Filtry

Cena

Cena

  • 799,00 zł - 6 507,00 zł

Myjki wysokociśnieniowe

Aktywne filtry

MV 6 P Premium

Kärcher MV 6 P Premium jest odkurzaczem o najwyższej w swojej klasie sile ssania. Odkurzacz z funkcją wydmuchu do pracy na sucho i mokro. Bogate wyposażenie.

Cena 999,00 zł

MV 5 Premium

Kärcher MV 5 Premium do użycia w domu i na zewnątrz. W odkurzaczu zastosowano technologię szybkiego wyjmowania filtra (płaski, falisty) bez kontaktu z brudem.

Cena 799,00 zł

NT 35/1 Tact Bs

Odkurzacz Kärcher NT 35/1 Tact Bs do zbierania bardzo dużej ilości drobnego brudu (aprobata BIA-C do usuwania pyłu klasy M). Duży zbiornik o pojemności 35l.

Cena 2 448,00 zł

NT 611 Eco K

Odkurzacz NT 611 Eco K z zintegrowana pompą brudnej wody i filtrem większych zanieczyszczeń umożliwia ciągłe zasysanie i przepompowywanie wody. Waga 23kg.

Cena 6 507,00 zł

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 140 PLUS

Mocna, uniwersalna myjka wysokociśnieniowa 145 barów z dodatkowym wyposażeniem. Długa lanca z poręcznym pistoletem zapewniająca komfortową pracę. 

Cena 2 099,00 zł

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 110

Komfortowa myjka wysokociśnieniowa 110 barów z dodatkowym wyposażeniem. Długa lanca z poręcznym pistoletem zapewniająca komfortową pracę.

Cena 1 249,00 zł

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 232

Profesjonalna myjka wysokociśnieniowa 145 barów z dodatkowym wyposażeniem. Ergonomiczny pistolet, wąż ciśnieniowy w stalowym oplocie oraz dozowanie środka czyszczącego z zewnętrznego pojemnika. 

Cena 4 199,00 zł

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Utrzymanie dużych budynków przemysłowych w czystości nie należy do prostych zadań. Na szczęście, profesjonalne myjki ciśnieniowe skutecznie radzą sobie nawet z silnymi zabrudzeniami, pozwalając na utrzymanie należytego porządku. Urządzenia pracujące pod wysokim ciśnieniem znakomicie sprawdzają się na dużych, otwartych przestrzeniach, w obiektach przemysłowych oraz w ogrodach. Nadają się do czyszczenia wszelkich powierzchni- betonu, kostki brukowej, elewacji budynków, płytek kamiennych itp. Dzięki swojej funkcjonalności oraz uniwersalności, rewelacyjnie zdają egzamin w takich obiektach jak remizy strażackie, warsztaty samochodowe, czy nawet prywatne domy. Polecamy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe od sprawdzonych producentów, takich jak niezawodny KARCHER oraz STIHL, które są dostępne w sklepie Strefa 998.

Profesjonalne odkurzacze dla straży pożarnej

Zaawansowane odkurzacze dla straży pożarnej umożliwiają skuteczne wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń oraz powierzchni, stanowiąc niezastąpione narzędzie po wszelkich akcjach gaśniczych, a także podczas ratowania mieszkań i domów zalanych przez powódź. Potężna moc ssąca gwarantuje wysoką skuteczność i pozwala na szybkie oraz efektywne wykonanie pracy. Profesjonalne odkurzacze dla straży pożarnej są dodatkowo wyposażone w szereg praktycznych funkcji, które pozwalają na wygodną i prostą obsługę.

W ofercie naszego specjalistycznego sklepu strażackiego znajdą Państwo profesjonalne urządzenia marki KARCHER, STIHL oraz innych renomowanych producentów, które stanowią synonim niezawodności oraz długotrwałej użyteczności.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?