Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Myjki wysokociśnieniowe

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Myjki wysokociśnieniowe


Utrzymanie dużych budynków przemysłowych w czystości nie należy do prostych zadań. Na szczęście, profesjonalne myjki ciśnieniowe skutecznie radzą sobie nawet z silnymi zabrudzeniami, pozwalając na utrzymanie należytego porządku. Urządzenia pracujące pod wysokim ciśnieniem znakomicie sprawdzają się na dużych, otwartych przestrzeniach, w obiektach przemysłowych oraz w ogrodach. Nadają się do czyszczenia wszelkich powierzchni- betonu, kostki brukowej, elewacji budynków, płytek kamiennych itp. Dzięki swojej funkcjonalności oraz uniwersalności, rewelacyjnie zdają egzamin w takich obiektach jak remizy strażackie, warsztaty samochodowe, czy nawet prywatne domy. Polecamy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe od sprawdzonych producentów, takich jak niezawodny KARCHER oraz STIHL, które są dostępne w sklepie Strefa 998.

Profesjonalne odkurzacze dla straży pożarnej


Zaawansowane odkurzacze dla straży pożarnej umożliwiają skuteczne wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń oraz powierzchni, stanowiąc niezastąpione narzędzie po wszelkich akcjach gaśniczych, a także podczas ratowania mieszkań i domów zalanych przez powódź. Potężna moc ssąca gwarantuje wysoką skuteczność i pozwala na szybkie oraz efektywne wykonanie pracy. Profesjonalne odkurzacze dla straży pożarnej są dodatkowo wyposażone w szereg praktycznych funkcji, które pozwalają na wygodną i prostą obsługę.

W ofercie naszego specjalistycznego sklepu strażackiego znajdą Państwo profesjonalne urządzenia marki KARCHER, STIHL oraz innych renomowanych producentów, które stanowią synonim niezawodności oraz długotrwałej użyteczności.