W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 22 053,00 zł

Narzędzia hydrauliczne LUKAS

Aktywne filtry

Zestaw uzupełniający ratownictwa technicznego

Prezentowany Zestaw uzupełniający ratownictwa technicznego zawiera m.in. narzędzie ResQrench, zestaw podpór PT1200z, wspornik progowy i piłę do szyb Top Saw.

Cena 7 803,12 zł

Zestaw łańcuchów LUKAS KSV11

Zestaw łańcuchów LUKAS KSV11 do SP 300, 310, 510, 333 oraz 555. Zestaw zawiera dwa łańcuchy pośrednie z zaczepami skracającymi i dwa łańcuchy do ciągnięcia.

Cena 3 849,00 zł

Zestaw końcówek do rozpieraczy kolumnowych LUKAS

Zestaw końcówek kompatybilnych z wszystkimi rozpieraczami kolumnowymi LUKAS zawiera końcówkę V, tnącą i stożkową, bolce i adaptery do montażu na rozpieraczach.

Cena 4 190,00 zł

Nożyco-rozpieracz eDRAULIC SC 358 E2

Nożyco-rozpieracz drugiej generacji eDRAULIC SC 358 E2 do cięcia i rozpierania bez konieczności zmiany narzędzia. Akumulator o zwiększonej pojemności do 5 Ah.

Rozpieracz kolumnowy R 410 Lukas

Rozpieracz R 410 to 1-skokowe, lekkie narzędzie o idealnie dobranej sile rozpierania. Zakres rozpierania można dodatkowo zwiększyć po zastosowaniu dedykowanej przedłużki.

Rozpieracz kolumnowy R 412 Lukas

Kolumnowy Rozpieracz R 412 Lukas jest niewielkim urządzeniem, które posiada dużą siłę rozpierania - 135 kN. Obracająca się o 360° końcówka ułatwi rozstawianie.

Przedłużka 250mm do R410

Przedłużka 250mm przeznaczona  do rozpieracza kolumnowego LUKAS R410. Waga przedłużki wynosi ok. 1,4 kg. Przydatny sprzęt wykorzystywany w ratownictwie technicznym.

Rozpieracz kolumnowy R 420 Lukas

Cylinder rozpierający R 420 LUKAS to bardzo przydatne urządzenie wykorzystywane podczas działań z zakresu ratownictwa technicznego.

Rozpieracz kolumnowy R 422 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R422 Lukas to niezastąpiony element zestawu ratownictwa technicznego wykorzystywany w wypadkach drogowych.

Rozpieracz kolumnowy R 424 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R424 Lukas, w którym profilowane końcówki na końcu tłoka oraz w stopie rozpieracza zapewniają stabilne mocowanie na pochyłych i powierzchniach.

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas

Rozpieracz kolumnowy R 414 Lukas (jeden tłok) posiada niewielkie rozmiary w stosunku do zakresu rozpierania. Siła rozpierania/skok tłoka wynosi 122 kN/698 mm.

Wspornik progowy LRS-3 Lukas

Wspornik progowy LRS-3 zapewnia stabilną i bezpieczną powierzchnię wsparcia dla rozpieracza kolumnowego podczas ratowania poszkodowanych osób z pojazdu.

Cena 2 649,00 zł

Wspornik progowy LRS-C Lukas

Wspornik LRS-C ma unikalne właściwości - w odróżnieniu od innych dopasowuje się do typu samochodu. Posiada regulację umożliwiającą zamontowanie.

Cena 3 049,00 zł

Narzędzia hydrauliczne LUCAS

W ratownictwie technicznym pod pojęciem ratowniczych narzędzi hydraulicznych rozumiemy zestaw elementów, który podczas akcji umożliwia wykonanie czynności takich jak cięcie, ciągnięcie, zgniatanie czy rozpieranie. W sprzęcie hydraulicznym dużą siłę pracy gwarantują wysokociśnieniowe siłowniki hydrauliczne a od rodzaju podłączonej do siłownika końcówki zależało będzie czy mamy do czynienia z nożycami, rozpieraczem czy cylindrem rozpierającym. Podczas operowania sprzętem hydraulicznym należy bezwzględnie stosować się do zaleceń producenta oraz zachować maksymalne bezpieczeństwo pracy z zachowaniem odległości części ciała (palce, dłonie) od pracującego narzędzia. Narzędzia hydrauliczne są ciężkie dlatego należy zwrócić uwagę na ich prawidłowe trzymanie wpływające na ergonomię pracy a co za tym idzie dłuższą pracę operatora.

Sprzęt hydrauliczny

Nawet najlepsze przygotowanie merytoryczne i praktyczne a także stosowanie się do wszelkich zasad pracy z sprzętem hydraulicznym nie przyniosą oczekiwanego skutku, jeśli postawimy na sprzęt niedający maksymalnej mocy. Kierując się doświadczeniem sugerujemy wybór najlepszych urządzeń a takimi są niewątpliwie narzędzia niemieckiej marki LUKAS. Firma zajmuje się opracowywaniem i produkcją narzędzi i urządzeń hydraulicznych dla przemysłu oraz ratownictwa, gdzie jest pionierem w produkcji hydraulicznych urządzeń tnących. W tej kategorii znajdziecie Państwo m.in. nożyce, nożyco-rozpieracze i rozpieracze, dzięki którym sprawnie i skutecznie przeprowadzimy akcję ratowniczą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć