Lampy ostrzegawcze i flary

Aktywne filtry

Lampa błyskowa dwubateryjna

Lampa LED błyskowa dwubateryjna. Lampa drogowa, ostrzegawcza z włącznikiem zmierzchowym i uchwytem mocującym. Produkt zasilany bateriami IEC 4R 25. 

Cena 119,00 zł

Lampa ostrzegawcza LED

Lampa drogowa do oznakowania terenu akcji, jednobateryjna (bateria 6V 4R25 7Ah ) LED typ 186. Lampa ostrzegawcza, dwustronna z kloszem o średnicy 180mm.

Cena 63,00 zł

Bateria IEC-4R25

Prezentujemy Baterie IEC-4R25 do zasilania sprzętu ostrzegawczego takiego jak lampy drogowe, latarki itp. Napięcie 6V, 7Ah, wymiary bez styków 65x65x 96.

Cena 15,00 zł

Flary ostrzegawcze pomarańczowe - zestaw

Zestaw sześciu pomarańczowych, zasilanych akumulatorowo Flar ostrzegawczych w żółtej obudowie pozwala na oznakowanie miejsca zdarzenia nieprzerwanie przez 60h.

Cena 675,00 zł

Lampy ostrzegawcze i flary

Podczas zdarzeń drogowych takich jak kolizje, wypadki czy karambole Strażacy zobowiązani są do podjęcia szeregu czynności jednocześnie i zazwyczaj w krótkim czasie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przeszkolenie i zorganizowanie. Jednak bez dedykowanego do działań tego typu sprzętu najbardziej doświadczeni Strażacy nie osiągną celu jakim jest ratowanie zdrowia lub życia a także mienia osób poszkodowanych. Miejsce akcji jakim jest często ruchliwa droga publiczna determinują dodatkowe zachowania w postaci należytego i właściwego zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Lampa drogowa

Do zabezpieczenia miejsca zdarzenia drogowego przed możliwością wystąpienia wypadku wtórnego w pierwszej kolejności posłuży właściwie ustawiony samochód pożarniczy. Dalej do oznakowania dochodzi za pomocą posiadanego sprzętu w sposób dostosowany do warunków panujących na drodze a także warunków pogodowych. W tej kategorii umieściliśmy lampy drogowe ledowe jedno lub dwubateryjne. Jeszcze lepszym rozwiązaniem dającym większą ochronę podczas działań prowadzonych w nocy jest wykorzystanie dysków ostrzegawczych. Pamiętajmy, że tylko intensywne, widoczne z daleka światło może nasz uchronić przed niepotrzebnymi urazami.  

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?