W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 4 551,00 zł

Specjalizacja poszukiwawczo-ratownicza

Aktywne filtry

Łom wielofunkcyjny

Łom wielofunkcyjny o jednorodnej konstrukcji z wygodną gumowaną rękojeścią. Idealnie sprawdzi się podczas działań ratowniczych. 

Cena 467,40 zł

Monitor Skażeń Radioaktywnych typ EKO-C

Urządzenie wykrywające promieniowanie jonizujące pochodzące od skażeń radioaktywnych izotopami alfa i beta oraz od źródeł promieniowania X i gamma.

Cena 4 551,00 zł

Profesjonalny sprzęt poszukiwawczy

Każda jednostka ratownicza musi być w pełni przygotowana na wszelkiego rodzaju wypadki oraz różne sytuacje. Sprawne i skuteczne przeprowadzanie akcji ratowniczych wymaga nie tylko ukończenia specjalnych szkoleń, ale również wyposażenia się w szereg niezbędnych akcesoriów oraz specjalistycznego sprzętu. Zapoznaj się z profesjonalną ofertą naszego sklepu, aby w pełni przygotować swój zespół na każdą sytuację!

Solidne narzędzia do zadań specjalnych

Podczas wszelkich akcji ratowniczych niezmiernie ważne jest błyskawiczne i skuteczne działanie, dlatego też jednostki powinny uzupełnić swoje wyposażenie o solidne narzędzia o wszechstronnym działaniu. W naszym sklepie znalazły się w pełni profesjonalne, niezwykle wytrzymałe narzędzia gwarantujące długotrwałą skuteczność. Wielofunkcyjny łom oraz solidny młot ręczny powinny stanowić podstawowe elementy ratowniczego wyposażenia!

Sprzęt do działań poszukiwawczo-ratowniczych

Akcje ratownicze i poszukiwawcze często są przeprowadzane w niekorzystnych warunkach, np. w ciemnościach lub w miejscach pozbawionych zasięgu. W takich sytuacjach niezbędne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia oraz niezawodnej nawigacji, dzięki której służby ratownicze nie będą miały trudności z dokładnym określeniem swojej lokalizacji nawet w najbardziej niedostępnych miejscach.

Profesjonalne detektory substancji toksycznych i radioaktywnych

W przypadku podejrzenia skażenia powietrza, niezawodną pomoc niosą specjalistyczne detektory wykrywające obecność toksycznych substancji w powietrzu. Oferujemy profesjonalne przyrządy służące do pomiaru stężenia gazów wybuchowych, tlenku węgla, siarkowodoru, a także promieniowania jonizującego. Urządzenia te wykazują wysoką skuteczność w wykrywaniu nawet niskiego stężenia toksycznych substancji, a ponadto zapewniają sprawne działanie w różnych warunkach, nawet w bardzo niskich i wysokich temperaturach.

Wyposażenie jednostki w profesjonalny sprzęt poszukiwawczo-ratowniczy pozwala usprawnić przeprowadzanie wszelkich akcji i zwiększyć ich skuteczność. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć