Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 10,00 zł - 931,00 zł

Wyposażenie toreb PSP R1

Aktywne filtry

Maski krtaniowe

Prezentujemy sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1 - Maski krtaniowe do udrażniania dróg oddechowych bez konieczności odginania głowy poszkodowanego.

Cena 66,00 zł

Jednorazowe rurki krtaniowe

Jednorazowe rurki krtaniowe - w zestawie 3 szt. do podtrzymania drożności dróg oddechowych. Produkt powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej torby ratowniczej

Cena 281,00 zł

Reduktor Mediselect II , złącze AGA

Reduktor tlenowy MEDISELECT II ze skokowo regulowanym przepływem 0-25 l/min oraz złączem AGA. Spełnia wymagania dla sprzętu tlenowego w PSP, OSP, pogotowiu ratunkowym i placówkach służby zdrowia.

Butla tlenowa 10l

Butla 10 dm3 do tlenu medycznego. Wysokość butli to 81 cm przy ok. 12 kg masy przy ciśnieniu próbnym 300 bar. Butle sprzedawane są bez tlenu.

Cena 614,00 zł

Butla tlenowa aluminiowa 2 l

Butla tlenowa aluminiowa o pojemności 2 l z zaworem standardowym DIN o ciśnieniu roboczym 20MPa (=200 bar) Pasuje do torby PSP R1.

Opaska zaciskowa taktyczna

Opaska zaciskowa taktyczna (2 szt.) jest idealnym akcesorium do użycia w przypadku konieczności zatamowania silnego krwotoku żylnego lub tętniczego kończyn.

Cena 119,00 zł

Extractor - aspirator jadu

Extractor - aspirator jadu to idealne uzupełnienie zestawu PSP – R1 do bezbolesnego i szybkiego usuwania jadu i innych toksyn z organizmu poszkodowanego.

Cena 100,00 zł

Opatrunek wentylowy (zastawkowy)

Torba PSP R1 musi być zawsze uzupełniona o zużyte elementy. Prezentujemy Opatrunek wentylowy (zastawkowy) do zaopatrywania otwartych ran klatki piersiowej.

Cena 56,33 zł

Okulary ochronne

Okulary ochronne - sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1, komplet 2 szt. Okulary do ochrony oczu podczas czynności związanych z udzielaniem pierwszej pomocy.

Cena 10,00 zł

Zestaw opatrunków do PSP R1 (KSRG 2021)

Zestaw opatrunków do zestawu PSP R1 według standardu KSRG 2021. Zawiera wszystkie elementy torby R1 poza opatrunkami hydrożelowymi.

Cena 931,00 zł

Wyposażenie toreb PSP R1

Zestaw ratunkowy PSP R1 to obowiązkowe wyposażenie strażaka-ratownika działającego w ramach Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Nadrzędnym celem KSRG jest ratowanie zdrowia i życia ludzi poprzez niesienie pomocy medycznej w przypadku wystąpienia nagłych zagrożeń czyli zdarzeń prowadzących do szybkiego pogorszenia stanu zdrowia lub groźby utraty życia. Charakter pracy służb pożarniczych niesie ze sobą ogromne ryzyko zetknięcia z takim właśnie zdarzeniem. W przypadku braku na miejscu specjalistycznego zespołu ratownictwa medycznego – na odpowiednio przygotowanym (merytorycznie i sprzętowo) Strażaku spoczywa obowiązek udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy.

Sprzęt zgodny z wymaganiami

Z uwagi na fakt, że Komendant Główny PSP wydał Wytyczne do organizacji ratownictwa medycznego w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, w których znalazł się m.in. wykaz standardowego i ponadstandardowego wyposażenia wchodzącego w skład zestawu ratownictwa medycznego – nie możemy mówić o dowolności w wyborze wyposażenia do podejmowania działań ratowniczych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty spełniające wymagania wynikające z  wspomnianych Wytycznych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?