Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Pasty i akcesoria do butów

Impregnat Haix do obuwia

Impregnat w sprayu Haix do zabezpieczania przed przemoczeniem oraz zabrudzeniem (w tym olejami) obuwia z oddychającymi membranami typu GORE-TEX lub Sympatex.

Cena 43,05 zł

HAIX łyżka do butów

HAIX łyżka do butów jest gadżetem niezwykle użytecznym i przydatnym podczas, wydawało by się niezbyt skomplikowanego procesu zakładania obuwia.  

Cena 24,60 zł

HAIX dozownik pasty do butów

HAIX dozownik pasty do butów jest kolejnym przydatnym produktem producenta. Dozownik ułatwia aplikację produktów do pielęgnacji obuwia kupowanych w wiaderku.

Cena 92,25 zł

HAIX prawidła do butów

Oferujemy oryginalne prawidła do butów od HAIX. Prawidła wykonane ze specjalnie wyprofilowanego drewna - do napinania i zapobiegania odkształcania obuwia.

Cena 61,50 zł

Zestaw szczotek HAIX

Oferujemy profesjonalny Zestaw szczotek HAIX do kompleksowego dbania o obuwie strażackie. W zestawie szczotka do czyszczenia, konserwacji i polerowania.

Cena 55,35 zł

HAIX pończochy wielofunkcyjne do kolan

Prezentujemy sięgające do kolan pończochy wielofunkcyjne od HAIX wykonane z tkanin z 40% domieszką wełny. Pończochy są nie tylko komfortowe ale też ciepłe.

Cena 86,10 zł

HAIX skarpety wielofunkcyjne

HAIX skarpety wielofunkcyjne są wyjątkowo komfortowe ponieważ wykonane zostały m.in. z włókien pochłaniających wilgoć - co pozwala zachować stopę suchą.

Cena 73,80 zł

Zamek do butów FHR 006 BRANDBULL (1 szt.)

Prezentujemy nowość – Zamek (suwak z zapięciem) do butów FHR 006 BRANDBULL. Zamek zamienny w rozmiarze dostosowanym do rozmiaru obuwia. Cena dotyczy 1 szt.

Cena 47,97 zł

Zamek do butów PRIMUS 21 (1 szt.)

Oferujemy Zamki zamienne do butów strażackich do zadań specjalnych PRIMUS 21 (1 szt.). Zastosowanie innowacyjnego zamka umożliwia szybkie czyszczenie butów.

Cena 39,98 zł

Zamek do butów WZ 428 (1 szt.)

Zamek do butów WZ 428 (1 szt.). Zamek zamienny do obuwia do działań ratowniczych i do pożaru Protektor WZ 428. Rozmiar dostosowany od rozmiaru obuwia.

Cena 35,00 zł

Pasty i akcesoria do butów

Pełne wykorzystanie właściwości butów strażackich zapewni ich należyta pielęgnacja. W tym zakresie należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta umieszczonych na opakowaniu. Zalecenia dotyczą m. in. sposobu suszenia, przechowywania czy używania dedykowanych dla danego wyrobu past czy impregnatów. Pamiętajmy, że środowisko pracy Strażaka może być wyjątkowo nieprzyjazne. W takich warunkach elementy odzieży ulegają naturalnemu zużyciu. Proces degradacji może spowolnić właściwa pielęgnacja i dobór akcesoriów do czyszczenia i konserwacji butów strażackich nie pozbawiających butów cech użytkowych a co za tym idzie właściwości ochraniających nasze stopy.

Akcesoria HAIX

W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne pasty do butów z membraną oraz impregnaty marki HAIX. Preparaty pozwolą zachować należyty wygląd obuwia a przede wszystkim zadbają o ich właściwości użytkowe. O tym, jak zadbać o buty strażackie piszemy na naszym blogu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć