Filtry

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 22 046,00 zł

Sprzęt dla MDP

Aktywne filtry

Rozdzielacz kulowy 52/2x25

Rozdzielacz kulowy 52/2x25 sprawdzi się idealnie na zawodach sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Doskonała jakość.

Cena 646,00 zł

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Viper SG 540

Prądownica wodno-pianowa TIPSA Viper SG 540 jest lekka, poręczna i wygodna w użyciu. Model zaopatrzony w m.in. samoczyszczący się zawór oraz ustawienie Flush.

Cena 1 350,00 zł

Wąż H 25-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż tłoczony H 25-20-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy) wyposażony w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 156,00 zł

Wąż H 25-15-ŁA/PCV Bezalin (Hydrantowy)

Wąż hydrantowy H 25-15-ŁA/PCV Bezalin wyposażony standardowo w łączniki aluminiowe typu STORZ zgodne z normą PN91/M-51031. Świadectwo dopuszczenia CNBOP.

Cena 129,00 zł

Oznaczenia funkcyjnych MDP - numery startowe

Oznaczenia funkcyjnych MDP –  komplet 10 sztuk bawełnianych numerów startowych na zawody sportowo-pożarnicze. Mocowanie za pomocą gumki pasmanteryjnej.

Cena 209,00 zł

Tor Przeszkód MDP - CTIF

Cały zestaw toru przeszkód przeznaczony dla MDP na podstawie regulaminu CTIF. Koszt transportu jest wyliczany indywidualnie i może wynosić od 200 do 600 zł. 

Cena 22 046,00 zł

Tarcza nalewowa CTIFPOL

Tarcza nalewowa stosowana w ćwiczeniu bojowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zgodna z regulaminem CTIFPOL. Tarcza zasilana za pomocą akumulatora żelowego.

Cena 2 318,00 zł

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL

Tarcza nalewowa PRO CTIFPOL na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Tarcza zasilana za pomocą zintegrowanego akumulatora żelowego. Ładowarka w komplecie.

Cena 2 435,00 zł

Noszak do węży

Noszak do węży wykonany z polipropylenu to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Solidny uchwyt ze stali.

Cena 49,00 zł

Płotek drewniany ściana do bojówki MDP

Prezentowany Płotek drewniany to niezbędnik dla organizatorów rozgrywek sportowych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Produkt zgodny z wymogami regulaminu CTIF.

Cena 977,00 zł

Komplet noszaków do bojówki MDP

Prezentujemy składający się z 4 sztuk Komplet noszaków do bojówki (rozwinięcia bojowego) na zawodach MDP. Noszaki w różnych kolorach, zgodne z regulaminem CTIF.

Cena 182,00 zł

Łącznik startowy MDP

Łącznik startowy na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z aluminiową nasadą 52 (aluminium AK-11). Łącznik wykonany ze stali S235JR, malowany proszkowo.

Cena 227,00 zł

Rów wodny

Rów wodny o długości 180cm i szerokości 200cm. Rów stosowany w ćwiczeniu bojowym Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zestawie śledzie do kotwienia (4 szt).

Cena 404,00 zł

Tunel

Sześciometrowy Tunel stosowany w ćwiczeniu bojowym MDP. Stelaż tunelu wykony z malowanych proszkowo profili, poszycie stanowi solidna plandeka PCV 920g/m2.

Cena 4 037,00 zł

Kładka MDP

Drewniana Kładka MDP na stalowym, malowanym proszkowo stelażu. Górna powierzchnia kładki antypoślizgowa. Kładka o długości 2m, szerokości 20cm i wysokości 35cm.

Cena 873,00 zł

Pojemnik na noszaki

Oferujemy Pojemniki na noszaki dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Pojemniki CTIFPOL do przechowywania i transportu noszaków, wykonane z twardego PCV.

Cena 46,00 zł

Hydronetka metalowa MDP CTIF

Hydronetka wodna metalowa, stosowana podczas zawodów sportowo-pożarniczych w ćwiczeniu bojowym. Przeznaczona dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 1 459,00 zł

Listwa drewniana

Listwa drewniana (drewno klejone) do wyznaczania linii prądowników i linii rowu z wodą podczas zawodów MDP. W zestawie śledzie do kotwienia. Długość 100cm.

Cena 52,00 zł

Stanowisko przyrządów i armatur

Stanowisko przyrządów i armatur to kolejny element niezbędny do organizacji zgodnych z regulaminem CTIF rozgrywek sportowych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 2 149,00 zł

Stanowisko węzłów

Zawody MDP organizowane są z użyciem określonych w regulaminach CTIF urządzeń. Takim elementem jest idealne do rozgrywania ćwiczeń bojowych Stanowisko węzłów.

Cena 2 149,00 zł

Pałeczka sztafetowa - prądownica PW-52

Prezentujemy przeznaczone wyłącznie do rozgrywek sportowych Pałeczki sztafetowe - prądownice PW-52. Akcesorium wykonane z PCV w kolorze pomarańczowym.

Cena 119,00 zł

Drabiniasta ściana

Rozbieralna Drabiniasta ściana z drewnianymi szczeblami. Przeszkoda przeznaczona do sztafety w zawodach sportowo-pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Cena 2 422,00 zł

Płyta pod wąż i gaśnicę

Prezentujemy Płyty pod wąż i gaśnicę. Płyty OSB wodoodporne, powlekane natryskowo gumą. Do wykorzystania podczas zawodów sportowo-pożarniczych MDP. Waga 10 kg.

Cena 156,00 zł

Stojak z poprzeczką

Stojak z poprzeczką (drewniany wałek) do zorganizowania sztafety podczas zawodów sportowo-pożarniczych MDP. Wysokość 80cm, szerokość 120cm, całkowita waga 7,8kg

 

Cena 504,00 zł

Płotek lekkoatletyczny

Podczas rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych młodzi Strażacy rywalizują m.in. w sztafecie. Prezentujemy idealny do tej konkurencji płotek lekkoatletyczny

Cena 482,00 zł

Linki do stanowiska węzłów

Oferujemy zgodne z regulaminem CTIF Linki do stanowiska węzłów na zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zestaw składa się z trzech linek o długości 2m.

Cena 25,00 zł

Gaśnica do sztafety MDP 3.3Kg

Gaśnica zgodna z regulaminem CTIF na zawody sportowo-pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Gaśnica do sztafety. Waga 3,3 kg.

Cena 293,00 zł

Wąż MDP CTIF SPORT kolor

Wąż do zawodów sportowych według regulaminu CTIF dla drużyn MDP. Wąż wykonany z poliuretanu, gwarantującego lekkość a zarazem utrzymanie sztywności.

Cena 263,00 zł

Wąż do hydronetki MDP 3m

Wąż W25 o długości 3 metrów przeznaczona do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze

Cena 98,00 zł

Prądowniczka do hydronetki MDP

Prądownica do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze podczas zawodów sportowo-pożarniczych. Wykonana zgodnie z regulaminem CTIF.

Cena 103,00 zł

Sprzęt MDP

Sprzęt MDP stosowany na zawodach sportowo-pożarnicze młodych Strażaków jest dostępny w ofercie naszego Sklepu. W tym miejscu znajdziecie Państwo zarówno sprzęt służący do rozgrywania konkurencji, a także kompletne wyposażenie toru do rozegrania konkurencji CTIF tj. ćwiczenia bojowe i sztafeta pożarnicza. Sprzęt MDP pozwala na podnoszenie wiedzy oraz umiejętności Druhów z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Sprzęt MDP najczęściej wykorzystywany jest podczas zawodów sportowo-pożarniczych, podczas których musi być dostosowany i przygotowany zgodnie z wymaganiami przez uczestników. Oczywiście zawody młodych Strażaków nie są rozgrywane wyłącznie w ramach CTIF. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę na to, żeby wykorzystywany sprzęt jak najmniej odbiegały od tych używanych podczas zawodów sportowo-pożarniczych OSP.

Sport MDP

Sport MDP ma na celu popularyzację sportów pożarniczych wśród młodzieży zrzeszonej w MDP OSP. Sport wśród Druhów MDP to weryfikacja praktycznych umiejętności zdobytych w trakcie dotychczasowego szkolenia. Zawody sportowe MDP kończą się zawsze wyłonieniem oraz uhonorowaniem najlepszych drużyn. Warto też podkreślić, że zawody MDP to okazja do koleżeńskich spotkań, dyskusji przy jednoczesnym zachowaniu dobrej zabawy. Sport MDP to ukazanie zgodnie z Regulaminem zawodów sportowych w dwóch konkurencjach: ćwiczenie bojowe oraz sztafeta pożarnicza. Propagowanie sportów MDP jest pozytywnie odbierane wśród Dzieci i Młodzieży MDP, ponieważ pozwala na pogłębianiu wiedzy pożarniczej, a także pozwala na aktywnym spędzaniu czasu.

CTIF

CTIF to funkcjonujące od 1900 roku stowarzyszenie służb pożarniczych i ratowniczych. Stowarzyszenie zrzesza 48 krajów, które uczestniczą w kongresach, podczas których organizowane są międzynarodowe tradycyjne zawody sportowo-pożarnicze. CTIF to w zasadzie nazwa organizacji pożarniczej (od pierwszych liter francuskiej wersji nazwy). W Polsce stosuje się CTIF jako skrót, który oznacza w rzeczywistości „Regulamin tradycyjnych międzynarodowych zawodów pożarniczych”, przyjęty i stosowany przez Międzynarodowy Komitet Techniczny do spraw Zapobiegania i Zwalczania Pożarów. W powszechnym użyciu funkcjonuje określenie „regulamin CTIF”. Celem zawodów jest podnoszenie kwalifikacji uczestników oraz nawiązywanie kontaktów i współpracy na szczeblu międzynarodowym. W Polsce w oparciu o regulamin CTIF organizowane są zmagania Druhów OSP oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Zawody MDP. Sztafeta MDP

Zawody MDP są pełnoprawnie zatwierdzone przez Zarząd Główny OSP RP i Komendę Główną PSP w Regulaminie młodzieżowych zawodów sportowo-pożarniczych. Zawody określono jako konkurencje sportowo-pożarnicze. Tradycją zawodów jest ich wysoki poziom i zacięta walka drużyn o jak najlepsze czasy wykonywanych zadań, a także poprawność wykonywania poszczególnych czynności. Zawody MDP to szereg elementów takich jak: zgrana drużyna, doskonała współpraca oraz praca zespołowa. Zawody MDP to ogromne wydarzenie dla młodych adeptów pożarnictwa. Składają się z ćwiczenia bojowego oraz sztafety MDP .

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?