Filtry

Cena

Cena

  • 43,00 zł - 65,00 zł

Koszulki strażackie

Aktywne filtry

Koszulka strażacka polo z logo ZOSP

Koszulka Polo dostępna w wersji dla Ochotniczy Straży Pożarnych powinna znajdować się w wyposażeniu osobistym strażaka.

Cena 58,00 zł

Koszulka strażacka t-shirt piaskowa ZOSP

Koszulka strażacka T-shirt w kolorze piaskowym dla strażaka. Koszulka bawełniana z logo ZOSP na piersi oraz haftem straż na plecach.

Cena 44,00 zł

Koszulka strażacka T-shirt (haft)

Bardzo popularna koszulka strażacka T-Shirt Ochotniczy Straży Pożarnych. Na klatce piersiowej logo ZOSP oraz  srebrny napis "STRAŻ" na plecach.

Cena 44,00 zł

Koszulka strażacka POLO

Koszulka strażacka POLO z krótkim rękawem dostępna w wersji dla  Ochotniczej Straży Pożarnej. Czas realizacji od 14 do 21 dni.

Cena 58,00 zł

Koszulka strażacka POLO długi rękaw

Koszulka strażacka T-shirt w kolorze czarnym ze złotym napisem "STRAŻ" na plecach. Koszulka z długim rękawem. Towar na zamówienie.

Cena 65,00 zł

Koszulki strażackie - T-shirt na każdą okazję 

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę koszulek strażackich, dzięki którym już z daleka każdy rozpozna Twoją profesję. Koszulki pożarnicze mogą zainteresować także wszystkich miłośników pożarniczego fachu. Dlatego przygotowaliśmy je w różnych rozmiarach. Także w rozmiarze dziecięcym i młodzieżowym. Koszulki  to nieodłączny element umundurowania Strażaka. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór koszulek z m.in logo oraz napisem PSP i OSP. Dodatkowo koszulki strażackie są wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki temu sprawdzają się perfekcyjnie w każdych warunkach atmosferycznych zapewniając przy tym wysoki komfort użytkowania.

Koszulka dla strażaka na długi i krótki rękaw

Koszulki strażackie  w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to koszulki na krótki rękaw, które okażą się niezbędnym wyposażeniem garderoby podczas plusowych temperatur. W czasie, gdy pogoda nas nie rozpieszcza, można sięgnąć po koszulki strażackie z długim rękawem, a także po koszulkę w fasonie polo. Koszulki to uzupełnienie do ubrania koszarowego Strażaka. Koszulki strażackie z unikatowymi wzorami o tematyce pożarniczej idealnie nadają się do codziennego użytku. Ponadto oryginalne wzory pożarnicze podkreślają zamiłowanie do straży pożarnej. Podkoszulki strażackie spełnią oczekiwania każdego strażaka.

Koszulka dla straży pożarnej z nadrukiem OSP i PSP

Zarówno koszulki strażackie z krótkim, jak i długim rękawem na życzenie klienta mogą zostać wzbogacone o dowolny haft. Odzież została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Do szeregu jej zalet dołącza fakt, że nie traci swojego koloru w czasie pranie, ani nie przebarwia od słońca. Prezentowane koszulki strażackie z nadrukiem są chyba najczęściej spotykanym elementem ubioru strażaka. Koszulki strażackie to estetyka i wygoda. Koszulki strażacki chronią ciało przed warunkami zewnętrznymi to jeszcze są przewiewne. Koszulki wykonane są z elastycznego materiału. Materiał ten zapewnia maksymalną swobodę ruchów podczas aktywności fizycznej, idealnie dopasowuje się do ciała, a najważniejsze nie podciąga się samoistnie podczas wykonywanych ruchów. Ponadto koszulki strażackie wyróżniają się wysoką jakością i odpornością na wszelkie rozdarcia. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą podkoszulka strażacka dostępnych w naszym sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?