Wózki do sorbentu

Aktywne filtry

Rozsiewacz Sorbentu 12l

Rozsiewacz do Sorbentu ze zbiornikiem o pojemności 12l z przełącznikiem do dozowania idealnie nada się do równomiernego rozprowadzenia sorbentu.

Cena 139,00 zł

Wózki do sorbentu

Jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej zazwyczaj podejmują działania z zakresu ratownictwa chemiczno-ekologicznego polegające na unieszkodliwianiu substancji, do których wycieku doszło podczas przeróżnych zdarzeń drogowych. Najczęściej stosowanymi substancjami do unieszkodliwiania (zbierania) paliw napędowych czy olei są różnego rodzaju sorbenty. Ich działanie polega na absorbcji (wchłonięciu) cieczy niebezpiecznych co ułatwia ich usunięcie i dalszą utylizację. Zbieranie plamy polega na jej posypaniu sorbentem (w Straży Pożarnej najczęściej wykorzystuje się sorbenty sypkie na bazie ziemi okrzemkowej) ręcznie lub za pomocą rozsiewacza sorbentu. Rozsiewacze sprawdzą się szczególnie podczas unieszkodliwiania wycieku obejmującego większą przestrzeń.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?