Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Filtrowanie

Kategorie

Bielizna termoaktywna dla Strażaków

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Odzież termoaktywna dla strażaków

Nieoczywistym elementem strażackiego stroju jest odzież termoaktywna, która dopiero zyskuje na popularności i staje się coraz powszechniej stosowana przez służby jednostek specjalnych. Zaletą tego rodzaju ubrań jest zapewnienie ochrony na najwyższym poziomie. Profesjonalna odzież termoaktywna dla strażaków nadaje się do stosowania w każdych warunkach, zapewnia wysoką odporność na niekorzystne czynniki, a dodatkowo wykonana jest z oddychających materiałów. Dzięki temu znajduje zastosowanie podczas wszelkich działań podejmowanych przez służby ratownicze i sprawdza się nawet podczas intensywnej pracy fizycznej, zapewniając komfort na odpowiednim poziomie. 

Jaka powinna być profesjonalna bielizna termoaktywna dla strażaków?

Podczas pracy w różnych, nierzadko skrajnie trudnych warunkach, zdrowie oraz bezpieczeństwo strażaków wielokrotnie jest wystawiane na ciężką próbę. Głównym zadaniem bielizny termoaktywnej jest odprowadzenie wilgoci oraz zapewnienie prawidłowej temperatury ciała, co przekłada się na wyższe bezpieczeństwo a zarazem komfort. Dlatego też bardzo ważne jest, aby bielizna termoaktywna dla strażaków wyróżniała się określonymi parametrami, gwarantującymi jej wysoka jakość oraz użyteczność w każdych warunkach. 

Odzież termoaktywna dla strażaków w sklepie Strefa 998

W trosce o jak największe bezpieczeństwo oraz ochronę zdrowia służb pracujących w jednostkach ratowniczych, rekomendujemy wyposażenie swojego zespołu w profesjonalną odzież termoaktywną. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości bieliznę spełniającą wymogi dla odzieży chroniącej przed ogniem i płomieniami wg normy EN ISO 11612:2008  Class A1 B1 C1, oraz spełniającą normy z zakresu elektrostatyczności. Polecamy profesjonalne, antystatyczne koszulki oraz komplety (koszulka + spodnie) renomowanej marki Brubeck, która jest liderem w produkcji odzieży termicznej w Polsce. Poznaj ofertę naszego sklepu i w kompleksowy sposób zadbaj o zdrowie oraz bezpieczeństwo swojego zespołu!