Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Taśmy ostrzegawcze

Taśma ostrzegawcza

Oferujemy Taśmy ostrzegawcze do czasowego oznakowania np. terenu akcji czy wydzielenia obszaru niebezpiecznego. Taśma w biało-czerwone pasy, nawój 300mb.

Cena 43,05 zł

Taśma ostrzegawcza 300mb

Polietylenowa Taśma ostrzegawcza o szerokości 10cm i długości 300mb zapakowana w kartonowe pudełko. Taśma do oznakowania terenu akcji, biała w czerwone pasy.

Cena 43,05 zł

Taśma ostrzegawcza


Taśmy ostrzegawcze wykorzystywane są do czasowego odgraniczenia obszaru niebezpiecznego przed nieuprawnionym dostępem osób postronnych.  Takie wydzielenie terenu i zarazem wyłączenie go z użytkowania przez inne osoby jest wyjątkowo łatwe, tanie i przede wszystkim  szybkie, dlatego nie warto rezygnować z tej czynności. Działania Strażaków są niezwykle efektowne dla społeczeństwa i dlatego przyciągają obserwatorów, którzy niejednokrotnie nie zważają na swoje bezpieczeństwo. Dlatego należy ich skutecznie odseparować – chociażby za pomocą taśmy ostrzegawczej. W naszej ofercie posiadamy taśmy w kolorze biało-czerwonym dostępne samodzielnie lub w wariancie z pudełkiem tekturowym ułatwiającym przechowywanie i rozwijanie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć