Filtry

Cena

Cena

  • 500,00 zł - 17 335,00 zł

Podpory ratownicze

Aktywne filtry

Podpora MikoRescueTech PT-1200 ze zwijaczem

Unikatowa teleskopowa Podpora ratownicza MikoRescueTech PT-1200 z wymienną głowicą, zintegrowanym pasem napinającym i zwijaczem. Aż sześć punktów zaczepowych.

Cena 2 971,00 zł

Podpora MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem

Prezentujemy przeznaczone do szeroko pojętej stabilizacji ratowniczej teleskopowe Podpory MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem i zintegrowanym pasem napinającym

Cena 3 112,00 zł

Zestaw podpór PT-1200z + akcesoria

W skład zestawu podpór do stabilizacji ratowniczej PT-1200z wchodzą dwie podpory Pt-1200z MikoRescueTech, torba oraz pięcioelementowy zestaw pasów i zawiesi.

Cena 6 254,00 zł

Zestaw do stabilizacji ECO

Zestaw do stabilizacji ratowniczej ECO zawiera m.in. podporę PT-1200z, szybką stabilizację SW350, dwa kliny schodkowe, dwa pasy transportowe 5m z grzechotką.

Cena 4 802,00 zł

System Szybkiej Stabilizacji SW-350

System Szybkiej Stabilizacji SW-350 jest wyjątkowo wytrzymałą podporą ratowniczą mogącą podnieść ciężar o wadze 1t.  Narzędzie do stabilizacji ratowniczej.

Cena 2 052,00 zł

Torba na podpory PT1200

Prezentujemy Torby na podpory PT1200. Torby do przenoszenia i transportu zestawu podpór, wykonane z wytrzymałego, zmywalnego materiału PCV w kolorze niebieskim.

Cena 500,00 zł

Zestaw do stabilizacji STANDARD

Zestaw do stabilizacji STANDARD zawiera dwie szt. podpór PT-1200, szybkiej stabilizacji SW350, klinów schodkowych, zawiesi, szakli małych i pasów transportowych

Cena 9 644,00 zł

Zestaw do stabilizacji MAX

Zestaw do stabilizacji MAX zawiera elementy niezbędne do stabilizacji powypadkowych pojazdów i przeprowadzenia innych działań z zakresu ratownictwa technicznego

Cena 17 334,25 zł

Zestaw podpór PT-1200z /podstawowy/

Prezentujemy podstawowy Zestaw dwóch teleskopowych podpór ratowniczych MikoRescueTech PT-1200z do stabilizacji ratowniczej. Podpory w torbie transportowej.

Cena 6 144,00 zł

Podpory do stabilizacji pojazdów

Strażacy są często wzywani do udzielenia pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Wydobycie rannego z pojazdu wymaga od ratowników umiejętności nie tylko z dziedziny ratownictwa medycznego ale przede wszystkim z dziedziny ratownictwa technicznego. Aby nie doprowadzić do dalszych urazów oraz zapewnić bezpieczeństwo sobie i pozostałym ratownikom należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć pojazd. O odpowiedniej stabilizacji czyli utrzymaniu pojazdu w takiej pozycji w jakiej go zastaliśmy nie należy zapominać. W sytuacji zakleszczenia np. nóg poszkodowanego każdy dodatkowy ruch wraku może wywołać katastrofalne skutki. Aby prawidłowo zabezpieczyć pojazd niezbędnym jest wykorzystanie dedykowanych do tego celu podpór stabilizujących.

Podpory stabilizujące

Oferujemy Państwu doskonałe podpory ratownicze, dzięki którym zabezpieczymy pojazd w sposób nie powodujący jego przemieszczenia - zarówno podczas akcji ratunkowej jak i po niej. Podpora stabilizująca MikoRescueTech PT-1200 z zintegrowanym pasem napinającym posiada sześć punktów zaczepowych a jaj nośność wynosi do 1,5 t. Jej zaletą jest możliwość połączenia w trójnóg, do wykonania którego potrzebujemy trzech podpór ratowniczych i łącznika podpór (również dostępnego w naszym sklepie). Można ją zakupić samodzielnie lub w jednym z trzech zestawów do stabilizacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?