Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 2 549,00 zł - 55 644,00 zł

Agregat prądotwórczy

Podkategorie

Aktywne filtry

Agregat Prądotwórczy Optimat IE6500

Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze Polskiej marki OPTIMAT idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym.

Cena 8 600,05 zł

Agregat Prądotwórczy Optimat IE3500

Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze Polskiej marki OPTIMAT idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym.

Cena 4 350,01 zł

Agregat prądotwórczy FOGO F3001R 2,5kW

Przenośny Agregat prądotwórczy FOGO F3001R o mocy znamionowej 2,5kW do zasilania odbiorników jednofazowy. Agregat wyposażony w silnik benzynowy HONDA GX 160.

Agregat Prądotwórczy Optimat I2200

Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze Polskiej marki OPTIMAT idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym.

Cena 2 950,00 zł

Agregat prądotwórczy FOGO FH4001 3,8kW

Agregat prądotwórczy jednofazowy FOGO FH4001 3,8kW zasilany silnikiem benzynowym HONDA GX 270 o mocy 9KM. Rozruch ręczny, stopień ochrony IP 23.

Cena 5 276,24 zł

Agregat Prądotwórczy Optimat IO3500

Wysokiej jakości agregaty prądotwórcze Polskiej marki OPTIMAT idealnie sprawdzą się przy zasilaniu awaryjnym.

Cena 2 550,00 zł

Agregat prądotwórczy Benza BX-6000

Agregat prądotwórczy jednofazowy Benza BX-6000 AVR z serii EKO, przeznaczony do zastosowań półprofesjonalnych lub profesjonalnych.

Cena 6 170,00 zł

Agregat prądotwórczy Benza BX-3000

Agregat prądotwórczy jednofazowy Benza BX-3000 AVR EKO. To doskonała alternatywa dla klientów, którzy potrzebują pewne źródło zasilania do prac okazjonalnych.

Cena 3 646,00 zł

Agregat prądotwórczy RS 14

Prezentujemy nowoczesne, funkcjonalne i łatwe w obsłudze agregaty prądotwórcze RS 14 (14 kVA). Agregaty z elektroniczną regulacją prędkości. Wysoka jakość.

Cena 55 643,97 zł

Jaki agregat prądotwórczy wybrać

W pracy strażaka niebagatelną rolę odgrywają urządzenia elektroenergetyczne, a wśród nich agregaty prądotwórcze. Dzięki nim strażacy mają dostęp do prądu nawet w niesprzyjających warunkach. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz urządzenia znanych i cenionych marek jak agregaty prądotwórcze marki Fogo czy Eisemann.

Agregaty prądotwórcze

Agregaty prądotwórcze 1-fazowe oraz 3-fazowe, w zależności od potrzeb ich wykorzystania, można znaleźć w ofercie naszego Sklepu.  Przed zakupem należy posiadać odpowiednią wiedzę do czego agregat ma być używany tj. jakie urządzenia i narzędzia mają zostać do niego podłączone, na przykład: maszt oświetleniowy, elektryczne urządzenia burzące lub inne elektronarzędzia. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie posiadanej mocy urządzenia. Należy także zwrócić uwagę na środowisko pracy agregatu, wiąże się to z odpowiednią ochroną IP (International Protection Rating) czyli stopieniem ochrony. Liczyć się tu będzie stopień ochrony dla szkodliwego wnikania wody (druga cyfra IP) oraz ochrony przed wnikaniem ciał obcych do środka urządzenia (pierwsza cyfra IP). Agregat prądotwórczy musi być jak najlepiej zabezpieczony i nie należy na tym oszczędzać. Agregat marki FOGO wyposażony jest w asynchroniczną prądnicę, która zabezpieczona jest przed nadmiernym ciepłem oraz deszczem. Atutem agregatu prądotwórczego marki FOGO jest długość gwarancji silnika, która wynosi aż 3 lata!

Generator prądu

Agregat prądotwórczy idealnie sprawdza się w awaryjnych sytuacjach. Jest niezwykle prosty w obsłudze i nadaje się zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Agregat prądotwórczy sprawdzi się jako urządzenie stacjonarne jak i mobilne. Wybrane agregaty z oferty naszego Sklepu wyposażone są w czujnik poziomu oleju.

Agregat prądotwórczy z AVR

Agregat prądotwórczy stanowi doskonałe wyposażenie w przypadku awarii na przykład domów wolnostojących na oddalonych terenach. Agregat jako dodatkowe źródło zasilania umożliwia nieprzerwaną pracę takich urządzeń zamrażarka czy klimatyzator. Do podłączania takich urządzeń przeznaczone są generatory inwertorowe. 

Ważnym elementem wyróżniającym agregat prądotwórczy jest moc, która powinna być dobrana do urządzeń, które będą podłączone do generatora. Jest to bardzo istotne, ponieważ przeciążenie może spowodować poważną usterkę sprzętów domowych. Rodzaj zasilania jest również ważnym aspektem, gdyż to właśnie on będzie generował koszty za korzystanie z agregatu. Ważne jest również dodatkowe wyposażenie agregatów, które znacząco ułatwi korzystanie z urządzenia. Do takich należy m.in. zbiornik na paliwo o dopasowanej pojemności. Im pojemnik będzie większy, tym dłużej generator będzie zasilał sprzęty w energię elektryczną.

Agregat prądotwórczy 230V

Przydatną częścią agregatu jest wskaźnik paliwa, dzięki któremu kontrolować można jego poziom podczas pracy agregatu. Decydując się na zakup agregatu, wiedząc do czego będzie zastosowany, ważne jest by moc elektryczna winna być większa od zsumowanej mocy podłączonych do niego urządzeń. Jeśli suma mocy podłączonych do agregatu urządzeń będzie większa, nie będziesz w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości energii. Jeśli potrzebujesz korzystać z kilku podłączonych urządzeń jednocześnie warto wybrać agregat prądotwórczy trójfazowy. Taki model rozdziela równomiernie moc, a ryzyko przeciążenia i uszkodzenia generatora zdecydowanie się zmniejsza. Istnieją agregaty prądotwórcze z dźwiękoszczelną obudową, tłumikiem lub systemem antywibracyjnym. Jest to istotny atut, zwłaszcza w przypadku agregatów, które mają służyć w domu lub w trakcie letniego wypoczynku. Ponadto poszczególne modele wyposażone zostały w kółka, które poprawiają mobilność oraz ułatwiają transport takiego agregatu. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?