Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Detektor prądu

Detektor napięcia prądu przemiennego VOLT

Detektor napięcia prądu przemiennego VOLT posiada trzy tryby czułości. Urządzenie powiadamia o niebezpieczeństwie wizualnie a też za pomocą sygnału dźwiękowego.

Cena 2 706,00 zł

Detektor prądu AC-trACer

Niewymagający kontaktu z powierzchnią Detektor prądu AC-trACer pomoże w wykryciu z bezpiecznej odległości niebezpiecznego napięcia prądu przemiennego.

Detektory prądu dla straży

Działania ratownicze podejmowane w obszarach, gdzie istnieje podwyższone ryzyko występowania niebezpiecznego napięcia oraz porażenia prądem, wymagają odpowiedniego przygotowania. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się specjalistyczne detektory prądu. Jest to niezwykle wszechstronny sprzęt, który znajduje zastosowanie między innymi wśród straży pożarnej, w ratownictwie chemicznym oraz technicznym, przy usuwaniu skutków rozmaitych anomalii pogodowych, a nawet w przemyśle. Nasza oferta obejmuje funkcjonalne detektory prądu, które umożliwiają zbadanie napięcia nawet bez kontaktu ze źródłem zasilania!

Sprawdzone detektory prądu OSP i PSP

Detektory prądu dla straży są niezbędne wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko porażenia prądem. Dzięki nowoczesnym technologiom, potrafią wykrywać napięcie prądu AC z bezpiecznej odległości. Sygnalizacja za pomocą dźwięku oraz migającej diody umożliwia skuteczną i szybką detekcję. Detektory do użytku profesjonalnego są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić efektywną pracę niezależnie od warunków. Detektor prądu AC – trACer posiada wzmocnioną obudowę, która zapewnia mu ochronę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych oraz terenowych. Dzięki temu, to zaawansowane urządzenie znajduje zastosowanie w wielu obszarach i jest doceniane nie tylko w jednostkach OSP i PSP.

W naszej ofercie polecamy również lekki i wygodny w użyciu detektor napięcia prądu przemiennego Volt, który świetnie sprawdza się w przypadku zdalnej kontroli napięcia. 3 tryby czułości pozwalają w łatwy sposób dostosować sprzęt do danego zastosowania.

Zaawansowane detektory prądu dla straży i nie tylko

W sklepie Strefa998 znajdziesz zaawansowany sprzęt dla straży, który doskonale zdaje egzamin nawet w ekstremalnych warunkach i w każdej sytuacji zapewnia precyzyjne i skuteczne działanie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć