Filtry

Cena

Cena

  • 650,00 zł - 1 139,00 zł

Buty strażackie Protektor

Aktywne filtry

Buty WZ 428

Buty Protektor WZ 428 do działań ratowniczych i do pożaru. Spełniają wymogi stawiane butom dla straży pożarnej co potwierdza Świadectwo Dopuszczenia CNBOP.

Cena 650,00 zł

Buty specjalne strażackie 110-928

Buty specjalne strażackie 110-928 sięgające do połowy łydki posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP i spełniają wymagania licznych norm dla obuwia tego typu.

Cena 652,00 zł

Buty strażackie FALCON 111-832

Buty specjalne FALCON 111-832 Protektor z żaroodpornej skóry licowej, zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i ergonomii pracy jednostek bojowych Straży Pożarnej.

Cena 1 139,00 zł

Buty ratownicze FALCON 110-834

Buty ratownicze FALCON 110-834 Protektor z żaroodpornej skóry licowej, zostały zaprojektowane z myślą o ratownikach medycznych.

Cena 860,00 zł

Buty specjalne Blast 110-831

Buty specjalne Blast - obuwie strażackie przeznaczone do ratowniczych akcji gaśniczych czy działań ratowniczych w budynkach

Cena 886,00 zł

Buty strażackie Protektor

Sklep pożarniczy Strefa998.pl posiada w swoim asortymencie szeroki wybór obuwia dedykowanego dla Strażaków. Przy wyborze butów strażackich należy kierować się nie tylko technologią wykonania ale również długością cholewki, która będzie wpływała na komfort użytkowania, a przede wszystkim na ochronę nóg. W zależności od przeznaczenia, a także indywidualnych upodobań proponujemy zarówno obuwie typu A - z niską cholewą (do zastosowania koszarowego), a także typu C - obuwie do połowy łydki i typu D - obuwie do kolana.

Obuwie produkowane w Polsce

Spółka PROTEKTOR S.A jest jednym z największych producentów obuwia specjalistycznego w Europie. Obuwie tej firmy produkowane jest w Polsce przez Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Protektor S.A. Oferujemy Państwu trzy modele butów strażackich Protektor – półbuty koszarowe model WZ 982 oraz obuwie do akcji pożarniczych i ratowniczych WZ 428 oraz 110-928. W zależności od tego czy potrzebujecie Państwo butów „na co dzień” czy do akcji – buty strażackie Protektor będą idealnym rozwiązaniem.

Buty strażackie koszarowe

Buty strażackie koszarowe to funkcjonalne i charakteryzujące się wysokim komfortem obuwie do codziennego użytku. Buty wyróżniają się wysoką wytrzymałością, a profesjonalne wykonanie to bezpieczeństwo strażaków podczas wykonywanych zadań. Obuwie wykorzystywane jest do swobodnego funkcjonowania Strażaków w remizie podczas zwykłych obowiązków. Buty strażackie koszarowe to wygodne, skórzane obuwie wykorzystywane do codziennego użytku. W ofercie posiadamy wiele modeli butów koszarowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?