Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Szafy strażackie

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Szafy strażackie

Przed wyjazdem na miejsce wezwania strażacy muszą przygotować się odpowiednio do rodzaju zdarzenia. Kompletują niezbędny sprzęt, a także dostosowaną odzież ochronną, koszarową czy specjalną. Czas jest niezwykle istotny w pracy strażaka, dlatego czynności przed wyjazdem muszą przebiegać wyjątkowo sprawnie. Szafki na ubrania strażackie umożliwiają szybkie skompletowanie odpowiedniej odzieży oraz jej uporządkowanie po powrocie.

Metalowe szafki strażackie

Oferowane szafy strażackie wykonano z wysokiej jakości stali pomalowanej proszkowo na czerwony kolor, charakterystyczny dla jednostek straży pożarnej. Można wybrać szafę strażacką o jednej komorze, ale również dwóch, trzech, a nawet czterech. Dzięki temu istnieje wiele możliwości zestawienia ich w remizie w taki sposób, aby funkcjonalnie zagospodarować wyznaczoną przestrzeń. Solidny sposób wykonania zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz komfort związany z możliwością sprawnego przygotowania się do wyjazdu.

Szafki na ubrania strażackie

Produkty z naszej oferty są dostosowane do specyficznych wymagań jednostek straży pożarnej. Metalowe szafki strażackie posiadają praktyczny drążek z haczykami na odzież, półkę zamykaną na klucz, a także uchwyt na hełm. W podłodze szafy znajdują się otwory odprowadzające wodę, dzięki czemu można mieć pewność, że ubrania odłożone po skończonej akcji w deszczu nie pozostawią mokrych plam w jej wnętrzu. Szafki na ubrania strażackie znakomicie sprawdzą się zarówno w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej, jak i Państwowej Straży Pożarnej.