WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 5 044,00 zł

Kombinezony i odzież ochronna

Aktywne filtry

Kombinezon na osy i szerszenie HORNET - 1

Kombinezon HORNET-1 wykonany jest z trzech warstw. Wiele zmian znacznie zmniejszają ryzyko przypadków rozszczelnienia się połączeń podczas ekstremalnej pracy strażaków przy usuwaniu szerszeni na strychach, poddaszach itp.

Cena 549,80 zł

Skafander Aquatic

Suchy skafander AGAMA-AQUATIC to lekki profesjonalny skafander do wszelkich prac w wodzie, gdzie nie wymagane jest nurkowanie.

Cena 5 044,00 zł

Rękawice chemoodporne 450

Rękawice ochronne przeciwchemiczne przeznaczone do ochrony przed chemikaliami, mikroorganizmami i zagrożeniami mechanicznymi. Szczelne rękawice wykonane z czarnego neoprenu.

Cena 45,00 zł

Worek na roje (bez drążka)

Worek wykonany z materiału z obręczą metalową o całkowitej długości drążka 150 cm przeznaczony do przenoszenia rojów pszczół, os lub szerszeni. 

Cena 135,30 zł

Kurtka wodoochronna STRAŻ

Kurtka wodoochronna - sztormiak z napisem "STRAŻ" model 071 wykonana z wodoochronnej tkaniny Plavitex zapewniającej skuteczną ochronę przed wiatrem i deszczem.

Cena 245,00 zł

Worek z drążkiem 1,5m do łapania rojów

Worek do łapania rojów z metalową obręczą i drążkiem 1,5m. Praktyczne urządzenie do wykorzystania podczas prowadzonych działań usuwania rojów. 

Cena 209,10 zł

Kombinezon na osy i szerszenie FWS

Trójwarstwowy kombinezon chroniący przed owadami błonkoskrzydłymi FWS został wyprodukowany w Polsce z zachowaniem standardów najwyższej jakośći.

Cena 520,00 zł

Osłona przednia nóg FUNCTION 90cm

Przednia osłona nóg FUNCTION 90cm zaprojektowana dla osób, które niecodziennie mają kontakt z pilarką łańcuchową. Zabezpiecza przed przecięciami i uszkodzeniami.

Cena 449,00 zł

Rękawice ochronne SZERSZEŃ

Rękawice ochronne SZERSZEŃ minimalizują ryzyko użądlenia podczas akcji polegających na usuwaniu gniazd owadów niebezpiecznych, takich jak osy czy szerszenie.

Cena 60,00 zł

Ubranie strażackie – kombinezony i odzież ochronna

Zawód strażaka może dawać wiele satysfakcji, jednakże jest także związany z licznymi niebezpieczeństwami. By jak najbardziej zminimalizować ryzyko narażenia zdrowia i życia strażaka, należy zaopatrzyć całą jednostkę w odpowiednie ubrania – kombinezony i odzież ochronną. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz szeroki wybór ubrań strażackich, które wyróżniają się solidnością wykonania i wysoką odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Profesjonalne ubranie strażackie

Nie istnieje jeden uniwersalny kombinezon, który podołałby wszystkim wyzwaniom, przed którymi staje strażak w ciągu swojej kariery zawodowej. Inne właściwości będą potrzebne w przypadku działań z zakresu ratownictwa wodnego, inne zaś w chwili, gdy będzie miał on do czynienia z substancjami toksycznymi. Dlatego w sklepie Strefa998.pl znajdziecie kombinezony na osy i szerszenie, ubrania chemiczne, ubrania do pracy w wodzie, ubrania żaroodporne, a także ubrania do pracy z pilarkami.

Ubranie strażackie – bądź bezpieczny podczas akcji!

Brak odpowiedniego ubrania generuje duże niebezpieczeństwo dla samego ratującego, jak i dla powodzenia akcji. Dlatego każdy strażak powinien nosić strój właściwy do charakteru zagrożenia. W Strefa998.pl znajdziesz wyłącznie profesjonalne ubrania strażackie tworzone zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Ubranie żaroodporne

Ubranie żaroodporne to specjalistyczny ubiór, który służy do wejścia strażaka w strefę ognia, gdzie podstawowe ubranie strażackie nie zapewniałoby już odpowiedniej ochrony przed płomieniami. Ubranie żaroodporne dla ekstremalnych warunków. Ubranie żaroodporne to najwyższej jakości materiały. Dzięki wysokiej jakości munduru ratownik czuje się komfortowo i bezpiecznie, nawet przy bardzo wysokich temperaturach i w ekstremalnych warunkach. Strażacy, którzy będą stosować te specjalistyczne ubranie żaroodporne podczas akcji ratowniczo-gaśniczych muszą być przeszkoleni w zakresie prawidłowego i szybkiego zakładania ubioru. Użytkownik powinien czuć się w ubraniu w miarę swobodnie i pewnie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?