Filtry

Cena

Cena

  • 636,00 zł - 1 400,00 zł

Wsporniki ratownicze

Aktywne filtry

Wspornik progowy płaski WSP-P

Wykonany ze stali węglowej o grubości 10mm i pokryty antykorozyjną farbą Wspornik ratowniczy progowy płaski WSP-P - dedykowany do rozpieraczy cylindrycznych.

Cena 920,00 zł

Wspornik okrągły WSP-O

Wspornik ratowniczy okrągły WSP-O pod rozpieracz cylindryczny P2. Wspornik wykonany ze stali węglowej o grubości 10 mm, dodatkowo zabezpieczonej przed korozją.

Cena 637,00 zł

Wspornik progowy kątowy WSP-K

Konstrukcja Wsporników progowych kątowych GOLD WSP-K pozwala na rozmaite zastosowanie podczas akcji z użyciem rozpieraczy cylindrycznych lub ramieniowych.

Cena 1 330,00 zł

Wspornik progowy WSP-S

Wykonany ze stali węglowej Wspornik progowy WSP-S z otworami na pasy lub łańcuchy będzie idealnym narzędziem do stosowania podczas akcji z użyciem rozpieracza.

Cena 1 387,00 zł

Wspornik krzyżowy kokpitu WSK-K

Wspornik WSK-K stosowany do rozpieraczy cylindrycznych lub ramieniowych to idealny wybór w ratownictwie technicznym. 

Cena 1 400,00 zł

Rozpieracze i wsporniki ratownicze

Wsporniki ratownicze znajdą zastosowanie w sytuacjach, kiedy do podjęcia akcji ratowniczej niezbędnym okaże się użycie rozpieracza cylindrycznego ramieniowego. Rozpieracz cylindryczny to narzędzie hydrauliczne niezwykle pomocne podczas ratowania osób zakleszczonych w samochodach. Dzięki wysuwającym się w przeciwnym kierunku tłoczyskom możliwym jest stopniowe rozpieranie konstrukcji. Dzięki rozpieraczom ramieniowym możliwym jest (poza rozpieraniem) wykonywanie czynności ściskania i cięcia. Aby działania przy użyciu narzędzi mogły przynieść pożądany skutek niezbędnym może okazać się posłużenie wspornikami. Wspornik taki powinien być wytrzymały by podołać trudom akcji i obciążeniom jakim podlega.

Wsporniki progowe i podstawy pod rozpieracze

W tej kategorii umieściliśmy wsporniki progowe i podstawy pod rozpieracze. Dzięki wspornikom progowym możliwym będzie bezpieczne odgięcie elementów rozbitego samochodu w celu uwolnienia poszkodowanego. Taki wspornik umieścić należy na progu i dopiero później wstawić rozpieracz cylindryczny. Wsporniki i podstawy mogą zostać wykorzystane również przy innych akcjach z użyciem rozpieraczy – zapewniając stabilizację i bezpieczeństwo pracy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?