WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 180,00 zł

Bielizna termoaktywna dla Strażaków

Aktywne filtry

Koszulka trudnopalna termoaktywna FW

Certyfikowana, termoaktywna koszulka należąca do pierwszej warstwy ubioru - doskonała do pracy straży pożarnej

Cena podstawowa 162,00 zł Cena 145,80 zł
Najniższa cena: 144,00 zł +1%

Spodnie trudnopalne FHR 020GL

Bielizna posiadająca właściwości trudnopalne i antyelektrostatyczne wykonana z dzianiny gwarantującej wysoki poziom ochrony oraz komfort użytkowania

Cena 122,99 zł

Termoaktywne skarpety Brubeck Protect FR/AS

Trudnopalne i termoaktywne skarpety firmy Brubeck. Wykonane specjalnie dla strażaków pracujących w trudnych, specyficznych warunkach. Gwarantują ochronę i komfort w trakcie pracy fizycznej.

Cena 64,00 zł

Komin/chusta wielofunkcyjna z LOGO PSP

Komin/chusta wielofunkcyjna z LOGO PSP to produkt wielorakiego zastosowania, wykonany z termoaktywnego materiału zapewniającego ochronę przed wiatrem i zimnem.

Cena 25,00 zł

Odzież termoaktywna dla strażaków

Nieoczywistym elementem strażackiego stroju jest bielizna termoaktywna, która od jakiegoś czasu zyskuje na popularności i staje się coraz powszechniej stosowana przez służby jednostek specjalnych. Zaletą tego rodzaju ubrań jest zapewnienie ochrony na najwyższym poziomie. Profesjonalna odzież termoaktywna dla strażaków nadaje się do stosowania w każdych warunkach, zapewnia wysoką odporność na niekorzystne czynniki, a dodatkowo wykonana jest z oddychających materiałów. Dzięki temu znajduje zastosowanie podczas wszelkich działań podejmowanych przez służby ratownicze i sprawdza się nawet podczas intensywnej pracy fizycznej, zapewniając komfort na odpowiednim poziomie. 

Jaka powinna być profesjonalna bielizna termoaktywna dla strażaków?

Podczas pracy w różnych, nierzadko skrajnie trudnych warunkach, zdrowie oraz bezpieczeństwo strażaków wielokrotnie jest wystawiane na ciężką próbę. Głównym zadaniem bielizny termoaktywnej jest odprowadzenie wilgoci oraz zapewnienie prawidłowej temperatury ciała, co przekłada się na wyższe bezpieczeństwo a zarazem komfort. Dlatego też bardzo ważne jest, aby odzież termoaktywna dla strażaków wyróżniała się określonymi parametrami, gwarantującymi jej wysoką jakość oraz użyteczność w każdych warunkach. 

Odzież termoaktywna dla strażaków w sklepie Strefa998

W trosce o jak największe bezpieczeństwo oraz ochronę zdrowia służb pracujących w jednostkach ratowniczych, rekomendujemy wyposażenie swojego zespołu w profesjonalną bieliznę termoaktywną. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości bieliznę spełniającą wymogi dla odzieży chroniącej przed ogniem i płomieniami wg normy EN ISO 11612:2008  Class A1 B1 C1, oraz spełniającą normy z zakresu elektrostatyczności. Polecamy profesjonalne, antystatyczne koszulki oraz komplety (koszulka + kalesony) renomowanej marki Brubeck, która jest liderem w produkcji odzieży termicznej w Polsce.
Poznaj ofertę naszego sklepu i w kompleksowy sposób zadbaj o zdrowie oraz bezpieczeństwo swojego zespołu!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?