Filtry

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 270,00 zł

Druki, książki, programy

Aktywne filtry

Program mOSP

Program mOSP z systemem bazodanowy MS SQL Server, ułatwiający kompleksową obsługę jednostek straży pożarnych. Możliwość dopasowania aplikacji do potrzeb klienta

Cena 270,00 zł

Druki, książki, programy

Wygodne bloczki z gotowymi wzorami dokumentów, oprogramowanie do prowadzenia jednostki OSP oraz książki strażackie dostępne są w przedstawionej ofercie. Dokumenty spełniają wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 3 lipca 2017 roku, stąd przy ich użyciu akcja ratownicza może być zakończona zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wzory dokumentacji działań ratowniczo- gaśniczych

Gotowe bloczki z dokumentacją ratowniczo- gaśniczą przystosowane są do złożenia szczegółowego raportu z miejsca zdarzenia. Prezentowane druki OSP składają się z samokopiującego papieru, redukując czas pracy zespołu nad uzupełnianiem dokumentów. Bloczki w formacie A4 to nawet kilkadziesiąt kompletów dokumentów, których układ zgodny jest z rozporządzeniem MSWiA z dnia 3 lipca 2017 roku. Druki z powodzeniem przewozić można w wozach strażackich. 

Książki strażackie i efektywne programy do ewidencji 

W trosce o efektywny system zarządzania jednostką straży pożarnej w ofercie dostępny jest program mOSP o intuicyjnej obsłudze. Dzięki niemu można łatwo edytować wprowadzone dane i organizować pracę jednostki. Poza tym w asortymencie prezentujemy obejmujące pożarnictwo książki i wiele innych. Troszczymy się o jak najbardziej wydajną pracę w każdej jednostce straży pożarnej - zarówno w biurze, jak i na akcji ratowniczo- gaśniczej. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?