Filtry

Cena

Cena

  • 332,00 zł - 380,00 zł

Nosze płachtowe

Aktywne filtry

Nosze płachtowe z pokrowcem

Nosze przeznaczone do ewakuacji osoby poszkodowanej  trudno dostępnych miejsc w których ciężko zmieścić klasyczną deskę ortopedyczną. O nośności do 100 kg.

Cena 332,00 zł

Nosze płachtowe M1 z pokrowcem

Nosze transportowe płachtowe z kieszenią zapobiegającą obsuwaniu się przenoszonej poszkodowanej osoby. Wyposażone w 10 uchwytów transportowych.

Cena 380,00 zł

Nosze płachtowe

Profesjonalne nosze płachtowe to obowiązkowy element wyposażenia jednostek służb ratowniczych oraz szpitali polowych. Ich zadaniem jest bezpieczna ewakuacja lub transport pacjenta do placówki opieki medycznej. Powinny znaleźć się zarówno w karetkach oraz innych pojazdach przeznaczonych do transportu medycznego, jednakże nie powinno ich również zabraknąć w wozie strażackim. Ważne jest, aby nosze wykonane były z bardzo wytrzymałych i solidnych materiałów, co zapewni mu wytrzymałość na długi czas i pozwoli przenosić pacjentów o różnej wadze. Profesjonalne nosze płachtowe powinny również być łatwe do wyczyszczenia, aby bez trudu można było utrzymać je w należytej czystości.

Nosze płachtowe z pokrowcem

Aby możliwe było wygodne transportowanie poszkodowanych osób, nosze dla służb ratowniczych powinny być wyposażone w specjalne, wzmocnione uchwyty. Dostępne w naszej ofercie nosze płachtowe posiadają systemy uchwytów z solidnymi wzmocnieniami, dzięki którym pacjent może być transportowany w bezpieczny sposób przez kilka strażaków. Doskonałą trwałość zapewnia im polichlorek winylu, dzięki któremu znakomicie radzą sobie nawet z dużymi ciężarami. Dzięki specjalnej torbie która zawarta jest w zestawie, nosze można łatwo przechowywać i nie zajmują one dużo miejsca w pojazdach służb ratowniczych. W ofercie posiadamy nosze płachtowe z pokrowcem o nośności 100 kg oraz 250 kg.

Kompletne wyposażenie jednostek służb ratowniczych w sklepie Strefa 998

Dbanie o pełne wyposażenie jednostki ratowniczej oraz medycznej ma niezwykle ważne znaczenie dla zapewnienia jak najlepszej skuteczności wszelkich podejmowanych działań. Takie elementy jak nosze płachtowe są absolutnie podstawowym sprzętem, którego nie może zabraknąć w każdym pojeździe ratowniczym oraz medycznym. Szeroka oferta sklepu Strefa 998 pozwala w pełni wyposażyć jednostkę w niezbędny sprzęt oraz akcesoria, dzięki czemu możliwe jest skuteczniejsze oraz efektowniejsze podejmowanie wszelkich działań ratowniczych. Zachęcamy do zapoznania się ze specjalistyczną ofertą naszego sklepu internetowego!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?