Filtry

Cena

Cena

  • 153,00 zł - 5 750,00 zł

Zestawy do pozoracji ran

Aktywne filtry

Zestaw podstawowy do symulacji ran

Zestaw podstawowy do symulacji obrażeń (w futerale) zawierający m.in. butelkę sztucznej krwi w postaci koagulantu oraz 12 posortowanych ran i otwartych złamań.

Cena 2 150,00 zł

Zestaw imitacji ran - 54 elementy

Zestaw do pozoracji ran (cięte, postrzałowe, szarpane, oparzenia, złamania) to aż 54 elementy o wysokim poziomie realności. Idealny na szkolenia ratownicze i 

Cena 153,00 zł

Zestawy do pozoracji urazów

Charakter pracy służb pożarniczych niesie ze sobą ogromne ryzyko zetknięcia ze zdarzeniem wymagającym udzielenia pomocy medycznej osobom poszkodowanym. Na tą okoliczność jednostki wyposażane są w specjalistyczny sprzęt do ratownictwa medycznego a Strażacy ustawicznie szkoleni. Wypadki drogowe, pożary, katastrofy budowlane to okoliczności, podczas których ofiary mogą odnieść większe lub mniejsze obrażenia. To właśnie na Strażakach, którzy zazwyczaj jako pierwsi zjawiają się na miejscu zdarzenia spoczywa obowiązek udzielania pierwszej pomocy medycznej przed przyjazdem specjalistycznych służb. Aby prawidłowo opatrzyć rany warto zapoznać Strażaków z ich rodzajem i wyglądem. Idealnym narzędziem będą zestawy do pozoracji ran.

Zestaw pozoracji do symulacji akcji ratowniczych

Rany i obrażenia z jakimi Strażacy będą musieli zmierzyć się podczas akcji ratowniczych mogą być przeróżne. Inne będą rany odniesione w wyniku poparzenia a inne w wyniku przerwania powłok ciała przez ostre przedmioty czy otwarte złamanie. Inny jest również sposób ich zabezpieczania. Należy o tym pamiętać, aby nie doprowadzić do pogorszenia zdrowia poszkodowanego. Do nauki opatrywania posłużą zestawy do symulacji i pozoracji ran.

Zestaw do pozoracji ran w Strefa998

Oferowane przez nas zestawy w sposób bardzo realistyczny oddają wygląd uszkodzeń ciała. Zestaw podstawowy do symulacji ran zawiera dodatkowo butelkę sztucznej krwi natomiast składający się z 45 elementów zestaw do pozoracji pozwoli na zapoznanie z niemalże każdym z rodzajów ran. Aby podczas szkolenia zapoznać uczestników z wszystkimi możliwymi rodzajami obrażeń zachęcamy do zakupu obu zestawów.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?