Filtry

Cena

Cena

  • 500,00 zł - 15 385,00 zł

Podpory ratownicze

Aktywne filtry

Podpora MikoRescueTech PT-1215 ze zwijaczem

Unikatowa teleskopowa Podpora ratownicza MikoRescueTech PT-1200 z wymienną głowicą, zintegrowanym pasem napinającym i zwijaczem. Aż sześć punktów zaczepowych.

Cena 2 971,00 zł

Podpora MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem

Prezentujemy przeznaczone do szeroko pojętej stabilizacji ratowniczej teleskopowe Podpory MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem i zintegrowanym pasem napinającym

Cena 3 112,00 zł

Zestaw podpór PT-1200z /podstawowy/

Prezentujemy podstawowy Zestaw dwóch teleskopowych podpór ratowniczych MikoRescueTech PT-1200z do stabilizacji ratowniczej. Podpory w torbie transportowej.

Cena 6 144,00 zł

Zestaw podpór PT-1200z + akcesoria

W skład zestawu podpór do stabilizacji ratowniczej PT-1200z wchodzą dwie podpory Pt-1200z MikoRescueTech, torba oraz pięcioelementowy zestaw pasów i zawiesi.

Cena 6 254,00 zł

Zestaw do stabilizacji ECO

Zestaw do stabilizacji ratowniczej ECO zawiera m.in. podporę PT-1200z, szybką stabilizację SW350, dwa kliny schodkowe, dwa pasy transportowe 5m z grzechotką.

Cena 5 445,00 zł

Zestaw do stabilizacji STANDARD

Zestaw do stabilizacji STANDARD zawiera dwie szt. podpór PT-1200, szybkiej stabilizacji SW350, klinów schodkowych, zawiesi, szakli małych i pasów transportowych

Cena 10 492,00 zł

Zestaw do stabilizacji MAX

Zestaw do stabilizacji MAX zawiera elementy niezbędne do stabilizacji powypadkowych pojazdów i przeprowadzenia innych działań z zakresu ratownictwa technicznego

Cena 15 385,00 zł

Torba na podpory PT1200

Prezentujemy Torby na podpory PT1200. Torby do przenoszenia i transportu zestawu podpór, wykonane z wytrzymałego, zmywalnego materiału PCV w kolorze niebieskim.

Cena 500,00 zł

System Szybkiej Stabilizacji SW-350

System Szybkiej Stabilizacji SW-350 jest wyjątkowo wytrzymałą podporą ratowniczą mogącą podnieść ciężar o wadze 1t.  Narzędzie do stabilizacji ratowniczej.

Cena 2 052,00 zł

Podpory ratownicze do stabilizacji pojazdów - system, który poprawia bezpieczeństwo podczas działań

Strażacy są często wzywani do udzielenia pomocy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Wydobycie rannego z pojazdu wymaga od ratowników umiejętności nie tylko z dziedziny ratownictwa medycznego ale przede wszystkim z dziedziny ratownictwa technicznego. Aby nie doprowadzić do dalszych urazów oraz zapewnić bezpieczeństwo sobie i pozostałym ratownikom należy w odpowiedni sposób zabezpieczyć pojazd. O odpowiedniej stabilizacji czyli utrzymaniu pojazdu w takiej pozycji w jakiej go zastaliśmy nie należy zapominać. W sytuacji zakleszczenia np. nóg poszkodowanego każdy dodatkowy ruch wraku może wywołać katastrofalne skutki. Aby prawidłowo zabezpieczyć pojazd niezbędnym jest wykorzystanie dedykowanych do tego celu podpór stabilizujących.

Podpory stabilizujące - niezbędny sprzęt ratownictwa technicznego

Zapraszamy do naszego sklepu strażackiego, gdzie znajdziecie Państwo podpory ratownicze marki MikoRescueTech, charakteryzujące się najwyższą jakością. Podpora MikoRescueTech PT-1215 wyposażona w system teleskopowy, pozwala na szybką stabilizację w trudnych warunkach. Dzięki zastosowaniu specjalnej wymiennej głowicy oraz stopy ślizgowej, nasze podpory ratownicze stają się niezastąpione w akcjach ratowniczych. Nasza oferta sprzętu jest bogata i dostosowana do potrzeb różnych jednostek ratownictwa.

Kategoria "Sprzęt Strażacki" w naszym sklepie zawiera nie tylko podpory, ale również wiele innych niezbędnych narzędzi, takich jak zestaw do szybkiej stabilizacji. Znaleźć u nas można także produkty do zastosowań w ratownictwie technicznym, od punktów podczepienia, przez trójnogi alpinistyczne, aż po podpory rampy podnoszącej.

Dla strażaków, którzy poszukują sprzętu najwyższej jakości, oferujemy szeroki wybór w naszej ofercie sprzętu. Nasz sklep jest dobrze znany w Poznaniu i okolicach, a nasza reputacja opiera się na latach doświadczenia i zaufania nabytym wśród profesjonalistów z branży.

Podpory ratownicze to produkt nie tylko dla straży pożarnej, ale także dla jednostek OSP, które chcą zwiększyć swoje możliwości w zakresie ratownictwa technicznego. Dzięki nim każda akcja ratunkowa będzie przebiegać sprawniej i bezpieczniej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym sklepie!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?