Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Deski ortopedyczne, nosze, kamizelki KED

Podkategorie

Nosze podbierakowe aluminiowe

Nosze podbierakowe aluminiowe doskonale sprawdzają się przy poszkodowanych urazowych, którzy doznali np: urazu miednicy. Wymiary noszy to 1680x420

Cena 1 574,40 zł

Materac próżniowy z pompką

Materac stworzony został do bezpiecznej stabilizacji i transportu pacjenta w wymaganym położeniu. Wyposażony jest w 8 uchwytów do transportu.

Cena 2 056,56 zł

Deska ortopedyczna PROMO - kompletna

Kompletna deska ortopedyczna PROMO o wymiarach 184x45 cm, wykonana z tworzywa polietylenowego, idealnie nadająca się na akcje ratunkowe na wodzie.

Cena 1 252,78 zł

Deska ortopedyczna pediatryczna

Deska ortopedyczna pediatryczna dla dzieci w wieku 2 do 10 lat, o długości 120 cm z uchwytami do łatwego przenoszenia. W zestawie z torbą transportową.

Cena 639,60 zł

Deska ortopedyczna pediatryczna K1

Deska ortopedyczna pediatryczna K1 o długości 138 cm z klockowym stabilizatorem głowy. Waga deski wynosi 4 kg, a maksymalna nośność do 150 kg.

Cena 1 075,02 zł

Kamizelka KED

Kamizelka KED przeznaczona jest do ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu po wypadku. Kamizelka usztywnia szyję, głowę oraz kręgosłup. 

Cena 731,85 zł

Deski ortopedyczne, nosze, kamizelki KED

Wyjazd jednostki gaśniczo-ratowniczej do zdarzenia może wiązać się z koniecznością podjęcia działań z zakresu ratownictwa medycznego. Na tą okoliczność jednostka musi zostać zaopatrzona w podstawowy zestaw ratownictwa medycznego do udzielenia Pierwszej Pomocy Kwalifikowanej. Niestety każdy przypadek jest inny i może wymagać użycia specjalistycznego sprzętu. Dlatego warto zaopatrzyć się w dodatkowy sprzęt, dzięki któremu z jednej strony będziemy w stanie udzielić kompleksowej (w miarę możliwości) pomocy a także przetransportować poszkodowanego do miejsca, gdzie będzie bezpieczny i będzie możliwym udzielenie mu specjalistycznej pomocy przez służby ratownictwa medycznego.

Deska ortopedyczna

Do transportu poszkodowanych, u których możliwym jest wystąpienie urazu kręgosłupa czy miednicy zaleca się wykorzystanie desek ortopedycznych.  Ułożenie osoby na desce ortopedycznej pozwoli na zniwelowanie możliwości pogorszenia stanu zdrowia lub wystąpienia dalszych urazów. Deski ortopedyczne mogą być również wykorzystane do ewakuacji innych (również nieurazowych) poszkodowanych, którzy nie są w stanie opuścić miejsca zagrożenia o własnych siłach. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zaopatrzycie się Państwo zarówno w mające doskonałą wyporność umożliwiającą pracę na wodzie deski ortopedyczne (w tym wariant pediatryczny)  jak również w nosze podbierakowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć