WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 24,00 zł - 416,00 zł

Pasty i akcesoria do butów

Aktywne filtry

HAIX dozownik pasty do butów

HAIX dozownik pasty do butów jest kolejnym przydatnym produktem producenta. Dozownik ułatwia aplikację produktów do pielęgnacji obuwia kupowanych w wiaderku.

Cena 71,00 zł

Zestaw szczotek HAIX

Oferujemy profesjonalny Zestaw szczotek HAIX do kompleksowego dbania o obuwie strażackie. W zestawie szczotka do czyszczenia, konserwacji i polerowania.

Cena 47,00 zł

Impregnat Haix do obuwia

Impregnat w sprayu Haix do zabezpieczania przed przemoczeniem oraz zabrudzeniem (w tym olejami) obuwia z oddychającymi membranami typu GORE-TEX lub Sympatex.

Cena 48,00 zł

HAIX łyżka do butów

HAIX łyżka do butów jest gadżetem niezwykle użytecznym i przydatnym podczas, wydawało by się niezbyt skomplikowanego procesu zakładania obuwia.  

Cena 24,00 zł

HAIX prawidła do butów

Oferujemy oryginalne prawidła do butów od HAIX. Prawidła wykonane ze specjalnie wyprofilowanego drewna - do napinania i zapobiegania odkształcania obuwia.

Cena 61,50 zł

Zamek do butów WZ 428 (1 szt.)

Zamek do butów WZ 428 (1 szt.). Zamek zamienny do obuwia do działań ratowniczych i do pożaru Protektor WZ 428. Rozmiar dostosowany od rozmiaru obuwia.

Cena 44,00 zł

Zamek do butów PRIMUS 21 (1 szt.)

Oferujemy Zamki zamienne do butów strażackich do zadań specjalnych PRIMUS 21 (1 szt.). Zastosowanie innowacyjnego zamka umożliwia szybkie czyszczenie butów.

Cena 95,00 zł

HAIX skarpety wielofunkcyjne

HAIX skarpety wielofunkcyjne są wyjątkowo komfortowe ponieważ wykonane zostały m.in. z włókien pochłaniających wilgoć - co pozwala zachować stopę suchą.

Cena 58,00 zł

Termoaktywne skarpety Brubeck Protect FR/AS

Trudnopalne i termoaktywne skarpety firmy Brubeck. Wykonane specjalnie dla strażaków pracujących w trudnych, specyficznych warunkach. Gwarantują ochronę i komfort w trakcie pracy fizycznej.

Cena 64,00 zł

Podkolanówki funkcyjne

Odkryj najwyższej jakości Podkolanówki Funkcyjne z Strefami Ciepła. Idealne dla strażaków - zapewniają komfort, ochronę termiczną.

Cena 33,00 zł

Pasty i akcesoria do butów

Pełne wykorzystanie właściwości butów strażackich zapewni ich należyta pielęgnacja. W tym zakresie należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta umieszczonych na opakowaniu. Zalecenia dotyczą m. in. sposobu suszenia, przechowywania czy używania dedykowanych dla danego wyrobu past czy impregnatów. Pamiętajmy, że środowisko pracy Strażaka może być wyjątkowo nieprzyjazne. W takich warunkach elementy odzieży ulegają naturalnemu zużyciu. Proces degradacji może spowolnić właściwa pielęgnacja i dobór akcesoriów do czyszczenia i konserwacji butów strażackich nie pozbawiających butów cech użytkowych a co za tym idzie właściwości ochraniających nasze stopy.

Akcesoria HAIX

W ofercie naszego sklepu posiadamy profesjonalne pasty do butów z membraną oraz impregnaty marki HAIX. Preparaty pozwolą zachować należyty wygląd obuwia a przede wszystkim zadbają o ich właściwości użytkowe. O tym, jak zadbać o buty strażackie piszemy na naszym blogu.

Zamki do butów strażackich

Zamki do butów strażackich to idealne rozwiązanie w ulepszeniu swojego obuwia strażackiego. Zaprojektowane zostały z myślą o komforcie Strażaków podczas pracy. Te szczególne akcesoria do butów cechują się uniwersalnością, gdyż pasuje do większości obuwia strażackiego. Zaletą zamków do butów strażackich jest wielofunkcyjność, dopasowanie, wytrzymałość, a dodatkowo zamek można rozsuwać całkowicie tak, aby wyczyścić obuwie z brudu. Łatwa wymiana zamków w butach to kolejna zaleta tego dodatkowego wyposażenia.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?