W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 225,00 zł - 448,00 zł

Kołowroty i liny asekuracyjne

Aktywne filtry

Kołowrót ratowniczy - lina średnica 10 mm - 100 m

Lekki kołowrót  na który nawinięte jest 100 m nietonącej liny o  dużej wytrzymałości zakończonej szelką ratowniczą. Wyposażenie jest praktycznie niezbędne do bezpiecznego prowadzenia działań na akwenach.

Cena 448,00 zł

Kołowrót ratowniczy - lina średnica 6 mm 80m

Kołowrót ratowniczy – 80m liny nietonącej o średnicy 6mm, zakończonej szelką ratowniczą. Kołowrót do ratownictwa wodnego - akcji na lodzie lub głębokich wodach.

Cena 296,00 zł

Lina asekuracyjna - średnica 6 mm - w zasobniku

Prezentujemy Liny asekuracyjne o śr. 6 mm umieszczone w zasobniku. Dzięki takiemu rozwiązaniu transport i samo użycie podczas akcji ratowniczej będą ułatwione.

Cena 225,00 zł

Lina asekuracyjna (10 mm) w zasobniku 100 m

Prezentujemy solidne Liny asekuracyjne o średnicy 10mm i długości 100m umieszczone w wygodnym w zasobniku. Lina do asekuracji ratowników oraz sprzętu.

Cena 385,00 zł

Kołowroty i liny asekuracyjne

Prowadzenie działań ratowniczych na akwenach wodnych (również tych zamarzniętych) wymaga szczególnej ostrożności. Nadrzędnym celem każdej akcji ratowniczej jest ratowanie zdrowia i życia poszkodowanych jednak nie możemy zapominać o własnym bezpieczeństwie. Wystawienie swojego życia na niebezpieczeństwo może skutkować wykluczeniem z akcji ratunkowej a nawet jej niepowodzeniem. Dlatego tak ważnym jest odpowiednie przeszkolenie do działań tego typu a także wyposażenie w sprzęt zapewniający indywidualną ochronę co dotyczy zarówno odzieży jak i wyposażenia asekuracyjnego.

Kołowrót z liną

Do asekuracji ratowników pracujących na lodzie czy na otwartych wodach  służy niezatapialna lina ratownicza, dzięki której  możliwym będzie również asekurowanie sprzętu. Bezwzględnie obowiązującą zasadą jest to, że ratownik wchodzący na lód zaopatrzony jest w asekurację linową! Dzięki temu zabiegowi możliwa będzie szybka ewakuacja. W tej kategorii umieściliśmy liny asekuracyjne w zasobniku lub na kołowrocie. Zaletą kołowrotu z liną jest łatwe rozwijanie/zwijanie liny. Przy wyborze sprzętu warto zwrócić uwagę na szerokość i długość liny. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć