Filtry

Cena

Cena

  • 299,00 zł - 1 080,00 zł

Buty strażackie Protektor

Aktywne filtry

Buty WZ 428

Buty Protektor WZ 428 do działań ratowniczych i do pożaru. Spełniają wymogi stawiane butom dla straży pożarnej co potwierdza Świadectwo Dopuszczenia CNBOP.

Cena 609,00 zł

Buty koszarowe 878 WOJAS

Wykonane ze skóry bydlęcej Półbuty koszarowe ART. 982 będą idealnym wyposażeniem strażackiej garderoby. Obuwie komfortowe w noszeniu. Rozmiary od 36-48.

Cena 299,00 zł

Buty specjalne strażackie 110-928

Buty specjalne strażackie 110-928 sięgające do połowy łydki posiadają świadectwo dopuszczenia CNBOP i spełniają wymagania licznych norm dla obuwia tego typu.

Cena 782,00 zł

Buty strażackie FALCON 111-832

Buty specjalne FALCON 111-832 Protektor z żaroodpornej skóry licowej, zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i ergonomii pracy jednostek bojowych Straży Pożarnej.

Cena 1 080,00 zł

Buty ratownicze FALCON 110-834

Buty ratownicze FALCON 110-834 Protektor z żaroodpornej skóry licowej, zostały zaprojektowane z myślą o ratownikach medycznych.

Cena 811,00 zł

Buty specjalne Blast 110-831

Buty specjalne Blast - obuwie strażackie przeznaczone do ratowniczych akcji gaśniczych czy działań ratowniczych w budynkach

Cena 840,00 zł

Buty strażackie Protektor

Sklep pożarniczy Strefa998.pl posiada w swoim asortymencie szeroki wybór obuwia dedykowanego dla Strażaków. Przy wyborze butów strażackich należy kierować się nie tylko technologią wykonania ale również długością cholewki, która będzie wpływała na komfort użytkowania, a przede wszystkim na ochronę nóg. W zależności od przeznaczenia, a także indywidualnych upodobań proponujemy zarówno obuwie typu A - z niską cholewą (do zastosowania koszarowego), a także typu C - obuwie do połowy łydki i typu D - obuwie do kolana.

Obuwie produkowane w Polsce

Spółka PROTEKTOR S.A jest jednym z największych producentów obuwia specjalistycznego w Europie. Obuwie tej firmy produkowane jest w Polsce przez Lubelskie Zakłady Przemysłu Skórzanego Protektor S.A. Oferujemy Państwu trzy modele butów strażackich Protektor – półbuty koszarowe model WZ 982 oraz obuwie do akcji pożarniczych i ratowniczych WZ 428 oraz 110-928. W zależności od tego czy potrzebujecie Państwo butów „na co dzień” czy do akcji – buty strażackie Protektor będą idealnym rozwiązaniem.

Buty strażackie koszarowe

Buty strażackie koszarowe to funkcjonalne i charakteryzujące się wysokim komfortem obuwie do codziennego użytku. Buty wyróżniają się wysoką wytrzymałością, a profesjonalne wykonanie to bezpieczeństwo strażaków podczas wykonywanych zadań. Obuwie wykorzystywane jest do swobodnego funkcjonowania Strażaków w remizie podczas zwykłych obowiązków. Buty strażackie koszarowe to wygodne, skórzane obuwie wykorzystywane do codziennego użytku. W ofercie posiadamy wiele modeli butów koszarowych.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?