WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 116,00 zł - 462,00 zł

Specjalizacja poszukiwawczo-ratownicza

Aktywne filtry

Łom wielofunkcyjny

Łom wielofunkcyjny o jednorodnej konstrukcji z wygodną gumowaną rękojeścią. Idealnie sprawdzi się podczas działań ratowniczych. 

Cena 462,00 zł

Profesjonalny sprzęt poszukiwawczy

Każda jednostka ratownicza musi być w pełni przygotowana na wszelkiego rodzaju wypadki oraz różne sytuacje. Sprawne i skuteczne przeprowadzanie akcji ratowniczych wymaga nie tylko ukończenia specjalnych szkoleń, ale również wyposażenia się w szereg niezbędnych akcesoriów oraz specjalistycznego sprzętu. Zapoznaj się z profesjonalną ofertą naszego sklepu, aby w pełni przygotować swój zespół na każdą sytuację!

Solidne narzędzia do zadań specjalnych

Podczas wszelkich akcji ratowniczych niezmiernie ważne jest błyskawiczne i skuteczne działanie, dlatego też jednostki powinny uzupełnić swoje wyposażenie o solidne narzędzia o wszechstronnym działaniu. W naszym sklepie znalazły się w pełni profesjonalne, niezwykle wytrzymałe narzędzia gwarantujące długotrwałą skuteczność. Wielofunkcyjny łom oraz solidny młot ręczny powinny stanowić podstawowe elementy ratowniczego wyposażenia!

Sprzęt do działań poszukiwawczo-ratowniczych

Akcje ratownicze i poszukiwawcze często są przeprowadzane w niekorzystnych warunkach, np. w ciemnościach lub w miejscach pozbawionych zasięgu. W takich sytuacjach niezbędne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia oraz niezawodnej nawigacji, dzięki której służby ratownicze nie będą miały trudności z dokładnym określeniem swojej lokalizacji nawet w najbardziej niedostępnych miejscach.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?