Kategorie

Kombinezony i odzież ochronna

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Ubranie strażackie – kombinezony i odzież ochronna

Zawód strażaka może dawać wiele satysfakcji, jednakże jest także związany z licznymi niebezpieczeństwami. By jak najbardziej zminimalizować ryzyko narażenia zdrowia i życia strażaka, należy zaopatrzyć całą jednostkę w odpowiednie ubrania – kombinezony i odzież ochronną. W sklepie Strefa998.pl znajdziesz szeroki wybór ubrań strażackich, które wyróżniają się solidnością wykonania i wysoką odpornością na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Profesjonalne ubranie strażackie

Nie istnieje jeden uniwersalny kombinezon, który podołałby wszystkim wyzwaniom, przed którymi staje strażak w ciągu swojej kariery zawodowej. Inne właściwości będą potrzebne w przypadku działań z zakresu ratownictwa wodnego, inne zaś w chwili, gdy będzie miał on do czynienia z substancjami toksycznymi. Dlatego w sklepie Strefa998.pl znajdziecie kombinezony na osy i szerszenie, ubrania chemiczne, ubrania do pracy w wodzie, ubrania żaroodporne, a także ubrania do pracy z pilarkami.

Ubranie strażackie – bądź bezpieczny podczas akcji!

Brak odpowiedniego ubrania generuje duże niebezpieczeństwo dla samego ratującego, jak i dla powodzenia akcji. Dlatego każdy strażak powinien nosić strój właściwy do charakteru zagrożenia. W Strefa998.pl znajdziesz wyłącznie profesjonalne ubrania strażackie tworzone zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć