAN. Dzięki redukcji masy latarka jest 15 % lżejsza.

Cena 477,24 zł

Nasadka czerwona do sterowania ruchem

Prezentujemy Nasadki w kolorze czerwonym do sterowania ruchem. Nasadki na latarki 2000, 2010, 8050, 8060 - do kierowania działaniami ratowniczymi po zmroku.

Cena 32,00 zł

Uchwyt do hełmów KZPT: M-FIRE 02/M-FIRE 03

Oferujemy Uchwyt do hełmów KZPT dedykowany do latarek M-FIRE 02/M i M-FIRE 03. Stabilne umocowanie latarki za pomocą śruby dokręcającej z ogranicznikiem.

Cena 51,00 zł

Latarka czołowa BLAZE 2.1 ładowana 60lm

Niewielka Latarka czołowa BLAZE 2.1 ładowana 60lm z zasilaniem akumulatorowym. Uchwyt 360 stopni pozwala na skierowanie źródła światła tam, gdzie chcemy.

Cena 40,00 zł

Latarka M-Fire 02

Wytrzymała na trudne warunki latarka M-Fire 02 marki Mactronic o zasięgu ponad 231m. Najlepsze materiały, sprawdzone działanie. Przekonaj się!

Cena 251,00 zł

Peli TM 2460 StealthLite LED

Latarka PeliTM  wykonana z najlepszej jakości komponentów przeznaczona dla służb mundurowych do pracy w najtrudniejszych warunkach.

Cena 1 033,20 zł

Latarka czołowa VIZO RC 400lm AHL0022

Latarka czołowa VIZO RC 400lm AHL0022. Ładowana za pomocą kabla MicroUSB czołówka w aluminiowej obudowie, akumulator daje możliwość pracy przez ponad 13h.

Latarka M-Fire 03

Latarka Mactronic M-Fire 03 z certyfikatem Ex ATEX stosowana jako latarka ręczna lub hełmowa (po zastosowaniu mocowania). Latarka emituje światło o mocy 180lm.

Cena 251,00 zł

PELI TM Latarka 3765Z0 STREFA 0

Solidna i wodoszczelna (IPX4 ) Latarka PELITM 3765 STREFA 0 wytwarza mocną wiązkę światła pozwalającą na zasięg świecenia do 256m. Zasilana akumulatorami NiMH.

Cena 1 476,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX

Zastosowany w bateryjnej Latarce NIGHTSTICK INTRANT XPP-5566 RX ATEX system DUAL LIGHT pozwala na równoczesne oświetlenie przestrzeni na wprost oraz po bokach.

Cena 520,00 zł

Szperacz MACTRONIC M-FIRE SL112

Najnowszy szperacz wykonany przez firmę MACTRONIC  przeznaczony dla Straży Pożarnej podczas działań w trudnych warunkach.

Cena 1 151,00 zł

Latarka NIGHTSTICK INTRANT XPR-5568 RX ATEX

Latarka kątowa NIGHTSTICK INTRANT XPR 5568RX akumulatorowa z certyfikatem ATEX z kompaktową ruchomą głowicą i dodatkową diodą oświetlającą przestrzeń pod nogami.

Cena 890,00 zł

Latarka nahełmowa Nightstick XPP-5418 GX

Latarka nahełmowa Nightstick XPP-5418 GX (certyfikat ATEX) jest iskrobezpieczna, wodoodporna i wstrząsoodporna. To idealne narzędzie do pracy w trudnych warunkach.

Cena 180,00 zł

PELI TM 3715 Latarka STREFA 0 ATEX

Latarka kątowa PELITM 3715 STREFA 0 ATEX posiada wbudowany wskaźnik poziomu naładowania baterii. W tym modelu źródłem światła jest diodowy moduł świetlny.

Cena 996,30 zł

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS

Szperacz LED NIGHTSTICK XPR-5582RX INTEGRITAS™ z ruchomą głowicą i zasięgiem ponad 550m to idealne narzędzie do użycia podczas akcji poszukiwawczo-ratowniczych 

Cena 1 900,00 zł

Latarka dwudiodowa NIGHTSTICK XPP - 5422G ATEX

Mocna latarka nahełmowa z certyfiktem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem gazu i pyłu. Pasuje do hełmów Gallet i KZPT po zastosowaniu uniwersalnego uchwytu.

Cena 235,00 zł

Latarka szperacz Mactronic X-PISTOL GEN2

Latarka szperacz Mactronic X-PISTOL GEN2 1500lm z funkcją fokus to nowoczesna odsłona szperacza pistoletowego. Czas pracy do 10h, waga 752g, zasięg do 530 m.

Cena 425,00 zł

Latarka nahełmowa NIGHTSTICK XPP - 5420G ATEX

Latarka znanej firmy Nightstick powszechnie używana przez jednostki straży pożarnej w USA z certyfikatem ATEX dla stref zagrożonych wybuchem gazu i pyłu.

Cena 180,00 zł

PELI TM Latarka kątowa PELI 3415MZ0 ATEX Magnes

Latarka kątowa PELITM 3415 ATEX Magnes jest kompaktowa i lekka. Model posiada dodatkowo mocowanie magnetyczne, pozwalające na używanie bez angażowania rąk.

Cena 462,00 zł

PELI TM 9415 Latarka Szperacz Strefa 0 ATEX

Odporna na uderzenia Latarka Szperacz LED PeliTM 9415 Strefa 0 ATEX z mocą 530 lumenów jest idealnym narzędziem do pracy w terenie – w najtrudniejszych warunkach.

Cena 3 444,00 zł

Latarka PELI 9410L LED, akumulatorowa (LI-ION)

Wysokiej klasy latarka aż 1131 lumenów. W bardzo widocznym kolorze, żółtym. Jaskrawy odcień pozwala na dostrzeganie jej w bardzo dużym zadymieniu.

Cena 2 706,00 zł

Nahełmowa latarka ATEX NIGHTSTICK XPP - 5420GX

Nahełmowa, bateryjna latarka ATEX NIGHTSTICK XPP – 5420GX jest iskrobezpieczna przez co może być używana również w strefach zagrożonych wybuchem gazu i pyłu.

Cena 190,00 zł

Latarka UK 4AA CPO

Prezentujemy wysokiej jakości Latarki do hełmów z serii UK 4AA z funkcją CPO oraz TRS. Możliwość włączania i wyłączania poprzez obracanie górnej części latarki.

Cena 510,45 zł

Latarka UK 2AAA Xenon

Latarka UK 2AAA Xenon jest wodoodporna i pyłoszczelna. Posiada bardzo jasne żarówki ksenonowe, czas świecenia wynosi do 2h.  Idealna do prac konserwatorskich.

Cena 134,07 zł

Latarka strażacka

Nie dość, że praca strażaka jest ciężka, to jej wykonywanie odbywa się często w niesprzyjającym otoczeniu. Obecność skrajnych temperatur, zapylenie oraz zadymienie powietrza, wysoka wilgotność, to tylko niektóre czynniki, które utrudniają działania ratunkowo-pożarnicze. Strażak zawsze powinien móc polegać na swoim sprzęcie. Również na latarce, która musi się wyróżniać wysoką specyfikacją techniczną, by wejść do wyposażenia strażackiego. W sklepie Strefa998.pl spotkasz się z bogatą ofertą latarek strażackich, które spełniają wyśrubowane kryteria. Przekonaj się!

Latarki strażackie – różne rodzaje

Charakter akcji ratunkowych determinuje rodzaj narzędzia, którym będzie musiał posłużyć się strażak. Dlatego w sklepie Strefa998.pl przygotowaliśmy zbiór latarek różnego rodzaju, które pozwolą Ci odnaleźć się w każdej sytuacji. Mamy dla Ciebie latarki nahełmowe, które oświetlą drogę bez konieczności ograniczenia manewru rąk, latarki szperacze o silnym strumieniu światła, a także poręczne i lekkie latarki kątowe.

Latarka strażacka – długa żywotność, duża moc

Każda latarka strażacka, którą spotkasz w naszym asortymencie, ma takie parametry techniczne, które pozwalają na pracę w wymagających warunkach. Ponadto charakteryzują się długą żywotnością i dużą skalą mocy.

Latarka to nie wszystko, dlatego w ofercie mamy również akcesoria do nich. Przykładami takich są uchwyty do latarek przyczepiane do hełmu, nakładki i nasadki.

Latarki nahełmowe

Praca straży pożarnej ma miejsce w nie zawsze sprzyjających warunkach. Często działania prowadzone są w miejscach gdzie mamy ograniczony dostęp do światła słonecznego lub sztucznego. Z tego powodu wspomagamy nasz wzrok przy pomocy dodatkowego oświetlenia, jakim są m.in. latarki. Dzięki precyzyjnemu i ukierunkowanemu dodatkowemu oświetleniu możliwym jest wykonanie bardziej precyzyjnych czynności. Zaprezentowane w tej kategorii latarki nahełmowe mają niewątpliwy atut. Jest nim możliwość korzystania z dodatkowego źródła światła bez udziału rąk.

Mocowania do hełmów

Tylko porządnie zamontowana na hełmie strażackim latarka nahełmowa spełni swoje zadania. W trakcie akcji ratowniczej prowadzonej w ograniczonej albo nawet zerowej widoczności, nie możemy pozwolić sobie na utratę jedynego źródła światła jakim zazwyczaj jest latarka. Dlatego niezbędnym staje się zaopatrzenie w mocowanie dedykowane dla danego rodzaju hełmu lub dla danej latarki.

W ofercie naszego sklepu pożarniczego posiadamy uchwyty do mocowania latarek na hełmach Gallet, Tytan oraz Calisia. Te produkowane są przez polskiego producenta - Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu S.A. Uchwyty stosować można wyłącznie na hełmach posiadających oryginalne gniazdo adaptacyjne. Montaż latarek przy pomocy prezentowanych uchwytów jest łatwy i przyjemny. Wybierając uchwyt należy zwrócić uwagę również na typ latarki, jakiej będziemy używać. W opisach zaznaczamy, do jakiego typu hełmu i latarki dedykowany jest dany produkt.

Latarki kątowe

Działania pożarniczo-ratownicze wymagają wspomagania przez odpowiedni sprzęt. W pewnych przypadkach nabyte umiejętności Strażaków okazują się nieprzydatne ze względu na warunki zastane na miejscu akcji. Niedostateczne oświetlenie lub jego brak, zadymienie, deszcz czy mgła mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić wykonanie zadania. Dlatego dobrej jakości latarka, mogąca pracować w każdych warunkach jest produktem wręcz niezbędnym. Nie bez znaczenia jest również materiał, z jakiego latarka strażacka została wykonana. Przy wyborze sprzętu warto zwrócić uwagę na to, czy obudowa jest odporna na uderzenia, działanie wody czy środków chemicznych. W tej kategorii znajdziecie Państwo szeroki wybór latarek kątowych najwyższej jakości - niezależnie od preferowanego źródła światła.

Szperacze

Działania poszukiwawczo-ratownicze to jeden z typów akcji, w których udział biorą Strażacy. Często są one prowadzone po zmierzchu lub w pomieszczeniach niedostatecznie oświetlonych oraz zadymionych. W takich warunkach silny snop światła daje jedyną możliwość na wykonanie zadania – należy więc użyć szperacza.Daje on możliwość oświetlenia szerokiej przestrzeni na dużą odległość. Dobry szperacz powinien być funkcjonalny – mieć możliwość zawieszenia, postawienia, zamontowania na innym przedmiocie. Powinien posiadać źródło światła o dużej mocy i pojemną baterię umożliwiającą długą pracę na jednym ładowaniu.

Latarki Peli

Dobra latarka strażacka to profesjonalny sprzęt, którego głównym zadaniem jest ułatwienie strażakowi wykonywania czynności służbowych podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Po pierwsze, musi mieć certyfikat EX ATEX uprawniający do użytkowania jej w strefach zagrożonych wybuchem. Po drugie, musi być sprzętem najwyższej jakości, spełniać każdy standard wodoszczelności i wytrzymałości na upadki. Trzecią jest to, że musi mieć funkcje i elementy potrzebne do interwencji strażackiej. Do takich należy silna dioda emitująca silny strumień światła. Światło LED daje doskonałe światło, znacznie bardziej białe niż nawet najwyższej temperatury lampy halogenowe. Nowoczesne rozwiązanie optyki dla światła LED w latarkach PELI zapewnia strumień świetlny, pozbawiony cieni, pierścieni i czarnych dziur stawiając latarki tej firmy na najwyższym światowym poziomie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?