WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 26,00 zł - 105,00 zł

Koszulki strażackie

Aktywne filtry

Koszulka strażacka T-shirt (haft)

Bardzo popularna koszulka strażacka T-Shirt Ochotniczy Straży Pożarnych. Na klatce piersiowej logo ZOSP oraz  srebrny napis "STRAŻ" na plecach.

Cena 44,00 zł

Koszulka strażacka POLO

Koszulka strażacka POLO z krótkim rękawem dostępna w wersji dla  Ochotniczej Straży Pożarnej. Czas realizacji od 14 do 21 dni.

Cena 61,00 zł

Koszulka strażacka FW "STRAŻ"

Koszulka straż pożarna wykonana została z bawełny o wysokiej gramaturze. Brak szwów bocznych i taśma wzmacniająca ramiona dają komfort noszenia. Odblaskowe napisy.

Cena 66,00 zł

Koszulki strażackie OSP i PSP - T-shirt na każdą okazję 

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę koszulek T-SHIRT STRAŻ, dzięki którym już z daleka każdy rozpozna Twoją profesję. Koszulki pożarnicze mogą zainteresować także wszystkich miłośników pożarniczego fachu. Dlatego przygotowaliśmy je w różnych rozmiarach. Także w rozmiarze dziecięcym i młodzieżowym. Koszulki  to nieodłączny element umundurowania Strażaka. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór koszulek z m.in logo oraz napisem PSP i OSP. Dodatkowo koszulki strażackie są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki temu sprawdzają się perfekcyjnie w każdych warunkach atmosferycznych zapewniając przy tym wysoki komfort użytkowania.

Koszulka dla strażaka na długi i krótki rękaw

Koszulki strażackie w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to koszulki na krótki rękaw, które okażą się niezbędnym wyposażeniem garderoby podczas plusowych temperatur. W czasie, gdy pogoda nas nie rozpieszcza, można sięgnąć po koszulki strażackie z długim rękawem, a także po koszulkę w fasonie polo przeznaczoną dla OSP i PSP. Koszulki to uzupełnienie do ubrania koszarowego Strażaka. Koszulki strażackie t-shirt z unikatowymi wzorami o tematyce pożarniczej idealnie nadają się do codziennego użytku. Ponadto oryginalne wzory pożarnicze podkreślają zamiłowanie do straży pożarnej. Podkoszulki strażackie spełnią oczekiwania każdego strażaka.

Koszulka T-shirt dla straży pożarnej z nadrukiem OSP i PSP

Zarówno koszulki strażackie z krótkim, jak i długim rękawem na życzenie klienta mogą zostać wzbogacone o dowolny haft. Odzież została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Koszulka z napisem nie traci koloru w czasie prania, ani nie przebarwia od słońca. Prezentowane koszulki strażackie z nadrukiem są chyba najczęściej spotykanym elementem ubioru strażaka. Koszulki strażackie to estetyka i wygoda. Koszulki strażacki chronią ciało przed warunkami zewnętrznymi oraz są przewiewne. Koszulki wykonane są z elastycznego materiału. Materiał ten zapewnia maksymalną swobodę ruchów podczas aktywności fizycznej, idealnie dopasowuje się do ciała, a najważniejsze nie podciąga się samoistnie podczas wykonywanych ruchów. Ponadto koszulki strażackie wyróżniają się wysoką jakością i odpornością na wszelkie rozdarcia. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą koszulek strażackich dostępnych w naszym sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?