Filtry

Cena

Cena

  • 1 800,00 zł - 3 200,00 zł

Detektor prądu

Aktywne filtry

Detektor napięcia przemiennego HoytMeter 277HP

HOYTMETER 277 HP to bezdotykowy detektor napięcia przemiennego w przewodach elektrycznych, gniazdkach itp. Stosowany w przemyśle i przez służby ratownicze.

Cena 1 800,00 zł

Detektory prądu dla straży

Działania ratownicze podejmowane w obszarach, gdzie istnieje podwyższone ryzyko występowania niebezpiecznego napięcia oraz porażenia prądem, wymagają odpowiedniego przygotowania. W takich sytuacjach doskonale sprawdzają się specjalistyczne detektory prądu. Jest to niezwykle wszechstronny sprzęt, który znajduje zastosowanie między innymi wśród straży pożarnej, w ratownictwie chemicznym oraz technicznym, przy usuwaniu skutków rozmaitych anomalii pogodowych, a nawet w przemyśle. Nasza oferta obejmuje funkcjonalne detektory prądu, które umożliwiają zbadanie napięcia nawet bez kontaktu ze źródłem zasilania!

Sprawdzone detektory prądu OSP i PSP

Detektory prądu dla straży są niezbędne wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko porażenia prądem. Dzięki nowoczesnym technologiom, potrafią wykrywać napięcie prądu AC z bezpiecznej odległości. Sygnalizacja za pomocą dźwięku oraz migającej diody umożliwia skuteczną i szybką detekcję. Detektory do użytku profesjonalnego są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić efektywną pracę niezależnie od warunków. Detektor prądu AC – trACer posiada wzmocnioną obudowę, która zapewnia mu ochronę nawet w trudnych warunkach atmosferycznych oraz terenowych. Dzięki temu, to zaawansowane urządzenie znajduje zastosowanie w wielu obszarach i jest doceniane nie tylko w jednostkach OSP i PSP.

W naszej ofercie polecamy również lekki i wygodny w użyciu detektor napięcia prądu przemiennego Volt, który świetnie sprawdza się w przypadku zdalnej kontroli napięcia. 3 tryby czułości pozwalają w łatwy sposób dostosować sprzęt do danego zastosowania.

Zaawansowane detektory prądu dla straży i nie tylko

W sklepie Strefa998 znajdziesz zaawansowany sprzęt dla straży, który doskonale zdaje egzamin nawet w ekstremalnych warunkach i w każdej sytuacji zapewnia precyzyjne i skuteczne działanie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Detektor napięcia

Detektor napięcia to produkt, który wykorzystywany jest najczęściej w branży elektrycznej. Detektor służy do zlokalizowania zabudowanych przewodów elektrycznych. Detektor napięcia to urządzenie, które jest przenośne, łatwe w obsłudze i bardzo poręczne – dlatego nie ma najmniejszego problemu, aby przenieść urządzenie w szybkim czasie do innego miejsca. Produkt jest szczególnie wykorzystywany podczas wszelkich remontów lub podczas akcji ratowniczych Strażaków. Za jego pomocą wykrywane są przewody w ścianach, dzięki czemu nie uszkodzisz instalacji lub po prostu dowiesz się w którym miejscu przechodzi przewód. Detektor wyposażony jest w specjalny sygnalizator, który informuje nadzwyczajnym sygnałem o występującym przewodzie elektrycznym. 

Charakterystyczną cechą jest łatwość w przenoszeniu, prostota w obsłudze i funkcjonalność. 

Detektor AC

Podstawowym mechanizmem odpowiedzialnym za działanie jest indukcja elektromagnetyczna. Detektor napięcia ma przewodnik umieszczony w obrębie pola elektromagnetycznego, natomiast reakcja różnicy ładunków elektrycznych jest widoczna na wyświetlaczu. W ten sposób wykrywa przewody pod napięciem, ale także metalowe elementy. Detektor napięcia pozwala na zaznaczenie miejsc, w których przebiega instalacja elektryczna, pozwala to na kontynuowanie zleconych prac lub zabezpieczenie miejsca powstałych poprzednio miejsc elektromagnetycznych. Uszkodzenie miejsc, w których umieszczone są przewody elektryczne może doprowadzić do awarii. 

Detektor napięcia ułatwia pracę, zapewnia bezpieczeństwo oraz z pełną dokładnością ukazuje miejsce, w którym przechodzi przewód. Wiele detektorów przewodów elektrycznych są niezwykle proste w obsłudze i posiadają wiele dodatkowych opcji. Jest to wszechstronne urządzenie, które wskazuje wiele ukrytych instalacji.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?