Kurtyna wodna

Aktywne filtry

Kurtyna wodna 52 z regulacją

Kurtyna wodna 52 z regulacją z łatwością wytworzy zasłonę wodną. Obrotowa dźwignia umożliwia płynną regulację wydajności, szerokości, wysokości strumienia wody.

Cena 388,00 zł

Kurtyna wodna 75 z regulacją

Kurtyna wodna 75 z regulacją, do wytworzenia zasłony wodnej celem obniżenia siły promieniowania cieplnego, neutralizacji gazów czy chłodzenia zagrożonych miejsc

Cena 414,00 zł

Kurtyna wodna

Kurtyna wodna pozwala na stworzenie ściany wodnej, która pełni kilka zasadniczych funkcji podczas pożaru. Po pierwsze tworzy skuteczną barierę dla oddziaływania cieplnego, a ponadto chłodzi sąsiednie budynki. Po drugie nie pozwala przedostawać się pyłom i zanieczyszczeniom. Po trzecie stwarza warunki dla neutralizacji gazów i dymu. Dzięki jej wykorzystaniu możemy zmniejszyć zasięg pożaru i uchronić przed jego skutkami sąsiadujące obszary. W sklepie strażackim Strefa998.pl spotkasz się z ofertą solidnych kurtyn wodnych.

Płynna regulacja kurtyny wodnej

Kurtyny wodne, którymi dysponujemy w naszym asortymencie, wyróżniają się możliwością płynnej regulacji wydajności, co pozwala na pełną kontrolę wytwarzanej ściany. Regulacja odbywa się za pomocą obrotu dźwigni. Ważnym atutem jest możliwość ustawienia kurtyn w linii, co pozwala na stworzenie długich barier wodnych.

Kurtyna do wody – wysoka jakość

Sklep pożarniczy Strefa998.pl słynie z wysokiej jakości sprzętu. Znamy się na nim nie tylko w teorii. Zastępy naszej kadry tworzą wyśmienici praktycy. Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawie kurtyny wodnej, masz jakieś wątpliwości, chcesz poprosić o radę – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?