Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Hydronetki i tłumice

Tłumica gumowa ze stylem teleskopowym

Tłumica gumowa z teleskopowym stylem do gaszenia pożarów przyziemnych np. pożarów traw. Część robocza wykonana jest z gumy, przez co narządzie jest lekkie.

Cena 132,84 zł

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym (wysuwanym) jest podręcznym sprzętem gaśniczym przeznaczonym do gaszenia pożarów przyziemnych np. traw czy ściółki.

Cena 102,09 zł

Tłumica gumowa składana TGS-3 /bez styla

Tłumica gumowa składana TGS-3 (bez styla) jet nowoczesnym sprzętem gaśniczym podręcznym do gaszenia pożarów przyziemnych. Część robocza zbudowana z 4 warstw.

Cena 97,17 zł

Tłumica metalowa bez styla

Tłumica to jedno z najczęściej wykorzystywanych urządzeń gaśniczych. Jej charakterystyka pozwala na bardzo łatwe transportowanie oraz skuteczne gaszenie pożaróww.

Cena 35,00 zł

Drążek teleskopowy do tłumic

Prezentujemy Drążki teleskopowe (długość od 100 do 160cm) do tłumic, za pomocą których zmodernizujemy tłumice z drewnianymi, mniej praktycznymi stylami. 

Cena 79,95 zł

Hydronetka plecakowa

Hydronetka powszechnie stosowana szczególnie w okresie wiosennym przy pożarach traw gdzie występuje utrudniony dojazd pojazdów ratowniczo-gaśniczych.

Cena 418,20 zł

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M z pompką umożliwiającą wytwarzanie zwartego lub rozproszonego strumienia wody. Zbiornik w formie plecaka o pojemności 19l.

Cena 381,30 zł

Hydronetki i tłumice

Podręczny sprzęt gaśniczy przeznaczony jest do gaszenia pożaru w początkowej fazie jego rozwoju (likwidowanie pożaru w zarodku). Z uwagi na przeznaczenie podręcznego sprzętu gaśniczego, jego konstrukcję oraz sposób uruchamiania cechuje prostota i niezawodność. Do zwalczania pożarów w ich początkowej fazie (likwidacja pożaru w zarodku) służy przenośny sprzęt gaśniczy. Hydronetki są to zbiorniki na wodę o pojemności 15-20 l wyposażone w pompkę ssąco-tłoczącą, napędzaną ręcznie, służącą do wyrzucenia środka gaśniczego na pożar, za pośrednictwem węża i prądownicy. Tłumice znajdują zastosowanie szczególnie w obiektach o palnym pokryciu i niskiej zabudowie (dotyczy szczególnie obszarów wiejskich), do gaszenia ogni lotnych, zarzewia i iskier przenoszonych przez wiatr. Można używać ją także do tłumienia przyziemnych pożarów leśnych. W naszej ofercie znajdziecie państwo podręczny sprzęt gaśniczy w dobrej cenie i solidnym wykonaniu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć