Sprzęt szkoleniowy dla KM/KP PSP

Sprzęt szkoleniowy dla ratownictwa medycznego

Sprzęt szkoleniowy dla KM/KP PSP jest kategorią pozwalającą na skompletowanie w jednym miejscu minimalnego wyposażenia do przeprowadzenia szkolenia doskonalącego z zakresu ratownictwa medycznego. Oferujemy sprawdzony sprzęt wiodących producentów, który pozwoli sprawnie i skutecznie przeprowadzić pełne szkolenie.

Profesjonalny sprzęt szkoleniowy

Nasz asortyment składa się wyłącznie ze specjalistycznych akcesoriów i wysokiej jakości sprzętu, który pozwoli na efektywne przeprowadzanie szkolenia. Oferujemy profesjonalne fantomy i defibrylatory szkoleniowe a także jednorazowe rurki (Rurka krtaniowa nr 4) i maski krtaniowe (Maska krtaniowa rozmiar 4).

Fantomy szkoleniowe/medyczne

Do pełnego szkolenia niezbędnym jest zaopatrzenie się w fantomy szkoleniowe. Oferujemy w pełni zgodne z wytycznymi branżowymi manekiny szkoleniowe PRESTAN do nauki RKO / AED i usuwania ciała obcego z dróg oddechowych osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, które możecie Państwo zakupić osobno lub w zestawie (Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION). Produkty PRESTAN wyróżniają się realistycznym odwzorowaniem anatomii i fizjonomii i są zaopatrzone w wiele funkcji pozwalających na szybsze opanowanie umiejętności. Bardziej zaawansowanym modelem jest fantom BRAYDEN LED, który posiada do wyboru 2 tryby obrazowania przepływu. Szkolenie uzupełnimy modelem głowy do efektywnej nauki technik intubacji (Fantom do ćwiczeń Ambu Airway), który w sposób wysoce realistyczny odwzorowuje budowę anatomiczną jamy ustnej oraz dróg oddechowych. Niezależnie od marki - wszystkie prezentowane manekiny szkoleniowe są intuicyjne, trwałe i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Rozwiń opis

Aktywne filtry

Fantom do ćwiczeń Ambu Airway

Fantom do ćwiczeń przyrządowego udrażniania dróg oddechowych Ambu Airway. Umożliwia efektywną naukę technik intubacji.

Fantom BRAYDEN LED

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 422,00 zł

Rurka krtaniowa nr 4

Rurki krtaniowe są jednorazowego użytku, zmniejszają ryzyko infekcji. Umożliwiają intubację pacjenta bez użycia instrumentów

Cena 108,15 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

PRESTAN Ultralite - zestaw 4 fantomów

Zestaw czterech fantomów PRESTAN idealnie sprawdzi się dla osób prowadzących szkolenia. Pozwala na szybkie i łatwe spakowanie całego zestawu i łatwy transport.

Cena 3 370,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?