Kategorie

Buty strażackie

Pokazuje 1 - 38 z 38 elementów

Buty strażackie

Podstawowym elementem ochrony kończyn dolnych strażaka są buty strażackie. Dobrze dobrane korzystnie wpłyną na komfort i efektywność działań w strefie zagrożenia. Podczas wyboru należy sugerować się przede wszystkim przeznaczeniem, tzn. do jakich działań w głównej mierze będą wykorzystywane. Trzeba zadbać także o to, by były solidne i wykonane z odpornego na zniszczenia materiału.

Buty Haix

Szczególną ofertę butów strażackich ma dla nas producent Haix. Tworzy on bezpieczne i wygodne obuwie, które zapewnia większą swobodę ruchu i nie obciąża stopy.

Buty strażackie – właściwa ochrona

Buty są jednym z najważniejszych elementów, które dadzą strażakowi ochronę podczas akcji. Niewłaściwy wybór może spowodować dyskomfort, a w sytuacjach skrajnych – narażenie zdrowia swojego użytkownika. Dlatego przed kupnem sprawdźmy, jaki system sznurowania zapewnia nam obuwie, czy posiada odpowiednie certyfikaty, czy podeszwa jest solidna i antypoślizgowa. Kupując w sklepie Strefa998.pl, możesz mieć pewność, że będziesz miał do czynienia z butami wysokiej klasy.