Filtry

Cena

Cena

  • 53,00 zł - 520,00 zł

Kombinezony na osy i szerszenie

Aktywne filtry

Kombinezon na osy i szerszenie HORNET - 1

Kombinezon HORNET-1 wykonany jest z trzech warstw. Wiele zmian znacznie zmniejszają ryzyko przypadków rozszczelnienia się połączeń podczas ekstremalnej pracy strażaków przy usuwaniu szerszeni na strychach, poddaszach itp.

Cena 498,15 zł

Worek na roje (bez drążka)

Worek wykonany z materiału z obręczą metalową o całkowitej długości drążka 150 cm przeznaczony do przenoszenia rojów pszczół, os lub szerszeni. 

Cena 135,30 zł

Worek z drążkiem 1,5m do łapania rojów

Worek do łapania rojów z metalową obręczą i drążkiem 1,5m. Praktyczne urządzenie do wykorzystania podczas prowadzonych działań usuwania rojów. 

Cena 209,10 zł

Rękawice ochronne SZERSZEŃ

Rękawice ochronne SZERSZEŃ minimalizują ryzyko użądlenia podczas akcji polegających na usuwaniu gniazd owadów niebezpiecznych, takich jak osy czy szerszenie.

Cena 53,00 zł

Kombinezon na osy i szerszenie FWS

Trójwarstwowy kombinezon chroniący przed owadami błonkoskrzydłymi FWS został wyprodukowany w Polsce z zachowaniem standardów najwyższej jakośći.

Cena 520,00 zł

Kombinezon na osy i szerszenie

W szeroki zakres prac wykonywanych przez służby ratowniczo-gaśnicze wchodzi również usuwanie gniazd niebezpiecznych owadów, takich jak osy lub szerszenie. Działania te wymagają zachowania szczególnej ostrożności, a podejmujący się ich strażacy powinni zostać przedtem przeszkoleni w tym zakresie. Ogromne niebezpieczeństwo może nieść za sobą uczulenie na jad owadów, dlatego warto aby pracownicy służb ratowniczych przeszli również specjalne badania pod tym kątem. 

Kombinezony ochronne przeciw osom i szerszeniom

Profesjonalne kombinezony na osy i szerszenie zostały skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić  skuteczną ochronę całego ciała. Trójwarstwowa konstrukcja oraz skrupulatnie wykonane, uszczelnione połączenia w prawidłowy sposób zabezpieczają strażaka i zapobiegają przedostaniu się owada do środka. 

Kompletny strój strażacki na szerszenie to bardzo istotny czynnik, mający kluczowy wpływ na zachowanie bezpieczeństwa podczas działań związanych z usuwaniem gniazd owadów błonkoskrzydłych. Oprócz specjalnego kombinezonu, warta zadbać również o wyposażenie służby w specjalne rękawice ochronne oraz obuwie. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko ukąszenia przez owada.

Odpowiedni strój strażacki na szerszenie – odkryj specjalistyczną odzież w sklepie Strefa 998!

Profesjonalne kombinezony ochronne zapewniają strażakom bezpieczeństwo i umożliwiają skuteczne podejmowania działań. Oprócz specjalnej, solidnie wykonanej odzieży, niezbędny jest również specjalny worek na roje, który umożliwi bezpieczne transportowanie owadów po skutecznie przeprowadzonej akcji.

Polecamy również inne produkty na osy i szerszenie, które koniecznie powinny znaleźć się w obowiązkowym wyposażeniu każdej jednostki ratowniczej. Poznaj specjalistyczną ofertę w naszym sklepie!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?