Filtry

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 255,00 zł

Pozostałe

Aktywne filtry

Metalowy brelok z logo ZOSP

Wykonany z trwałego metalu, zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz zachowanie pięknego wyglądu nawet po wielu latach.

Cena 30,00 zł

Metalowy brelok z logo PSP

Wykonany z trwałego metalu, zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz zachowanie pięknego wyglądu nawet po wielu latach.

Cena 30,00 zł

Gumowy emblemat PSP na rzep

Wykonane z wysokiej jakości silikonu emblematy z logo Państwowej Straży Pożarnej. Emblemat z rzepem umożliwiającym montaż na nomexie, polarze lub czapce.

Cena 15,00 zł

Silikonowy brelok do kluczy ZOSP

Prezentujemy gadżet - brelok do kluczy (ale nie tylko) wykonany z wysokiej jakości silikonu. Brelok 3D przedstawiający logo ZOSP. Wymiary 6,5 x 6,5cm.

Cena 15,00 zł

Silikonowy brelok do kluczy PSP

W sklepie pożarniczym Strefa99.pl oferujemy również gadżety. Silikonowy brelok do kluczy PSP to praktyczny gadżet dla każdego Strażaka i miłośnika pożarnictwa.

Cena 15,00 zł

Zapach do samochodu STRAŻ

Zapachowa zawieszka do samochodu. Zapach NEW CAR. Charakterystyczna zawieszka w kształcie ubrania specjalnego - idealna na prezent dla Strażaka.

Cena 9,90 zł

Brelok Multitool 20w1

Brelok Multitool 20w1 mieszczący się w kieszeni. Niewielki, ale przydatny gadżet w formie karabińczyka przypinanego do kluczy - idealny na wycieczki.

Cena 11,49 zł

Opaska silikonowa STRAŻAK na rękę

Wykonana z silikonu Opaska STRAŻAK na rękę posiada wyjątkowy, identyfikujący pożarników napis: STRAŻAK - Tylko życie poświęcone innymi warte jest przeżycia. 

Cena 9,90 zł

Gaśnica płynowa - atrapa

Gaśnica płynowa – atrapa to nie tylko gadżet. Może też posłużyć jako realistyczny rekwizyt edukacyjny w trakcie szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Cena 30,75 zł

Brelok "STRAŻ"

Prezentujemy Breloki "STRAŻ". Brelok pełni nie tylko funkcję estetyczną ale jest też praktyczny – dopięty do kluczy zwiększ ich objętość ułatwiając odnalezienie

Cena 4,99 zł

Klapki Haix Haixilette

W ofercie HAIX znajdziemy również wykonane z lekkiego materiału, wygodne i idealnie dopasowane do stopy Klapki Haix Haixilette. Klapki w kolorze niebieskim.

Cena 120,00 zł

Szalik OSP

Prezentujemy oryginalne Szaliki OSP z napisem "OCHOTNICZNA STRAŻ POŻARNA, DLA WAS IDZIEMY W OGIEŃ!". Szaliki (dł.  140cm) wykonane z akrylu z dodatkiem elastanu

Cena 29,99 zł

Apteczka samochodowa AS-R

Rozszerzona Apteczka samochodowa - AS-R poza standardowym wyposażeniem apteczek zawiera m.in. kołnierz ortopedyczny czy młotek do szyb wraz z nożem do pasów.

Cena 255,00 zł

Barek Gaśnica "PROCENTOWA"

Barek Gaśnica procentowa to idealny prezent na różne okazję dla starszych strażaków. Idealnie wkomponuje się w wystrój każdego domu strażaka. 

Pasek taktyczny z klamrą

Niezawodny pas, który wytrzyma nawet najbardziej ekstremalną przygodę. Wysokiej jakości nylon jest wyjątkowo odpornym i mocnym materiałem. Został przetestowany i jest wstanie wytrzymać siłę rozporową sięgającą 24 kN.

Cena 20,00 zł

Gadżety dla straży

W tej kategorii zgromadziliśmy gadżety dla Straży, które są na tyle swoiste, że  nie mogliśmy przypisać do innych grup produktów. Nie znaczy to, że są mniej interesujące czy przydatne od naszych pozostałych produktów. Wszystkim pracującym czynnie Strażakom zalecamy zaopatrzenie w dekontaminacyjne chusteczki przeznaczone do usuwania toksycznych czy rakotwórczych substancji ze skóry – zaraz po akcji ratowniczej. Dla dorosłych miłośników Straży Pożarnej przygotowaliśmy nawiązujące do fachu gadżety takie jak barek w kształcie gaśnicy czy pojemnik na lód w kształcie hełmu strażackiego. Te oraz inne gadżety dla Straży znajdziecie Państwo w naszym sklepie.

Breloki i naszywki z elastomeru

Oferowane przez sklep Strfa998.pl breloki i "naszywki" na rzep wykonane są z elastomeru. To materiał podobny do gumy/silikonu. Jest bardzo trwały i co ważne estetyczny, są odporne na każde warunki atmosferyczne. Kolory nie ulegają odbarwieniom i ścieraniu, a wyczyścić je można przy użyciu wody z mydłem. Zarówno breloki, jak i naszywki wykonane są w systemie 3D, z dużą dokładnością i starannością, co sprawia, że wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Naszywka z logo PSP została wyposażona w trwały i mocny rzep - wystarczy, że umieścisz ją w odpowiednim miejscu na swoim mundurze, a będzie służyła przez wiele lat. Breloki PSP i ZOSP można podpiąć pod klucze do auta, mieszkania, remizy czy szafki z pracy. Są równie eleganckie i trwałe, jak naszywki i posłużą wiele lat.

Metalowe breloki PSP i ZOSP

Brelok metalowy z logo PSP czy ZOSP to idealny sposób na wyróżnienie się i podkreślenie przynależności do Państwowej lub Ochotniczej Straży Pożarnej. Wykonany z trwałego metalu, zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz zachowanie pięknego wyglądu nawet po wielu latach. Brelok posiada również praktyczną funkcję - umożliwia bezpieczne przechowywanie kluczy oraz innych drobiazgów. Jest mały i poręczny, dzięki czemu łatwo zmieści się w kieszeni lub torebce. Brelok ten to doskonały wybór dla każdej osoby, która ceni sobie jakość oraz elegancki design.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?