Do końca realizacji i rozliczenia dotacji 5000zł dla OSP COVID ZOSTAŁO: Sprawdź jak zrealizować dotację:  kliknij

Kategorie

Sport pożarniczy

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Wyposażenie do zawodów w sporcie pożarnym


Zawody strażackie to widowiskowe wydarzenie, które dla wielu osób jest jedyną okazją do tego, aby dokładnie przyjrzeć się jak wygląda praca strażaka! Podczas wykonywania rozmaitych dyscyplin niezbędne jest specjalne wyposażenie do zawodów w sporcie pożarnym. W naszym sklepie można skompletować wszelkie niezbędne akcesoria, sprzęt oraz kompletny ekwipunek strażacki do zawodów.


Sprzęt do zawodów strażackich


Szeroki asortyment naszego sklepu pozwala skrupulatnie przygotować się do zawodów strażackich! Oferujemy specjalne węże, węże ssawne, smoki sportowe, obuwie na zawody, zbiorniki, prądownice, rozdzielacze oraz komplety niezawodnych akcesoriów, które przydadzą się podczas licznych konkurencji w sportach pożarniczych. Zawody strażackie zazwyczaj dzielą się na dwie dyscypliny- sztafetę oraz ćwiczenia bojowe, podczas których poszczególne jednostki muszą wykazać się praktycznymi umiejętnościami, siłą oraz szybką reakcją.


Zawody strażackie- gratka dla widzów


Ze względu na widowiskowe konkurencje oraz specyficzne dla tej dziedziny sportu dyscypliny, zawody strażackie od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie i przyciągają tłumy ludzi, którzy chętnie przyglądają się zmaganiom strażaków. To wyjątkowa okazja, aby przyjrzeć się z bliska umiejętnościom specjalnie wyszkolonych jednostek, które zmagają się ze sobą w różnorodnych konkurencjach. Sport pożarniczy to fascynująca i wyjątkowa dziedzina sportu, umożliwiająca rywalizację jednostek straży pożarnej oraz wzbogacanie strażackich umiejętności. Nasza oferta pozwala całościowo przygotować się do zawodów strażackich, niezależnie od tego czy są to regionalne kwalifikacje, czy też zawody o krajowym zasięgu!