WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Wentylator akumulatorowy

Wentylator akumulatorowy

Gaszenie pożarów wymaga wyposażenia w sprzęt i urządzenia umożliwiające przeprowadzenie akcji gaśniczej w sposób sprawny i możliwie najbezpieczniejszy dla Strażaków i osób znajdujących się na zagrożonym obszarze. Najlepszym urządzeniem do dostarczenia dużej ilości powietrza oraz oddymienia pomieszczeń i dróg ewakuacyjnych jest wentylator oddymiający. Wentylatory oddymiające zasilane za pomocą akumulatorów (wentylatory akumulatorowe) znajdują takie samo zastosowanie jak wentylatory spalinowe przy czym posiadają dodatkowe zalety takie jak brak emisji spalin, możliwość pracy w pomieszczeniach zamkniętych i niskie natężenie hałasu.

Mobilne i samowystarczalne wentylatory akumulatorowe 

Jedną z największych zalet wentylatorów akumulatorowych sprawiających, że są one pierwszym wyborem wielu użytkowników jest ich samowystarczalność. Zastosowane w wentylatorach akumulatory litowo-jonowe powodują, że użytkownik nie jest uzależniony od dostawy prądu sieciowego, agregatu czy paliwa płynnego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne wentylatory akumulatorowe z pojemnymi bateriami pozwalającymi na długą pracę. Ciekawym modelem jest  Wentylator oddymiający akumulatorowy BATFAN 3 Li, który może nieprzerwanie pracować przez ok. 50 min., przy czym w tym modelu istnieje możliwość dołączenia drugiego akumulatora – wydłużając czas pracy do 1h 40min. Wszystkie oferowane wentylatory są kompaktowe i zaprojektowane do szybkiego transportu. 

Wentylatory akumulatorowe z możliwością regulacji kąta nachylenia

W sklepie Strefa998.pl możecie Państwo zakupić wentylatory akumulatorowe z płynną regulacją kąta nachylenia o różnym zakresie. Duży kąt nachylenia zapewnia większą elastyczność i wydajność podczas korzystania z wentylatora. Akumulatorowy wentylator FANERGY RTE AX B16 posiada jednostkę wentylacyjną, którą można regulować w sposób ciągły w zakresie od +20 do -20 stopni natomiast Wentylator akumulatorowy e-FAN LEADER umożliwia regulację kąta nachylenia w zakresie od +20 do -12 stopni. 

Więcej informacji na temat wentylatorów akumulatorowych znajdziecie Państwo na stronach produktów. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowana ofertą. 

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Wentylator akumulatorowy e-FAN LEADER

Przenośny Wentylator oddymiający e-FAN LEADER wyposażony w akumulator litowy umożliwiający do 70 minut niezależnej pracy i zapewniający wydajność aż 35.050 m3/h

Wentylator akumulatorowy Ramfan EX50LI 18V

Wentylator akumulatorowy Ramfan Ex50LI 18V - kompatybilny z akumulatorami Milwaukee - umożliwia nieprzerwaną wentylację dzięki wymianie akumulatorów.  

Cena 28 659,00 zł
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?