Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 390,00 zł - 2 402,00 zł

Deski ortopedyczne, nosze, kamizelki KED

Podkategorie

Aktywne filtry

Deska ortopedyczna PROMO - kompletna

Kompletna deska ortopedyczna PROMO o wymiarach 184x45 cm, wykonana z tworzywa polietylenowego, idealnie nadająca się na akcje ratunkowe na wodzie.

Cena 956,00 zł

Deska ortopedyczna pediatryczna

Deska ortopedyczna pediatryczna o długości 138 cm z klockowym stabilizatorem głowy. Waga deski wynosi 4 kg, a maksymalna nośność do 110 kg.

Cena 787,00 zł

Nosze podbierakowe aluminiowe

Nosze podbierakowe aluminiowe doskonale sprawdzają się przy poszkodowanych urazowych, którzy doznali np: urazu miednicy. Wymiary noszy to 1680x420

Cena 890,00 zł

Materac próżniowy z pompką

Materac stworzony został do bezpiecznej stabilizacji i transportu pacjenta w wymaganym położeniu. Wyposażony jest w 8 uchwytów do transportu.

Cena 2 402,00 zł

Kamizelka KUK pediatryczna

Kamizelka KUK pediatryczna do krótkiego unieruchamiania kręgosłupa. Kamizelka w torbie transportowej - ułatwia ewakuację z miejsc trudnodostępnych.

Cena 390,00 zł

Kamizelka KED

Kamizelka KED przeznaczona jest do ewakuacji osoby poszkodowanej z pojazdu po wypadku. Kamizelka usztywnia szyję, głowę oraz kręgosłup. 

Cena 489,00 zł

Deski ortopedyczne, nosze, kamizelki KED

Wyjazd jednostki gaśniczo-ratowniczej do zdarzenia może wiązać się z koniecznością podjęcia działań z zakresu ratownictwa medycznego. Na tą okoliczność jednostka musi zostać zaopatrzona w podstawowy zestaw ratownictwa medycznego do udzielenia Pierwszej Pomocy Kwalifikowanej. Niestety każdy przypadek jest inny i może wymagać użycia specjalistycznego sprzętu. Dlatego warto zaopatrzyć się w dodatkowy sprzęt, dzięki któremu z jednej strony będziemy w stanie udzielić kompleksowej (w miarę możliwości) pomocy a także przetransportować poszkodowanego do miejsca, gdzie będzie bezpieczny i będzie możliwym udzielenie mu specjalistycznej pomocy przez służby ratownictwa medycznego.

Deska ortopedyczna

Do transportu poszkodowanych, u których możliwym jest wystąpienie urazu kręgosłupa czy miednicy zaleca się wykorzystanie desek ortopedycznych.  Ułożenie osoby na desce ortopedycznej pozwoli na zniwelowanie możliwości pogorszenia stanu zdrowia lub wystąpienia dalszych urazów. Deski ortopedyczne mogą być również wykorzystane do ewakuacji innych (również nieurazowych) poszkodowanych, którzy nie są w stanie opuścić miejsca zagrożenia o własnych siłach. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl zaopatrzycie się Państwo zarówno w mające doskonałą wyporność umożliwiającą pracę na wodzie deski ortopedyczne (w tym wariant pediatryczny)  jak również w nosze podbierakowe.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?