WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 270,00 zł

Druki, książki, programy

Aktywne filtry

Program mOSP

Program mOSP z systemem bazodanowy MS SQL Server, ułatwiający kompleksową obsługę jednostek straży pożarnych. Możliwość dopasowania aplikacji do potrzeb klienta

Cena 270,00 zł

Potwierdzenie Przekazania Terenu

Potwierdzenie Przekazania Terenu, Obiektu Lub Mienia Objętego Działaniem Ratowniczym należy do dokumentacji wystawianej po zakończeniu działań ratowniczych.

Cena 12,00 zł

Druki, książki, programy

Wygodne bloczki z gotowymi wzorami dokumentów, oprogramowanie do prowadzenia jednostki OSP oraz książki strażackie dostępne są w przedstawionej ofercie. Dokumenty spełniają wymagania zawarte w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 3 lipca 2017 roku, stąd przy ich użyciu akcja ratownicza może być zakończona zgodnie z obowiązującymi standardami.

Wzory dokumentacji działań ratowniczo- gaśniczych

Gotowe bloczki z dokumentacją ratowniczo- gaśniczą przystosowane są do złożenia szczegółowego raportu z miejsca zdarzenia. Prezentowane druki OSP składają się z samokopiującego papieru, redukując czas pracy zespołu nad uzupełnianiem dokumentów. Bloczki w formacie A4 to nawet kilkadziesiąt kompletów dokumentów, których układ zgodny jest z rozporządzeniem MSWiA z dnia 3 lipca 2017 roku. Druki z powodzeniem przewozić można w wozach strażackich. 

Książki strażackie i efektywne programy do ewidencji 

W trosce o efektywny system zarządzania jednostką straży pożarnej w ofercie dostępny jest program mOSP o intuicyjnej obsłudze. Dzięki niemu można łatwo edytować wprowadzone dane i organizować pracę jednostki. Poza tym w asortymencie prezentujemy obejmujące pożarnictwo książki i wiele innych. Troszczymy się o jak najbardziej wydajną pracę w każdej jednostce straży pożarnej - zarówno w biurze, jak i na akcji ratowniczo- gaśniczej. 

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?