W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 799,00 zł - 6 507,00 zł

Myjki wysokociśnieniowe

Aktywne filtry

RE 109 + Środek czyszczący CC30

Myjka wysokociśnieniowa Stihl RE 109 – w zestawie ze środkiem czyszczącym CC30. Myjka z szybkozłączem na wyjściu wysokociśnieniowym, wąż ciśnieniowy o dł. 7m.

Cena 999,00 zł

MV 6 P Premium

Kärcher MV 6 P Premium jest odkurzaczem o najwyższej w swojej klasie sile ssania. Odkurzacz z funkcją wydmuchu do pracy na sucho i mokro. Bogate wyposażenie.

Cena 999,00 zł

MV 5 Premium

Kärcher MV 5 Premium do użycia w domu i na zewnątrz. W odkurzaczu zastosowano technologię szybkiego wyjmowania filtra (płaski, falisty) bez kontaktu z brudem.

Cena 799,00 zł

NT 35/1 Tact Bs

Odkurzacz Kärcher NT 35/1 Tact Bs do zbierania bardzo dużej ilości drobnego brudu (aprobata BIA-C do usuwania pyłu klasy M). Duży zbiornik o pojemności 35l.

Cena 2 448,00 zł

NT 611 Eco K

Odkurzacz NT 611 Eco K z zintegrowana pompą brudnej wody i filtrem większych zanieczyszczeń umożliwia ciągłe zasysanie i przepompowywanie wody. Waga 23kg.

Cena 6 507,00 zł

Myjki wysokociśnieniowe


Utrzymanie dużych budynków przemysłowych w czystości nie należy do prostych zadań. Na szczęście, profesjonalne myjki ciśnieniowe skutecznie radzą sobie nawet z silnymi zabrudzeniami, pozwalając na utrzymanie należytego porządku. Urządzenia pracujące pod wysokim ciśnieniem znakomicie sprawdzają się na dużych, otwartych przestrzeniach, w obiektach przemysłowych oraz w ogrodach. Nadają się do czyszczenia wszelkich powierzchni- betonu, kostki brukowej, elewacji budynków, płytek kamiennych itp. Dzięki swojej funkcjonalności oraz uniwersalności, rewelacyjnie zdają egzamin w takich obiektach jak remizy strażackie, warsztaty samochodowe, czy nawet prywatne domy. Polecamy profesjonalne myjki wysokociśnieniowe od sprawdzonych producentów, takich jak niezawodny KARCHER oraz STIHL, które są dostępne w sklepie Strefa 998.

Profesjonalne odkurzacze dla straży pożarnej


Zaawansowane odkurzacze dla straży pożarnej umożliwiają skuteczne wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń oraz powierzchni, stanowiąc niezastąpione narzędzie po wszelkich akcjach gaśniczych, a także podczas ratowania mieszkań i domów zalanych przez powódź. Potężna moc ssąca gwarantuje wysoką skuteczność i pozwala na szybkie oraz efektywne wykonanie pracy. Profesjonalne odkurzacze dla straży pożarnej są dodatkowo wyposażone w szereg praktycznych funkcji, które pozwalają na wygodną i prostą obsługę.

W ofercie naszego specjalistycznego sklepu strażackiego znajdą Państwo profesjonalne urządzenia marki KARCHER, STIHL oraz innych renomowanych producentów, które stanowią synonim niezawodności oraz długotrwałej użyteczności.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć