WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 112,00 zł - 113,00 zł

Wózki do sorbentu

Aktywne filtry

Rozsiewacz Sorbentu 12l

Rozsiewacz do Sorbentu ze zbiornikiem o pojemności 12l z przełącznikiem do dozowania idealnie nada się do równomiernego rozprowadzenia sorbentu.

Cena 112,00 zł

Rozsiewacz do nawozu - do czego służy

Rozsiewacze to funkcjonalne urządzenia, które można dopasować do swoich potrzeb, wykorzystując je na wiele sposobów. Mogą posłużyć do rozsiewania nawozu ale też nasion, środków antypoślizgowych, piasku, sorbentu itp. Rozsiewacze w kształcie zbiornika na dwóch kołach z rączką doskonale usprawnią pracę i pozwolą równomiernie rozsiać nawóz czy inne substancje. Taki wózek jest prosty w użyciu, nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi, jest również wygodny w prowadzeniu, nawet po nierównym podłożu. Doskonale sprawdzi się na działce lub w przydomowym ogródku a także na wyposażeniu pojazdu ratowniczego – pomoże w równomiernym naniesieniu sorbentu na rozlewisko substancji niebezpiecznych, wymagających usunięcia. Rozsiewacze zaprojektowane zostały tak aby ułatwić pracę i pozwolić wykonywać czynności szybciej, wygodniej i efektywniej. Pozwala oszczędzić czas, siły i koszty. 

Wózek do sorbentu - jaki zastosować

Jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej zazwyczaj podejmują działania z zakresu ratownictwa chemiczno-ekologicznego polegające na unieszkodliwianiu substancji, do których wycieku doszło podczas przeróżnych zdarzeń drogowych. Najczęściej stosowanymi substancjami do unieszkodliwiania (zbierania) paliw napędowych czy olei są różnego rodzaju sorbenty. Ich działanie polega na absorbcji (wchłonięciu) cieczy niebezpiecznych co ułatwia ich usunięcie i dalszą utylizację. Zbieranie plamy polega na jej posypaniu sorbentem - ręcznie lub za pomocą rozsiewacza do sorbentu. Ręczne rozsiewacze sorbentu sprawdzą się szczególnie podczas unieszkodliwiania wycieku obejmującego większą przestrzeń. Oferujemy Rozsiewacz Sorbentu 12l, który jest idealnym wózkiem do sorbentu pozwalającym na równomierne dozowanie środka wchłaniającego. Regulowana szerokość rozrzutu wynosząca do 45 cm pozwoli na szybkie unieszkodliwienie substancji a stabilne i zwrotne kółka ułatwiają poruszanie się wózka do sorbentu po nierównym terenie. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?