WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Hydronetki i tłumice

Aktywne filtry

Tłumica gumowa ze stylem teleskopowym

Tłumica gumowa z teleskopowym stylem do gaszenia pożarów przyziemnych np. pożarów traw. Część robocza wykonana jest z gumy, przez co narządzie jest lekkie.

Cena 176,00 zł

Tłumica metalowa bez styla

Tłumica to jedno z najczęściej wykorzystywanych urządzeń gaśniczych. Jej charakterystyka pozwala na bardzo łatwe transportowanie oraz skuteczne gaszenie pożaróww.

Cena 57,00 zł

Drążek teleskopowy do tłumic

Prezentujemy Drążki teleskopowe (długość od 100 do 160cm) do tłumic, za pomocą których zmodernizujemy tłumice z drewnianymi, mniej praktycznymi stylami. 

Cena 99,00 zł

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M

Hydronetka plecakowa wodna HPE-19/M z pompką umożliwiającą wytwarzanie zwartego lub rozproszonego strumienia wody. Zbiornik w formie plecaka o pojemności 19l.

Cena 527,67 zł

Tłumica gumowa składana TGT-3 /bez styla

Tłumica gumowa składana TGT-3 (bez styla) jet nowoczesnym sprzętem gaśniczym podręcznym do gaszenia pożarów przyziemnych. Część robocza zbudowana z 4 warstw.

Cena 110,70 zł

Hydronetka plecakowa ERMAK 25

Dwuwarstwowa Hydronetka plecakowa ERMAK o pojemności 25l dostosowana do podawania wody lub piany gaśniczej. Hydronetka wyposażona w prądownicę pistoletową.

Cena 724,00 zł

Hydronetka plecakowa ERGO S1

Hydronetka plecakowa ERGO S1 z lancą dalekiego zasięgu. Pozwala na szybsze zakończenie akcji wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości dotarcia ciężkich pojazdów.

Cena 552,27 zł

Tłumica gumowa z drążkiem teleskopowym TGT-3

Tłumica służy do gaszenia pożarów traw i ściółki leśnej. Została zbudowana z teleskopowej rurki aluminiowej o długości 1,550 m i średnic 25 mm i 30 mm. Posiada dodatkowo wzmocnioną ożebrowaną część roboczą o wymiarach 275 mm x 490 mm.

Cena 172,20 zł

Hydronetki i tłumice

Podręczny sprzęt gaśniczy przeznaczony jest do gaszenia pożaru w początkowej fazie jego rozwoju (likwidowanie pożaru w zarodku). Z uwagi na przeznaczenie podręcznego sprzętu gaśniczego, jego konstrukcję oraz sposób uruchamiania cechuje prostota i niezawodność. Do zwalczania pożarów w ich początkowej fazie (likwidacja pożaru w zarodku) służy przenośny sprzęt gaśniczy. Hydronetki są to zbiorniki na wodę o pojemności 15-20 l wyposażone w pompkę ssąco-tłoczącą, napędzaną ręcznie, służącą do wyrzucenia środka gaśniczego na pożar, za pośrednictwem węża i prądownicy. Tłumice znajdują zastosowanie szczególnie w obiektach o palnym pokryciu i niskiej zabudowie (dotyczy szczególnie obszarów wiejskich), do gaszenia ogni lotnych, zarzewia i iskier przenoszonych przez wiatr. Można używać ją także do tłumienia przyziemnych pożarów leśnych. W naszej ofercie znajdziecie państwo podręczny sprzęt gaśniczy w dobrej cenie i solidnym wykonaniu.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?