Filtrowanie

Kategorie

Kombinezony na osy i szerszenie

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Kombinezony na osy i szerszenie

W szeroki zakres prac wykonywanych przez służby ratowniczo-gaśnicze wchodzi również usuwanie gniazd niebezpiecznych owadów, takich jak osoby lub szerszenie. Działania te wymagają zachowania szczególnej ostrożności, a podejmujący się ich strażacy powinni zostać przedtem przeszkoleni w tym zakresie. Ogromne niebezpieczeństwo może nieść za sobą uczulenie na jad owadów, dlatego warto aby pracownicy służb ratowniczych przeszli również specjalne badania pod tym kątem. 

Kombinezony ochronne przeciw osom i szerszeniom

Profesjonalne kombinezony na osy i szerszenie zostały skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić  skuteczną ochronę całego ciała. Trójwarstwowa konstrukcja oraz skrupulatnie wykonane, uszczelnione połączenia w prawidłowy sposób zabezpieczają strażaka i zapobiegają przedostaniu się owada do środka. 

Kompletny strój strażacki na szerszenie to bardzo istotny czynnik, mający kluczowy wpływ na zachowanie bezpieczeństwa podczas działań związanych z usuwaniem gniazd owadów błonkoskrzydłych. Oprócz specjalnego kombinezonu, warta zadbać również o wyposażenie służby w specjalne rękawice ochronne oraz obuwie. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko ukąszenia przez owada.

Odpowiedni strój strażacki na szerszenie – odkryj specjalistyczną odzież w sklepie Strefa 998!

Profesjonalne kombinezony ochronne zapewniają strażakom bezpieczeństwo i umożliwiają skuteczne podejmowania działań. Oprócz specjalnej, solidnie wykonanej odzieży, niezbędny jest również specjalny worek na roje, który umożliwi bezpieczne transportowanie owadów po skutecznie przeprowadzonej akcji.

W naszym sklepie dostępne są profesjonalne kombinezony ochronne przeciw osom i szerszeniom. Posiadają skrupulatnie wykonane łączenia oraz materiał składający się z trzech warstw, co pozwala skutecznie zabezpieczyć się prze ukąszeniami owadów. Polecamy również inne produkty na osy i szerszenie, które koniecznie powinny znaleźć się w obowiązkowym wyposażeniu każdej jednostki ratowniczej. Poznaj specjalistyczną ofertę w naszym sklepie!