Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Wyposażenie remiz

na stronę
Pokazuje 1 - 39 z 45 elementów

Wyposażenie dla straży pożarnej

Branża ratowniczo-gaśnicza musi cechować się niezawodnością w każdych warunkach. Kompletne, profesjonalne wyposażenie dla straży pożarnej zapewnia każdej jednostce gotowość do akcji niezależnie od sytuacji. 

Podstawowe wyposażenie remiz

Specjalna odzież oraz obuwie strażackie są nieodzownymi elementami podczas wszelkich akcji ratowniczo-gaśniczych, zapewniając skuteczną ochronę przed poparzeniem oraz przemoknięciem. Strażackie ubrania wykonane są z solidnych materiałów o właściwościach trudnopalnych, dzięki czemu zdają egzamin nawet w wielu niebezpiecznych sytuacjach. Do wygodnego i schludnego przechowania ubrań w jednostkach straży pożarnej niezbędne są szafy strażackie, które pozwolą zachować należyty porządek i w razie potrzeby błyskawicznie skompletować niezbędną odzież.

Każda minuta w branży ratowniczo-gaśniczej jest na wagę złota. Dlatego też podstawowe wyposażenie remiz powinno obejmować również praktyczne wieszaki oraz szafy do suszenia, które dzięki specjalnym systemom ciągłej cyrkulacji strumienia gorącego powietrza pozwalają na błyskawiczne wysuszenie odzieży oraz obuwia po powrocie ze zdarzenia. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, kiedy jednostka otrzymuje dużą ilość wezwań i musi być w stałej gotowości.

Sprawne wozy strażackie

Żadna jednostka straży pożarnej nie może wykonywać swojej pracy bez sprawnych i niezawodnych wozów strażackich. Profesjonalne kompresory, sprężarki, prostowniki oraz ładowarki dostępne w naszej ofercie zapewnią samochodom pożarniczym rozruch oraz sprawność w każdych warunkach, co w ten branży ma fundamentalne znaczenie!