Sport pożarniczy

Aktywne filtry

Mundur koszarowy MDP dziecięcy

Mundur koszarowy dziecięcy zestaw - kurtka z napisami STRAŻ oraz spodnie. Ubranie strażackie wykonane na wzór profesjonalnego umundurowania OSP.

Cena 135,00 zł

Mundur MDP

Mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 131,00 zł

Buty na zawody ZEPHYR

Strażacy zaopatrują się nie tylko w obuwie do działań ratowniczych. Ważnym elementem są buty na zawody i do długotrwałego użytkowania, jak np. buty ZEPHYR.

Cena 203,00 zł

PIASKOWY Mundur MDP

Piaskowy mundur MDP składający się ze spodnie na gumce i kurtki z zamkiem. Kurtka oraz spodnie posiadają imitacje odblasków. Naszyte taśmy nie są odblaskowe.

Cena 155,00 zł

Prądownica 52 prosta na zawody

Prądownica 52 prosta na zawody przeznaczona do wytwarzania strumieni zwartych, znajdująca się na zakończeniu linii gaśniczej. 

Cena 173,00 zł

Rozdzielacz sportowy HS

Prezentujemy lekkie Rozdzielacze sportowe HS (od HELLSPORT) dające możliwość kontynuowania prowadzenia linii z odcinka W75 na wężach o średnicach 2xW52 i 1xW75.

Cena 1 988,00 zł

Prądownica sportowa - HS

Prądownica sportowa HELLSPORT wykonana jest w całość z aluminium. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom prąd wody nie ulega rozproszeniu po wyjściu z pyszczka.

Cena 469,00 zł

Zestaw prądownic na zawody

Zestaw dwóch wykonanych z aluminium prądownic na zawody sportowo-pożarnicze. Zwarta i dopasowana konstrukcja. Ciśnienie pracy 3-10 bar, waga z nasadą 6,7 kg.

Cena 912,00 zł

Wąż FIRE SPORT W52 20m łączniki AWG

Wąż tłoczony FIRE SPORT W52 na zawody sportowo-pożarnicze o długości 20m. Łączniki AWG bez ostrych krawędzi. Wąż wyposażony w wewnętrzną wkładkę gumową SPORT.

Cena 732,00 zł

Wąż sportowy GRUNWALD W52

Prezentujemy lekkie i wytrzymałe Węże sportowe GRUNWALD W52 na zawody sportowo-pożarnicze. Wąż o długości 20m wykonany z trzywarstwowej  przędzy  poliestrowej.

Cena 882,00 zł

Wąż FIRE SPORT W75 20m łączniki AWG

Wąż FIRE SPORT W75 20m łączniki AWG do zawodów sportowo-pożarniczych. Wąż z wewnętrzną wkładką gumową SPORT. Odkuwane łączniki aluminiowe bez ostrych krawędzi.

Cena 1 062,00 zł

Rozdzielacz sportowy HS PRO

Lekki Rozdzielacz sportowy HS PRO wyposażony w obrotową nasadę wlotową.  Specjalna konstrukcja rozdzielacza pozwala na zmniejszenie oporu przepływu wody.

Cena 2 378,00 zł

Wąż W52 do motopompy 19.5m

Oferowany Wąż tłoczony W52 do motopompy 19.5m jest dedykowany do użycia podczas zawodów pożarniczych. Masa węża z łącznikami aluminiowymi STORZ wynosi 5kg. 

Cena 189,00 zł

Wąż sportowy GRUNWALD W75

Wąż sportowy GRUNWALD W75 o długości 20m, wykonany z trzywarstwowej przędzy poliestrowej. Wąż o niewielkiej wadze 5,9 kg, idealny na zawody sportowo-pożarnicze.

Cena 1 009,00 zł

Wąż W75 do motopompy 19.5m

Oferujemy Węże tłoczone na zawody W75 do motopompy o długości 19.5m. Węże wyposażone w łączniki aluminiowymi STORZ. Całkowita waga węża (z łącznikami) to 8 kg.

Rozdzielacz kulowy K-75/52-75-52 z certyfikatem CNBOP

Rozdzielacz służy do rozdzielania strumienia wody tłoczonego w linii głównej składającej się z węży W-75 na dwie linie gaśnicze z W-52 oraz pozwala na kontynuowanie prowadzenia linii z odcinka W-75. 

Cena 780,00 zł

Wąż ssawny HELLSPORT W110 2,5m

Prezentujemy elastyczne Węże ssawne na zawody sportowo-pożarnicze HELLSPORT W110 o długości 2,5m. Wąż wyposażony w łączniki ssawne sportowe 110.

Cena 600,00 zł

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Waż W 52-20-ŁA/G - SPORT Bezalin dedykowany na zawody strażackie. Wąż z wkładką wykonaną z lekkiej i gładkiej gumy syntetycznej. Długość 19,6 m, waga do 5 kg.

Cena 303,00 zł

Wąż W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin

Prezentujemy Węże W 75-20-ŁA/G - SPORT Bezalin. Wąż z gładką gumową wykładziną wewnętrzną zapewniającą szybszy przepływ wody. Oplot z jedwabiu poliestrowego.

Cena 447,00 zł

Klucz sportowy HS - aluminiowy

Lekki i sprawny Klucz sportowy HS (od HELLSPORT) jest w całości wykonany z aluminium. Idealny do rozgrywania konkurencji podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 92,00 zł

Smok sportowy HS

Prezentowany Smok sportowy HS (HELLSPORT) jest lepiej wyważony przez co uczestnicy zawodów sportowo-pożarniczych jeszcze lepiej zaprezentują swoje umiejętności.

Cena 832,00 zł

Smok sportowy S1

Wyposażony w zawór zwrotny klapkowy Smok sportowy S1 ze złączem W110 to niezbędne akcesorium do rozgrywania poszczególnych konkurencji w sporcie pożarniczym.

Cena 1 644,30 zł

Smok ssawny Grunwald SK-7

Smok ssawny Grunwald SK-7 na zawody sportowo-pożarnicze. Zmodernizowana konstrukcja korpusu i klap. Smok wykonany z aluminium, lekki, kompaktowy i ergonomiczny

Cena 1 599,00 zł

Wąż ssawny sportowy 110 2,5m - FS8 Grunwald

Wąż ssawny FS8 Grunwald o długości 2,5m wykonany jest z PVC z dodatkiem elastycznej mieszanki NBR. Dzięki temu promień gięcia wynosi 240 mm. 

Cena 1 171,00 zł

Wąż ssawny HELLSPORT PRO W110 2,4m

Wąż ssawny na zawody HELLSPORT PRO W110 o długości 2,4m. Wąż z aluminiowymi łącznikami ssawnymi sportowymi 110, wykony ze zmiękczonego PCV. Waga 10,5kg.

Cena 1 020,00 zł

Wąż ssawny W110 2,5m

Wąż ssawny W110 o długości 2,5m do zasysania wody a także, dzięki swojej wysokiej odporności na substancje chemiczne – ścieków, nawozów, rozpuszczalników itp.

Cena 416,00 zł

Zbiornik wodny 2500l bez stelaża

Zbiornik wodny o pojemności 2500l z świadectwem CNBOP. Zbiornik wykonany z tkaniny powleczonej PCV. Model z pokrowcem, wyposażony w rękaw spustowy. Bez stelaża.

Cena 997,00 zł

Nalewak 75 do zbiornika

Oferujemy Nalewaki 75 do zbiorników przenośnych z nasadą tłoczona 75mm. Nalewaki malowane proszkowo. Dwie zawleczki zabezpieczające.

Cena 289,00 zł

Zestaw sportowy ROTa

Zestaw sportowy ROTa w kolorze pomarańczowym/biało-czerwonym, składający się z dwóch węży sportowych z łącznikami ROT, prądownicy i łącznika ROT do rozdzielacza

Cena 1 038,00 zł

Zestaw oznaczeń na zawody pożarnicze

Prezentujemy zestawy Oznaczeń na zawody składające się z ośmiu kompletów. Odznaczenia spełniają wymagania regulaminów organizowania zawodów strażackich.

Cena 121,77 zł

Zbiornik wodny 2500l

Zbiornik wodny może być wykorzystywany w działaniach ratowniczo-gaśniczych jednak najczęściej spotykany jest podczas zawodów sportowo-pożarniczych.

Cena 1 506,00 zł

Noszak do węży

Noszak do węży wykonany z polipropylenu to niezbędne akcesorium do przeprowadzenia rozgrywek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.  Solidny uchwyt ze stali.

Cena 53,00 zł

Komplet noszaków do bojówki MDP

Prezentujemy składający się z 4 sztuk Komplet noszaków do bojówki (rozwinięcia bojowego) na zawodach MDP. Noszaki w różnych kolorach, zgodne z regulaminem CTIF.

Cena 198,00 zł

Wąż i prądownica MDP do hydronetki

Wąż w zestawie z prądownicą  przeznaczony został do hydronetki wykorzystywanej przez Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze. 

Cena 208,00 zł

Buty taktyczne GuardPRO

Buty taktyczne ogólnego przeznaczenia GuardPRO teraz dostępne w lepszej, obniżonej cenie. Buty wykonane z wodoodpornej skóry licowanej łączonej z Cordurą.

Rozdzielacz kulowy K-75/52-75-52

Rozdzielacz kulowy  K-75/52-75-52 służy do rozdzielania strumienia wody tłoczonego w linii głównej składającej się z węży W-75 na dwie linie gaśnicze z W-52.

Cena 696,00 zł

Wyposażenie do zawodów w sporcie pożarniczym 

Zawody strażackie to widowiskowe wydarzenie, które dla wielu osób jest jedyną okazją do tego, aby dokładnie przyjrzeć się jak wygląda praca strażaka! Podczas wykonywania rozmaitych dyscyplin niezbędne jest specjalne wyposażenie do zawodów w sporcie pożarnym. W naszym sklepie można skompletować wszelkie niezbędne akcesoria, sprzęt oraz kompletny ekwipunek strażacki do zawodów.

Sprzęt do zawodów strażackich CTIF oraz dla MDP

Szeroki asortyment naszego sklepu pozwala skrupulatnie przygotować się do zawodów strażackich! Oferujemy specjalne węże, węże ssawne, smoki sportowe, obuwie na zawody, zbiorniki, prądownice, rozdzielacze oraz komplety niezawodnych akcesoriów, które przydadzą się podczas licznych konkurencji w sportach pożarniczych. Zawody strażackie zazwyczaj dzielą się na dwie dyscypliny- sztafetę oraz ćwiczenia bojowe, podczas których poszczególne jednostki muszą wykazać się praktycznymi umiejętnościami, siłą oraz szybką reakcją.

Zawody sportowo-pożarnicze - idealne konkurencje sportowe dla Straży Pożarnej

Ze względu na widowiskowe konkurencje oraz specyficzne dla tej dziedziny sportu dyscypliny, zawody strażackie od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie i przyciągają tłumy ludzi, którzy chętnie przyglądają się zmaganiom strażaków. To wyjątkowa okazja, aby przyjrzeć się z bliska umiejętnościom specjalnie wyszkolonych jednostek, które zmagają się ze sobą w różnorodnych konkurencjach. Sport pożarniczy to fascynująca i wyjątkowa dziedzina sportu, umożliwiająca rywalizację jednostek straży pożarnej oraz wzbogacanie strażackich umiejętności. Nasza oferta pozwala całościowo przygotować się do zawodów strażackich, niezależnie od tego czy są to regionalne kwalifikacje, czy też zawody o krajowym zasięgu!

Sport Pożarniczy - na miarę rywalizacji międzynarodowej 

Sport pożarniczy, znany również jako zawody sportowo-pożarnicze, cieszy się w Polsce dużą popularnością, zwłaszcza wśród członków ochotniczych straży pożarnych (OSP) i państwowej straży pożarnej (PSP). Organizowane są różnorodne wydarzenia, od krajowych mistrzostw po międzynarodowe zawody sportowo-pożarnicze. W 1981 roku, Polska z powodzeniem organizowała międzynarodowe zawody straży pożarniczej CTIF, co stanowiło ważne wydarzenie dla środowiska strażackiego w kraju.

Jeśli organizujesz zawody pożarnicze i poszukujesz profesjonalnego sprzętu zgodnego z regulaminem zawodów, nasz sklep oferuje wysokiej jakości wyposażenie. W naszym sklepie dostępny jest sprzęt na zawody, w tym m.in węże sportowe, prądownice, rozdzielacze kulowe oraz specjalistyczne akcesoria, które odgrywają kluczową rolę w trakcie konkurencji. Część z nich to m.in. smoki ssawne sportowe, używane w konkurencjach wymagających sprawności fizycznej i szybkości, czy wąż do ćwiczeń na torze przeszkód z użyciu drabiny hakowej.

Zawody strażackie odbywają się na specjalnie przygotowanych stadionach, gdzie drużyny rywalizują w ramach różnych dyscyplin sportu. Jednym z głównych celów tych zawodów jest doskonalenie umiejętności strażaków, testowanie ich gotowości do działania w sytuacji rzeczywistego zagrożenia oraz promowanie służby pożarniczej jako dyscypliny sportu. W zawodach w sporcie pożarniczym ważna jest nie tylko siła i umiejętności, ale również koordynacja, szybkość oraz zdolność do szybkiego reagowania na różne przeszkody.

Oprócz mistrzostw Polski, co pewien czas odbywają się również mistrzostwa świata w zawodach sportowo-pożarniczych. Polskie drużyny, zarówno z PSP, jak i OSP, mają szansę pokazać się na międzynarodowej arenie i rywalizować z najlepszymi drużynami z całego świata.

W przygotowaniu do tych prestiżowych zawodów niezbędne jest odpowiednie wyposażenie. Dlatego nasza firma oferuje pełne wsparcie dla drużyn, dostarczając im sprzęt na zawody najwyższej jakości, zgodny z międzynarodowymi wymaganiami i standardami. Zapewniamy także doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu oraz pomagamy w jego prawidłowym użyciu.

Sport pożarniczy to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim pasja, poświęcenie i chęć nieustannego doskonalenia umiejętności. Nasz sklep jest gotowy, aby wesprzeć każdego uczestnika w jego drodze do mistrzostwa.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?