Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Bielizna termoaktywna dla Strażaków

Komin/chusta COOL-MAX z napisem "STRAŻ"

Komin/chusta wykonany z tkaniny COOL-MAX z napisem "STRAŻ". Komin jest bardzo elastyczny przez co może być noszony jak chusta, opaska, nakrycie głowy itp.

Cena 25,00 zł

Wielofunkcyjna chusta/komin HAIX

Wykonana z poliestru, bezszwowa chusta wielofunkcyjna marki HAIX. Idealna do szybkiego i skutecznego zakrywania ust i nosa. 

Cena 19,99 zł

Komin/chusta wielofunkcyjna z LOGO PSP

Komin/chusta wielofunkcyjna z LOGO PSP to produkt wielorakiego zastosowania, wykonany z termoaktywnego materiału zapewniającego ochronę przed wiatrem i zimnem.

Cena 25,00 zł

Komin/chusta wielofunkcyjna STREFA 998

Komin/chusta wielofunkcyjna z logo naszego sklepu STREFA 998. Produkt wielorakiego zastosowania - do noszenia jako komin, chusta, opaska, nakrycie głowy, maska

Czapka termoaktywna Brubeck (PSP lub STRAŻ)

Oferujemy Czapki termoaktywne Brubeck (PSP lub STRAŻ) wykonane z oddychającej dzianiny z domieszką wełny merino. Produkt posiada właściwości antyalergiczne.

Cena 65,01 zł

BIELIZNA TERMOAKTYWNA DLA STRAŻY BRUBECK

Bielizna termoaktywna dla straży BRUBECK charakteryzuje się wysoką jakością produktu i stworzona została do pracy w trudnych warunkach. 

Cena 254,63 zł

KOSZULKA TERMOAKTYWNA DLA STRAŻY BRUBECK

Certyfikowana trudnopalna i antystatyczna koszulka termoaktywna BRUBECK przeznaczona dla straży z długim rękawem, z żółtym napisem STRAŻ na plecach. 

Cena 144,65 zł

SPODNIE TERMOAKTYWNE DLA STRAŻY BRUBECK

SPODNIE TERMOAKTYWNE DLA STRAŻY BRUBECK dedykowane osobom pracującym w trudnych warunkach. Bielizna antystatyczna i trudnopalna, zapewniająca komfort noszenia.

Cena 109,99 zł

Komin/chusta wielofunkcyjna z LOGO ZOSP

Komin/chusta wielofunkcyjna z LOGO ZOSP. Produkt wykonany z antybakteryjnego, zapewniającego kontrolę wilgotności i chroniącego przed promenowaniem UV materiału

Cena 25,00 zł

Odzież termoaktywna dla strażaków

Nieoczywistym elementem strażackiego stroju jest odzież termoaktywna, która dopiero zyskuje na popularności i staje się coraz powszechniej stosowana przez służby jednostek specjalnych. Zaletą tego rodzaju ubrań jest zapewnienie ochrony na najwyższym poziomie. Profesjonalna odzież termoaktywna dla strażaków nadaje się do stosowania w każdych warunkach, zapewnia wysoką odporność na niekorzystne czynniki, a dodatkowo wykonana jest z oddychających materiałów. Dzięki temu znajduje zastosowanie podczas wszelkich działań podejmowanych przez służby ratownicze i sprawdza się nawet podczas intensywnej pracy fizycznej, zapewniając komfort na odpowiednim poziomie. 

Jaka powinna być profesjonalna bielizna termoaktywna dla strażaków?

Podczas pracy w różnych, nierzadko skrajnie trudnych warunkach, zdrowie oraz bezpieczeństwo strażaków wielokrotnie jest wystawiane na ciężką próbę. Głównym zadaniem bielizny termoaktywnej jest odprowadzenie wilgoci oraz zapewnienie prawidłowej temperatury ciała, co przekłada się na wyższe bezpieczeństwo a zarazem komfort. Dlatego też bardzo ważne jest, aby bielizna termoaktywna dla strażaków wyróżniała się określonymi parametrami, gwarantującymi jej wysoka jakość oraz użyteczność w każdych warunkach. 

Odzież termoaktywna dla strażaków w sklepie Strefa 998

W trosce o jak największe bezpieczeństwo oraz ochronę zdrowia służb pracujących w jednostkach ratowniczych, rekomendujemy wyposażenie swojego zespołu w profesjonalną odzież termoaktywną. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości bieliznę spełniającą wymogi dla odzieży chroniącej przed ogniem i płomieniami wg normy EN ISO 11612:2008  Class A1 B1 C1, oraz spełniającą normy z zakresu elektrostatyczności. Polecamy profesjonalne, antystatyczne koszulki oraz komplety (koszulka + spodnie) renomowanej marki Brubeck, która jest liderem w produkcji odzieży termicznej w Polsce. Poznaj ofertę naszego sklepu i w kompleksowy sposób zadbaj o zdrowie oraz bezpieczeństwo swojego zespołu!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć