Wyposażenie remiz

Aktywne filtry

Suszarka WHIRLPOOL AWZ9HPS/PRO

Wytrzymała Suszarka WHIRLPOOL AWZ9HPS/PRO do pracy w w najcięższych warunkach, w tym do  suszenia odzieży wykorzystywanej podczas działań ratowniczo-gaśniczych.

Cena 3 618,00 zł

Szynowy wyciąg spalin FLORIAN EMS

Szynowy wyciąg spalin FLORIAN EMS z elektromagnetycznym mocowaniem ssawki, pozwalającym na praktycznie bezdotykową obsługę podczas wyjazdu pojazdu z garażu.

Cena 21 200,00 zł

Wieszak do suszenia butów i rękawic ROS 09

Wieszak do suszenia butów i rękawic ROS 09 (suszarka panelowa) do bezpiecznego i szybkiego suszenia sprzętu za pomocą ciepłego powietrza o temperaturze ok. 45°C

Cena 6 035,00 zł

Ładowarka CTEK MXT 14 EU

Profesjonalna Ładowarka CTEK MXT 14 EU dedykowana do ładowania prądem 14A akumulatorów samochodów specjalnych 24V o pojemności 28-300Ah. Klasa szczelności IP44.

Cena 1 269,00 zł

Suszarka WHIRLPOOL 3LWED4830FW - komercyjna 15kg

Suszarka WHIRLPOOL 3LWED4830FW - komercyjna do załadunku 15kg suchego prania. 14 cykli suszenia pozwoli na szybkie przygotowywanie odzieży do następnego użycia.

Cena 3 820,00 zł

Szafa do suszenia odzieży ROS 04 TURBO

Szafa do suszenia odzieży z blachy stalowej ROS 04 TURBO wykorzystująca do suszenia ciepłe powietrze o temperaturze około 45°C. Suszarka do ubrań i butów.

Cena 11 240,00 zł

Szafa Strażacka STR400/2

Profesjonalna Szafa Strażacka STR400/2. Szafa ubraniowa dwukomorowa z zamykaną półką i praktycznym uchwyt na hełm strażacki. Szafa na cokole, w podłodze otwory.

Cena 999,00 zł

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg

Pralka WHIRLPOOL AWG 912 S/PRO 9kg przeznaczona do długoterminowego i częstego użytkowania. Pralka posiada serię programów do prania ubrań roboczych.

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 7,5m

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 7,5m (kompletny zestaw) jest ergonomicznym rozwiązaniem do skutecznego usuwania spalin z garaży. Łatwy montaż i obsługa.

Cena 7 232,00 zł

Szafa Strażacka STR400/3

Szafa Strażacka ubraniowa STR400/3. Szafa składa się z trzech komór z drążkiem z haczykami. Dodatkowe półki zamykane zamkiem cylindrycznym Euro-Locks.

Cena 1 375,00 zł

Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg

Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg przeznaczona do długoterminowego i częstego użytkowania. Pralka posiada serię programów do prania ubrań roboczych.

Szafa Strażacka STR400/4

Czteromodułowa, profesjonalna Szafa Strażackiej STR400/4 wyposażona została w drążek z haczykami na odzież, półkę zamykaną na klucz oraz uchwyt na hełm.

Cena 1 751,00 zł

Szafa Strażacka STR400/1

Oferujemy jednokomorowe Szafy Strażackie STR400/1 dedykowane członkom PSP i OSP. Szafa standardowo w kolorze czerwonym. Konstrukcja stalowa, malowana proszkowo. 

Cena 724,00 zł

MV 5 Premium

Kärcher MV 5 Premium do użycia w domu i na zewnątrz. W odkurzaczu zastosowano technologię szybkiego wyjmowania filtra (płaski, falisty) bez kontaktu z brudem.

Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 300bar

Wydajna Sprężarka NARDI ATLANTIC G 100 umożliwiająca sprawne napełnianie butli powietrznych. Sprężarka z silnikiem SUBARU ROBIN 6,0; ciśnienie robocze 300 bar.

Szafa strażacka STRN400/2

Estetyczna i solidna Szafa strażacka ubraniowa STRN400/2 na nóżkach. Szafa dwukomorowa w każdej komorze drążek z haczykami, na szafie uchwyt na hełm strażacki.

Cena 1 071,00 zł

Kärcher MV 6 P Premium

Kärcher MV 6 P Premium jest odkurzaczem o najwyższej w swojej klasie sile ssania. Odkurzacz z funkcją wydmuchu do pracy na sucho i mokro. Bogate wyposażenie.

Szafa strażacka STRN400/3

Prezentujemy Szafy strażackie STRN400/3, model na nóżkach. W podłodze otwory pozwalające na odprowadzanie wody. Szafa produkowana zgodnie z ISO 9001:2008.

Cena 1 462,00 zł

Szafa strażacka STRN400/1

Pojemna Szafa strażacka STRN400/1 wykonana ze stali pomalowanej proszkowo na czerwony, charakterystyczny dla Straży Pożarnej kolor. Szafa jednokomorowa.

Cena 782,00 zł

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 110

Komfortowa myjka wysokociśnieniowa 110 barów z dodatkowym wyposażeniem. Długa lanca z poręcznym pistoletem zapewniająca komfortową pracę.

Cena 1 249,00 zł

F1 - aktywna piana do mycia karoserii 5l

F1 - aktywna piana do mycia karoserii pojazdów specjalnych o pojemności 5l. Możliwość nanoszenia ręcznie lub  za pomocą np. pianownic czy myjek ciśnieniowych.

Cena 185,00 zł

Szafa strażacka STRN400/4

Pojemna, profesjonalna Szafa strażacka STRN400/4 na ubrania hełmy i drobiazgi czterech Strażaków. W każdej komorze drążek z haczykami i zamykana na klucz półka.

Cena 1 824,00 zł

Wieszak na wyposażenie osobiste

Oferujemy Wieszaki na wyposażenie osobiste, które dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi pozwolą na przechowywanie wyposażenia w każdych nawet małych szatniach.

Cena 195,00 zł

NT 35/1 Tact Bs

Odkurzacz Kärcher NT 35/1 Tact Bs do zbierania bardzo dużej ilości drobnego brudu (aprobata BIA-C do usuwania pyłu klasy M). Duży zbiornik o pojemności 35l.

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 140 PLUS

Mocna, uniwersalna myjka wysokociśnieniowa 145 barów z dodatkowym wyposażeniem. Długa lanca z poręcznym pistoletem zapewniająca komfortową pracę. 

Cena 2 099,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 220,00 zł

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m

Pojedynczy wyciąg spalin FLORIAN wąż 5m do usuwania spalin z garaży samochodowych. Wąż zaprojektowany z myślą o jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Cena 6 212,00 zł

Wyposażenie Remiz OSP - Klucz do Sprawnej Służby

W kategorii "Wyposażenie Remiz OSP" znajdziesz niezbędne produkty i akcesoria, które odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania remiz OSP (Ochotniczych Straży Pożarnych). Remizy to serca lokalnych społeczności strażackich, miejsca, gdzie strażacy zbierają się, przygotowują do działań ratowniczo-gaśniczych i spotykają się w celu doskonalenia swoich umiejętności.

Remizy Strażackie OSP w Polsce

W Polsce działają tysiące Ochotniczych Straży Pożarnych, a każda z nich posiada swoją remizę strażacką. To w tych miejscach strażacy przechowują swój sprzęt, pojazdy ratownicze oraz spotykają się z lokalną społecznością. Jednak nie każda jednostka OSP ma możliwość spełnienia wszystkich wymogów ustawy o ochronie przeciwpożarowej. Nasza oferta produktów dla remiz OSP ma na celu pomóc jednostkom w dostosowaniu remiz do potrzeb oraz spełnieniu określonych wymagań.

Wymagania Dla OSP

Aby Ochotnicza Straż Pożarna mogła uzyskać wsparcie finansowe z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG), musi spełniać pewne wymagania. Jednym z tych wymagań jest odpowiednie wyposażenie remizy. Budynek OSP musi spełniać wytyczne określone w uchwale, w tym wymogi funkcjonalno-użytkowe i techniczne. Musi zawierać odpowiednie pomieszczenia, takie jak garaż na pojazdy ratownicze, szatnię, salę szkoleniową i punkt alarmowy. Wszystkie te elementy mają na celu zapewnić sprawną działalność jednostki OSP i utrzymanie sprzętu w idealnym stanie.

Profesjonalne Wyposażenie dla Straży Pożarnej

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór profesjonalnego wyposażenia technicznego dla straży pożarnej. Wszystkie nasze produkty są trwałe, niezawodne i spełniają najwyższe standardy jakości. Zadbaj o bezpieczeństwo i gotowość do działań strażaków, inwestując w profesjonalny sprzęt do strażnic OSP i PSP. Wyposażenie remiz jest kluczowym elementem zapewniającym sprawną służbę strażakom. Nasza oferta produktów i akcesoriów pozwoli dostosować remizy do potrzeb i spełnić wymagania określone przez KSRG. 

Inwestuj w bezpieczeństwo i efektywność działań swojej jednostki już dziś! Zapewnij kompleksowe wyposażenie remiz już teraz!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?