Filtry

Cena

Cena

  • 1 314,00 zł - 1 507,00 zł

Buty strażackie ROSENBAUER

Aktywne filtry

Buty Rosenbauer Tornado NEW (CNBOP)

Buty Rosenbauer Tornado NEW posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP. Obuwie z odblaskowymi elementami, przeznaczone do działań ratowniczych i gaśniczych.

Cena 1 337,01 zł

Buty Rosenbauer Twister NEW (CNBOP)

Obuwie bojowe TWISTER NEW z membraną produkowane z wysokiej jakości materiałów które są zoptymalizowane do działań w ekstremalnych warunkach.

Buty strażackie ROSENBAUER BOROS B4

Solidne, lekkie i gwarantujące bezpieczeństwo Buty strażackie ROSENBAUER BOROS B4 zostały specjalnie opracowane dla Strażaków. Innowacyjnym systemem zakładania.

Cena 1 413,27 zł

Buty strażackie ROSENBAUER

Zapewnienie bezpieczeństwa powszechnego w zakresie ochrony przeciwpożarowej to misja i cel Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowego Instytutu Badawczego im. Józefa Tuliszkowskiego. Jednostka Certyfikująca CNBOP-PIB prowadzi proces dopuszczenia danego produktu na podstawie pozytywnej oceny właściwości użytkowych produktu i oceny warunków techniczno-organizacyjnych producenta wyrobu. Świadectwo dopuszczenia CNBOP-PIB posiadają wyłącznie produkty najwyższej jakości bez względu na to, czy jest to sprzęt techniczny czy elementy ubioru Strażaka. Przy ogromnej ilości wysokiej jakości butów strażackich wskazówką do wyboru odpowiedniego modelu może być właśnie posiadanie certyfikatu. Certyfikowane obuwie znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu.

ROSENBAUER BOROS

Firma ROSENBAUER jest znaną na całym świecie marką obdarzoną zaufaniem nie tylko Strażaków. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć najpopularniejszych modeli butów strażackich ROSENBAUER - Boros B1, Boros B2, Boros B3 Cross, Boros B4.
BOROS B2 to nie jest zwyczajny but ze sznurowadłami. Dzięki specjalnemu systemowi sznurowania w dwóch strefach, but może być zaciskany na różnych poziomach w obszarze cholewki i przedniej części stopy. Po dostosowaniu do indywidualnych wymagań osoby noszącej, sznurowanie pozostaje już takie samo, zapewniając stałość napięcia w obu obszarach. Szybki zamek błyskawiczny dopełnia system, umożliwiając szybkie i łatwe zakładanie i zdejmowanie buta. Te zalety umieszczają BOROS B2 w klasie własnej, jednocześnie oferując pełny zakres korzyści sprzętowych, które Rosenbauer oferuje w całej linii butów BOROS.
BOROS B3 Cross to krótki but o niesamowitych właściwościach. Specjalnie zaprojektowany z myślą o potrzebach straży pożarnej i służb ratowniczych, ten but spełnia wymogi certyfikacji klasy C dla wszystkich działań przeciwpożarowych i ratowniczych zgodnie z normą EN 15090:2012 F2A HI3 CI AN SRC. But spełnia również wymagania normy EN 20345 dla działań ratowniczych. Krótki but BOROS B3 Cross wyposażony jest w innowacyjny system Boa® Fit. Zakładanie i zdejmowanie buta w ciągu kilku sekund oraz jednolite sznurowanie. Te zalety umieszczają BOROS B3 Cross w klasie własnej, jednocześnie oferując pełny zakres korzyści sprzętowych, które Rosenbauer oferuje w całej linii butów BOROS.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?