WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Kurtyna wodna

Aktywne filtry

Kurtyna wodna 52 z regulacją

Kurtyna wodna 52 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 235,00 zł

Kurtyna wodna 75 z regulacją

Kurtyna wodna 75 z regulacją, do wytworzenia zasłony wodnej celem obniżenia siły promieniowania cieplnego, neutralizacji gazów czy chłodzenia zagrożonych miejsc

Cena 242,00 zł

Kurtyna wodna 52 (z regulacją) CNBOP

Kurtyna wodna 52 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 417,00 zł

Kurtyna wodna 75 (z regulacją) CNBOP

Kurtyna wodna 75 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 442,00 zł

Kurtyny wodne - zastosowanie

Kurtyna wodna pozwala na stworzenie ściany wodnej, która pełni kilka zasadniczych funkcji podczas pożaru. Po pierwsze tworzy skuteczną barierę dla oddziaływania cieplnego, a ponadto chłodzi sąsiednie budynki. Po drugie nie pozwala przedostawać się pyłom i zanieczyszczeniom. Po trzecie stwarza warunki dla neutralizacji gazów i dymu. Dzięki jej wykorzystaniu możemy zmniejszyć zasięg pożaru i uchronić przed jego skutkami sąsiadujące obszary. W sklepie strażackim Strefa998.pl spotkasz się z ofertą solidnych kurtyn wodnych.

Płynna regulacja kurtyny wodnej

Kurtyny wodne, którymi dysponujemy w naszym asortymencie, wyróżniają się możliwością płynnej regulacji wydajności, co pozwala na pełną kontrolę wytwarzanej ściany. Regulacja odbywa się za pomocą obrotu dźwigni. Ważnym atutem jest możliwość ustawienia kurtyn w linii, co pozwala na stworzenie długich barier wodnych.

Kurtyna do wody – wysoka jakość

Sklep pożarniczy Strefa998.pl słynie z wysokiej jakości sprzętu. Znamy się na nim nie tylko w teorii. Zastępy naszej kadry tworzą wyśmienici praktycy. Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawie kurtyny wodnej, masz jakieś wątpliwości, chcesz poprosić o radę – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?