Filtry

Cena

Cena

  • 406,00 zł - 451,00 zł

Zestawy TRIAGE

Aktywne filtry

Zestaw TRIAGE z opaskami i kartami segregacyjnymi

Zestaw  składa się z 36  opasek w specjalnie skonstruowanej torbie. Opaski są z elementami sprężynującymi, co pozwala na umieszczanie ich na kończynie poszkodowanego.

Cena 406,00 zł

Zestawy TRIAGE

Zestawy TRIAGE do segregacji medycznej osób poszkodowanych wykorzystywane są przez służby ratunkowe. Idea segregacji poszkodowanych narodziła się na początku dziewiętnastego wieku a pierwsze wytyczne dotyczące sytemu pojawiły się pod koniec wieku dwudziestego. Chociaż na całym świecie przyjęły się różne systemy segregacji poszkodowanych nie zmienił się ich cel czyli uratowanie jak największej liczby osób w sytuacji, kiedy dostępne środki i siły są niewystarczające do podjęcia czynności przy każdym poszkodowanym. Dzięki segregacji poszkodowanych służby ratunkowe uzyskują informacje odnośnie kolejności w udzielaniu pomocy. Poszkodowani oznaczeni kolorem czarnym posiadają najniższy priorytet, gdyż przy dużym prawdopodobieństwie nie są oni do uratowania w przeciwieństwie do poszkodowanych oznaczonych kolorem czerwonym, którzy przy właściwej opiece medycznej mają duże szanse na przeżycie.

Kompletne zestawy do segregacji poszkodowanych

W tej kategorii znajdziecie Państwo Zestaw triage, które mogą być wykorzystane w przypadku podejmowania działań ratowniczych w sytuacjach kryzysowych z udziałem wielu poszkodowanych, takich jak np. katastrofa budowlana czy wypadek komunikacyjny.  
W zestawach znajdują się m.in. opaski odblaskowe i karty segregacyjne.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?