Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Przedłużacze elektryczne

PRZEDŁUŻACZ BĘBEN PROFESSIONAL 50m 3x2,5mm

PRZEDŁUŻACZ BĘBEN PROFESSIONAL 50m 3x2,5mm posiada wysokiej jakości przewód w osłonie gumowej oraz gniazda z klapką zabezpieczające przed zachlapaniem wodą.

Cena 578,10 zł

PRZEDŁUŻACZ BĘBEN PROFESSIONAL 30m 3x2,5mm

PRZEDŁUŻACZ na BĘBNIE PROFESSIONAL 30m 3x2,5mm z solidnym stelażem z uchwytem posiada wysokiej jakości przewód w osłonie gumowej H05RR-F. Stopień ochrony IP44.

Cena 393,60 zł

PRZEDŁUŻACZ BĘBEN PROFESSIONAL 25m 3x2,5mm

PRZEDŁUŻACZ na BĘBNIE PROFESSIONAL w kolorze czarnym o długości 25m z przewodem 3x2,5mm i maksymalnym obciążeniem 16A / 3680W. Stopień ochrony IP44.

Cena 324,72 zł

Przedłużacze elektryczne 

Nasze profesjonalne przedłużacze na bębnie oferowane w różnych długościach w zależności od wykorzystania przekonują swą sprawdzoną jakością. W oferowanych przez nas przedłużaczach zastosowany jest wysokiej jakości przewód w osłonie gumowej H05RR-F. Przedłużacze PROFESSIONAL wyposażone są w gniazda z klapką zabezpieczającą przed zachlapaniem wodą w  stopieniu ochrony IP44. Są one przystosowane do trudnych warunków eksploatacji. Dodatkowo nasze profesjonalne przedłużacze wyróżniają się wysokimi parametrami roboczymi. Parametry prądu dla maksymalnego obciążenia przewodów to 16 A i 3680 W. Uwagę zwraca wysoka jakość  wykonania. Przedłużacze elektryczne sprawdzają  się w długiej eksploatacji. Solidny stelaż z uchwytem pozwala na swobodne rozwijanie i zwijanie kabla. Oferowane  przez nasza firmę profesjonalne przedłużacze to wysoka jakość do wymagających zastosowań.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć