Filtruj według

Kategorie
Cena
Producenci
Filtruj

Wyposażenie toreb PSP R1

Butla o poj. 2,7l aluminiowa

Butla tlenowa aluminiowa o pojemności 2,7 dm z zaworem standardowym DIN o ciśnieniu roboczym 20MPa (=200 bar) Pasuje do torby PSP R1.

Cena 676,50 zł

Butla tlenowa 10l

Butla 10 dm3 do tlenu medycznego. Wysokość butli to 81 cm przy ok. 12 kg masy przy ciśnieniu próbnym 300 bar. Butle sprzedawane są bez tlenu.

Cena 703,56 zł

Reduktor Mediselect II , złącze AGA

Reduktor tlenowy MEDISELECT II ze skokowo regulowanym przepływem 0-25 l/min oraz złączem AGA. Spełnia wymagania dla sprzętu tlenowego w PSP, OSP, pogotowiu ratunkowym i placówkach służby zdrowia.

Zestaw opatrunków do PSP R1

Zestaw opatrunków do zestawu PSP R1 zawierający m. in. rurki ustno-gardłowe, maski krtaniowe i do tlenoterapii, gazy, opaski elastyczne i dzianinowe, codotexy.

Cena 853,35 zł

Maski krtaniowe

Prezentujemy sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1 - Maski krtaniowe do udrażniania dróg oddechowych bez konieczności odginania głowy poszkodowanego.

Cena 150,68 zł

Jednorazowe rurki krtaniowe

Jednorazowe rurki krtaniowe - w zestawie 3 szt. do podtrzymania drożności dróg oddechowych. Produkt powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej torby ratowniczej

Cena 344,40 zł

Opatrunek wentylowy (zastawkowy)

Torba PSP R1 musi być zawsze uzupełniona o zużyte elementy. Prezentujemy Opatrunek wentylowy (zastawkowy) do zaopatrywania otwartych ran klatki piersiowej.

Cena 152,52 zł

Opaska zaciskowa taktyczna

Opaska zaciskowa taktyczna (2 szt.) jest idealnym akcesorium do użycia w przypadku konieczności zatamowania silnego krwotoku żylnego lub tętniczego kończyn.

Cena 255,84 zł

Extractor - aspirator jadu

Extractor - aspirator jadu to idealne uzupełnienie zestawu PSP – R1 do bezbolesnego i szybkiego usuwania jadu i innych toksyn z organizmu poszkodowanego.

Cena 67,65 zł

Okulary ochronne

Okulary ochronne - sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1, komplet 2 szt. Okulary do ochrony oczu podczas czynności związanych z udzielaniem pierwszej pomocy.

Cena 15,99 zł

Zestaw uzupełniający do zestawu PSP R1

Sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1 według załącznika nr 3 na podstawie zasad organizacji ratownictwa medycznego w KSRG.

Cena 1 033,20 zł

Wyposażenie toreb PSP R1

Zestaw ratunkowy PSP R1 to obowiązkowe wyposażenie strażaka-ratownika działającego w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Nadrzędnym celem KSRG jest ratowanie zdrowia i życia ludzi poprzez niesienie pomocy medycznej w przypadku wystąpienia nagłych zagrożeń czyli zdarzeń prowadzących do szybkiego pogorszenia stanu zdrowia lub groźby utraty życia. Charakter pracy służb pożarniczych niesie ze sobą ogromne ryzyko zetknięcia z takim właśnie zdarzeniem. W przypadku braku na miejscu specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego – na odpowiednio przygotowanym (merytorycznie i sprzętowo) Strażaku spoczywa obowiązek udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Sprzęt zgodny z wymaganiami

Z uwagi na fakt, że Komendant Główny PSP wydał Wytyczne do organizacji ratownictwa medycznego w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, w których znalazł się m.in. wykaz standardowego i ponadstandardowego wyposażenia wchodzącego w skład zestawu ratownictwa medycznego – nie możemy mówić o dowolności w wyborze wyposażenia do podejmowania działań ratowniczych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty spełniające wymagania wynikające z  wspomnianych Wytycznych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć