Sprzęt szkoleniowy dla KM/KP PSP

Aktywne filtry

Fantom do ćwiczeń Ambu Airway

Fantom do ćwiczeń przyrządowego udrażniania dróg oddechowych Ambu Airway. Umożliwia efektywną naukę technik intubacji.

Fantom BRAYDEN LED white

Fantom BRAYDEN LED - białe diody to innowacyjny manekin do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Obrazowanie przepływu za pomocą wskaźników świetlnych.

Cena 2 337,00 zł

Rurka krtaniowa nr 4

Rurki krtaniowe są jednorazowego użytku, zmniejszają ryzyko infekcji. Umożliwiają intubację pacjenta bez użycia instrumentów

Cena 112,00 zł

Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION

Zestaw składający się z trzech fantomów: (dorosłego, dziecka oraz niemowlęcia) wyposażone w wskaźnik diodowy LED Rate Monitor.

Cena 3 100,00 zł

PRESTAN Ultralite - zestaw 4 fantomów

Zestaw czterech fantomów PRESTAN idealnie sprawdzi się dla osób prowadzących szkolenia. Pozwala na szybkie i łatwe spakowanie całego zestawu i łatwy transport.

Cena 3 370,00 zł

Sprzęt szkoleniowy dla ratownictwa medycznego

Sprzęt szkoleniowy dla KM/KP PSP jest kategorią pozwalającą na skompletowanie w jednym miejscu minimalnego wyposażenia do przeprowadzenia szkolenia doskonalącego z zakresu ratownictwa medycznego. Oferujemy sprawdzony sprzęt wiodących producentów, który pozwoli sprawnie i skutecznie przeprowadzić pełne szkolenie.

Profesjonalny sprzęt szkoleniowy

Nasz asortyment składa się wyłącznie ze specjalistycznych akcesoriów i wysokiej jakości sprzętu, który pozwoli na efektywne przeprowadzanie szkolenia. Oferujemy profesjonalne fantomy i defibrylatory szkoleniowe, a także jednorazowe rurki (Rurka krtaniowa nr 4) i maski krtaniowe (Maska krtaniowa rozmiar 4).

Fantomy szkoleniowe/medyczne

Do pełnego szkolenia niezbędnym jest zaopatrzenie się w fantomy szkoleniowe. Oferujemy w pełni zgodne z wytycznymi branżowymi manekiny szkoleniowe PRESTAN do nauki RKO / AED i usuwania ciała obcego z dróg oddechowych osoby dorosłej, dziecka i niemowlęcia, które możecie Państwo zakupić osobno lub w zestawie (Zestaw fantomów PRESTAN COLLECTION). Produkty PRESTAN wyróżniają się realistycznym odwzorowaniem anatomii i fizjonomii i są zaopatrzone w wiele funkcji pozwalających na szybsze opanowanie umiejętności. Bardziej zaawansowanym modelem jest fantom BRAYDEN LED, który posiada do wyboru 2 tryby obrazowania przepływu krwi. Szkolenie uzupełnimy modelem głowy do efektywnej nauki technik intubacji (Fantom do ćwiczeń Ambu Airway), który w sposób wysoce realistyczny odwzorowuje budowę anatomiczną jamy ustnej oraz dróg oddechowych. Niezależnie od marki - wszystkie prezentowane manekiny szkoleniowe są intuicyjne, trwałe i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?