W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 3 600,00 zł

Kombinezony i odzież ochronna

Aktywne filtry

Kombinezon chemiczny SPACEL 3000

Kombinezon przeznaczony został do ochrony ratowników przed chemikaliami. Nowa ergonomia kombinezonu zapewnia lepsze dopasowanie i ochronę. 

Cena 67,65 zł

Kombinezon na osy i szerszenie HORNET - 1

Kombinezon HORNET-1 wykonany jest z trzech warstw. Wiele zmian znacznie zmniejszają ryzyko przypadków rozszczelnienia się połączeń podczas ekstremalnej pracy strażaków przy usuwaniu szerszeni na strychach, poddaszach itp.

Cena 522,75 zł

Skafander Aquatic

Suchy skafander AGAMA-AQUATIC to lekki profesjonalny skafander do wszelkich prac w wodzie, gdzie nie wymagane jest nurkowanie.

Cena 3 600,00 zł

Rękawice chemoodporne 450

Rękawice ochronne przeciwchemiczne przeznaczone do ochrony przed chemikaliami, mikroorganizmami i zagrożeniami mechanicznymi. Szczelne rękawice wykonane z czarnego neoprenu.

Cena 24,50 zł

Worek na roje (bez drążka)

Worek wykonany z materiału z obręczą metalową o całkowitej długości drążka 150 cm przeznaczony do przenoszenia rojów pszczół, os lub szerszeni. 

Cena 135,30 zł

Peleryna wodoochronna "STRAŻ" model 105S

Wykonana z tkaniny Plavitex Peleryna wodoochronna "STRAŻ" model 105S z kapturem i przykrytymi patkami wlotami do rąk. Skuteczna ochrona przed wiatrem i deszczem

Cena 183,27 zł

Worek do łapania rojów z drążkiem 1,5 m

Worek do łapania rojów z metalową obręczą i drążkiem 1,5m. Praktyczne urządzenie do wykorzystania podczas prowadzonych działań usuwania rojów. 

Cena 209,10 zł

Osłona przednia nóg FUNCTION 90cm

Przednia osłona nóg FUNCTION 90cm zaprojektowana dla osób, które niecodziennie mają kontakt z pilarką łańcuchową. Zabezpiecza przed przecięciami i uszkodzeniami.

Cena 387,00 zł

Nogawice ochronne, pomarańczowe

Nogawice ochronne w kolorze pomarańczowym, przeznaczone do noszenia na zwykłe spodnie dają ochronę przed przecięciami.

Cena 444,40 zł

Rękawice ochronne SZERSZEŃ

Rękawice ochronne SZERSZEŃ minimalizują ryzyko użądlenia podczas akcji polegających na usuwaniu gniazd owadów niebezpiecznych, takich jak osy czy szerszenie.

Cena 55,00 zł

Ubranie strażackie – kombinezony i odzież ochronna

Zawód strażaka może dawać wiele satysfakcji, jednakże jest także związany z licznymi niebezpieczeństwami. By jak najbardziej zminimalizować ryzyko narażenia zdrowia i życia strażaka, należy zaopatrzyć całą jednostkę w odpowiednie ubrania – kombinezony i odzież ochronną. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz szeroki wybór ubrań strażackich, które wyróżniają się solidnością wykonania i wysoką odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Profesjonalne ubranie strażackie

Nie istnieje jeden uniwersalny kombinezon, który podołałby wszystkim wyzwaniom, przed którymi staje strażak w ciągu swojej kariery zawodowej. Inne właściwości będą potrzebne w przypadku działań z zakresu ratownictwa wodnego, inne zaś w chwili, gdy będzie miał on do czynienia z substancjami toksycznymi. Dlatego w sklepie Strefa998.pl znajdziecie kombinezony na osy i szerszenie, ubrania chemiczne, ubrania do pracy w wodzie, ubrania żaroodporne, a także ubrania do pracy z pilarkami.

Ubranie strażackie – bądź bezpieczny podczas akcji!

Brak odpowiedniego ubrania generuje duże niebezpieczeństwo dla samego ratującego, jak i dla powodzenia akcji. Dlatego każdy strażak powinien nosić strój właściwy do charakteru zagrożenia. W Strefa998.pl znajdziesz wyłącznie profesjonalne ubrania strażackie tworzone zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć