WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 606,00 zł - 1 667,00 zł

Syrena strażacka

Aktywne filtry

Zestaw syren HSGP 513-M

Zestaw syren HSGP 513-M dedykowany do samochodów Straży Pożarnej. Trzy modulacje dźwięku, sterowanie pracą lamp sygnalizacyjnych, mikrofon.  Homologacja E20.

Cena 1 329,00 zł

ZURA 5120

Syrena elektroniczna ZURA 5120 to generator wyposażony w najnowsze tranzystory typu MOSFET. Sterowanie za pomocą  manipulatora wyposażonego w doskonały mikrofon

Cena 1 095,00 zł

ZURA 1120 Syrena OSP / PSP

Generator ZURA 1120 wyposażony w wielofunkcyjną, podświetlaną klawiaturę oraz mikrofon w kształcie „gruszki”. Syrena montowana w kieszeni radia samochodowego.

Cena 978,00 zł

ZURA 2120 Syrena OSP / PSP

Syrena OSP / PSP ZURA 2120 to idealny generator do zamontowania np. w pojeździe bojowym. Trzy główne rodzaje sygnałów dźwiękowych (wilk, pies, le-on) oraz MIX.

Cena 978,00 zł

ZURA 6120

Generator ZURA 6120 jest dedykowany głównie do pojazdów operacyjnych. Model wyposażony w przekaźniki. Sterowanie za pomocą prostego w obsłudze manipulatora.

Cena 972,00 zł

Głośniki do generatorów BST-100 NEO

Prezentujemy GŁOŚNIK TUBOWY BST-100 NEO do nagłośnienia zewnętrznego. Możliwość montażu w lampie zespolonej lub pod maską silnika. Ciśnienie akustyczne do 120dB

Cena 796,00 zł

Obudowa Głośnika

Oferujemy Obudowy głośnika tubowego zabezpieczające urządzenie przed uszkodzeniami. Obudowa dostępna w kolorze białym lub czarnym. Montaż na stałe na dachu.

Cena 606,00 zł

Syreny strażackie

Syreny strażackie pełnią kluczową rolę w przekazywaniu komunikacji dźwiękowej do społeczności w różnych sytuacjach awaryjnych, takich jak klęski żywiołowe czy stany alarmowe. Sygnał alarmowy emitowany przez syreny strażackie informuje nie tylko o zbliżaniu się wozu strażackiego, ale przede wszystkim o zagrożeniu, co pozwala osobom w jego zasięgu na szybkie i adekwatne działanie.

Syreny strażackie – nagłośnienie zewnętrzne

W sklepie pożarniczym Strefa998.pl oferujemy szeroki wybór syren strażackich o różnych parametrach technicznych, które są niezbędne w systemach nagłośnienia zewnętrznego. Syreny te można montować stacjonarnie, na przykład na dachach budynków remiz strażackich, lub mobilnie - na wozach strażackich. Charakterystyczny dźwięk syreny strażackiej zainstalowanej na wozie strażackim jest niezbędnym sygnałem alarmowym, informującym o konieczności szybkiego dotarcia na miejsce akcji.

Syreny alarmowe w Strefa998

W sklepie strażackim oferujemy szeroki wybór syren strażackich, które są nieodłącznym elementem wyposażenia jednostek straży pożarnej. W naszym asortymencie znajdują się m.in syrena dachowa SAD, specjalnie przystosowana do montowania na samochodach strażackich, a także modele przeznaczone do mocowania na wieży sygnalizacyjnej.

Syreny te służą przede wszystkim do alarmowania otoczenia o zagrożeniach, takich jak pożary czy klęski żywiołowe. Wyróżniają się różnymi rodzajami sygnałów dźwiękowych. Niektóre z nich oferują nawet 3 sygnały syreny strażackiej, emitując dźwięki o natężeniu aż do 78 dB. Takie parametry gwarantują, że sygnały będą słyszalne nawet w promieniu 7 km.

Niektóre modele są wyposażone w agregat głosowy, który umożliwia emisję komunikatów głosowych. Dzięki temu strażacy mogą informować obywateli, jeśli w ich pobliżu wydarzyło się coś niepokojącego lub jeśli konieczna jest ewakuacja.

Dodatkowe akcesoria strażackie, takie jak megafon czy dodatkowy daszek ochronny, chronią syreny przed wpływami czynników atmosferycznych. Konstrukcja syreny, wykonana ze stopu AK-63, jest chroniona siatką drucianą, co dodatkowo zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wszystkie modele są wyposażone w ukształtowanie pozwalające na skuteczne emitowanie fali głosowej w największym zasięgu.

Syreny są odpornymi, niezawodnymi urządzeniami, które nie wymagają dodatkowych urządzeń rozruchowych. Są one niezbędne w sytuacjach kryzysowych, aby skutecznie alarmować i informować członków Ochotniczej Straży Pożarnej (OSP) oraz mieszkańców o potencjalnych zagrożeniach.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem syren strażackich oraz innych akcesoriów pożarniczych. Nasze produkty są solidne, odpornie na wpływy atmosferyczne i gwarantują niezawodność działania w każdej sytuacji.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?