W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 149,00 zł - 1 953,00 zł

Szafy strażackie

Aktywne filtry

Szafa Strażacka STR400/1

Oferujemy jednokomorowe Szafy Strażackie STR400/1 dedykowane członkom PSP i OSP. Szafa standardowo w kolorze czerwonym. Konstrukcja stalowa, malowana proszkowo. 

Cena 836,40 zł

Szafa Strażacka STR400/2

Profesjonalna Szafa Strażacka STR400/2. Szafa ubraniowa dwukomorowa z zamykaną półką i praktycznym uchwyt na hełm strażacki. Szafa na cokole, w podłodze otwory.

Cena 1 131,60 zł

Szafa Strażacka STR400/3

Szafa Strażacka ubraniowa STR400/3. Szafa składa się z trzech komór z drążkiem z haczykami. Dodatkowe półki zamykane zamkiem cylindrycznym Euro-Locks.

Cena 1 557,18 zł

Szafa Strażacka STR400/4

Czteromodułowa, profesjonalna Szafa Strażackiej STR400/4 wyposażona została w drążek z haczykami na odzież, półkę zamykaną na klucz oraz uchwyt na hełm.

Cena 1 952,01 zł

Szafa strażacka STRN400/1

Pojemna Szafa strażacka STRN400/1 wykonana ze stali pomalowanej proszkowo na czerwony, charakterystyczny dla Straży Pożarnej kolor. Szafa jednokomorowa.

Cena 865,92 zł

Szafa strażacka STRN400/4

Pojemna, profesjonalna Szafa strażacka STRN400/4 na ubrania hełmy i drobiazgi czterech Strażaków. W każdej komorze drążek z haczykami i zamykana na klucz półka.

Cena 1 888,05 zł

Szafa strażacka STRN400/3

Prezentujemy Szafy strażackie STRN400/3, model na nóżkach. W podłodze otwory pozwalające na odprowadzanie wody. Szafa produkowana zgodnie z ISO 9001:2008.

Cena 1 547,34 zł

Szafa strażacka STRN400/2

Estetyczna i solidna Szafa strażacka ubraniowa STRN400/2 na nóżkach. Szafa dwukomorowa w każdej komorze drążek z haczykami, na szafie uchwyt na hełm strażacki.

Cena 1 140,21 zł

Wieszak na wyposażenie osobiste

Oferujemy Wieszaki na wyposażenie osobiste, które dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi pozwolą na przechowywanie wyposażenia w każdych nawet małych szatniach.

Cena 149,00 zł

Szafy strażackie

Przed wyjazdem na miejsce wezwania strażacy muszą przygotować się odpowiednio do rodzaju zdarzenia. Kompletują niezbędny sprzęt, a także dostosowaną odzież ochronną, koszarową czy specjalną. Czas jest niezwykle istotny w pracy strażaka, dlatego czynności przed wyjazdem muszą przebiegać wyjątkowo sprawnie. Szafki na ubrania strażackie umożliwiają szybkie skompletowanie odpowiedniej odzieży oraz jej uporządkowanie po powrocie.

Metalowe szafki strażackie

Oferowane szafy strażackie wykonano z wysokiej jakości stali pomalowanej proszkowo na czerwony kolor, charakterystyczny dla jednostek straży pożarnej. Można wybrać szafę strażacką o jednej komorze, ale również dwóch, trzech, a nawet czterech. Dzięki temu istnieje wiele możliwości zestawienia ich w remizie w taki sposób, aby funkcjonalnie zagospodarować wyznaczoną przestrzeń. Solidny sposób wykonania zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz komfort związany z możliwością sprawnego przygotowania się do wyjazdu.

Szafki na ubrania strażackie

Produkty z naszej oferty są dostosowane do specyficznych wymagań jednostek straży pożarnej. Metalowe szafki strażackie posiadają praktyczny drążek z haczykami na odzież, półkę zamykaną na klucz, a także uchwyt na hełm. W podłodze szafy znajdują się otwory odprowadzające wodę, dzięki czemu można mieć pewność, że ubrania odłożone po skończonej akcji w deszczu nie pozostawią mokrych plam w jej wnętrzu. Szafki na ubrania strażackie znakomicie sprawdzą się zarówno w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej, jak i Państwowej Straży Pożarnej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć