Filtry

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 1 440,00 zł

Mundury wyjściowe, służbowe, dodatki - OSP/PSP

Aktywne filtry

Buty dowódczo-sztabowe HAIX Eagle Athletic 2.1 GTX

Buty Eagle Athletic 2.1 GTX firmy HAIX zostały zaprojektowane by być lekkimi i dynamicznymi butami nie tracąc na wytrzymałości i ochronie, a przy tym być wysoce oddychającymi i wodoodpornymi. Zapewniają całkowity komfort noszenia, a jednocześnie zapewniają stopie całą niezbędną stabilizację i ochronę.

Cena 674,90 zł

Baretka Krzyż Zasługi

Baretka Krzyż Zasługi odpowiadająca odznaczeniu państwowemu, nadawanemu za zasługi dla Państwa lub obywateli.  Dostępne baretki złote, srebrne lub brązowe.

Cena 13,00 zł

Mundur wyjściowy letni PSP

Prezentowany męski Mundur wyjściowy PSP jest zgodny z obowiązującymi wzorami umundurowania. Wersja letnia, wykonana z tropiku w kolorze ciemnogranatowym.

Cena 1 440,00 zł

Sweter służbowy PSP

Prezentujemy czarne, wykonane z dzianiny Swetry służbowe z żółtym logo PSP wyhaftowanym na przyszytej do rękawa kieszeni. Na ramionach wszyte naramienniki.

Baretka za Długoletnią Służbę

Baretka Srebrny Medal za Długoletnią Służbę (METALOWE OKUCIA). Odznaczenie za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa.

Cena 24,00 zł

Kurtka 3/4 PSP

Kurtka w kolorze czarnym o długości 3/4 dla członków Państwowej Straży Pożarnej. Dzięki ociepleniu z włókniny i odpinanej podpince kurtka jest bardzo ciepła.

Cena 614,00 zł

Sznur galowy

Uszyty z wysokiej jakości tworzyw sznur galowy dla OSP to dodatek do munduru, stanowiący ważny element wyróżniający Strażaków podczas oficjalnych uroczystości.

Cena 58,00 zł

Rękawiczki wyjściowe letnie

Prezentujemy eleganckie, skórzane Rękawiczki wyjściowe. Model pięciopalcowy, letni – bez ocieplenia, dostępny w rozmiarach 21-26. Rękawiczki w kolorze czarnym.

Cena 75,00 zł

Baretka Złoty Znak ZOSP RP

Noszenie Baretki Złoty Znak Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP przysługuje odznaczonym za długoletnią aktywną działalność w OSP lub w Związku OSP RP.

Cena 13,00 zł

Sznur do koszuli

Prezentowany sznur do koszuli w kolorze biało-niebieskim będzie niezwykle eleganckim dodatkiem do munduru letniego członka Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Sznur galowy PSP

Oferujemy porządnie wykonane Sznury aspiranta zakończone stylizowaną prądownicą. Dostępne sznury w różnych rozmiarach - w zależności od długości warkocza.

Cena 73,00 zł

Pagony do koszuli OSP

Haftowane pagony dla Ochotniczych Straży Pożarnych, przypinane do koszuli. Pagony są usztywnione oraz posiadają dwie tasiemki przytrzymujące. Wysoka jakość.

 

Cena 22,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy PSP

Pokrowiec na mundur wyjściowy Państwowej Straży Pożarnej jest odporny na czynniki zewnętrzne i chroni mundur bez zagnieceniami podczas transportu.

Cena 55,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy OSP

Pokrowiec na mundur  wyjściowy z wyhaftowanym logiem Ochotniczej Straży Pożarnej skutecznie zabezpieczy mundur przed zabrudzeniami i wygnieceniami.

Cena 55,00 zł

Imiennik + grupa krwi PSP

Oferujemy Imienniki dla członków Państwowej Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane złotą nicią na czarnym tle) z dodatkową informacja na temat grupy krwi.

Cena 11,00 zł

Imiennik koszarowy PSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Państwowej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi złotą nicią danymi osobowymi.

Cena 10,00 zł

Kapelusz damski OSP

Kapelusz damski przeznaczony dla druhen ochotniczej straży pożarnej. Kapelusz wykonany został z tkaniny gabardyna wykończony od wewnątrz podszewką. 

Cena 116,00 zł

Mundur wyjściowy 

Mundur wyjściowy i fakt jego noszenia to przywilej, a jednocześnie obowiązek dla strażaków ochotników oraz dla służących w Państwowej Straży Pożarnej. Użytkowanie munduru wyjściowego jest ściśle określone w regulaminie umundurowania OSP. Wskazano, że mundur wyjściowy strażacki powinien składać się z marynarki i spodni w kolorze ciemnogranatowym, koszuli białej z długim rękawem, czarnych butów oraz kurtki ¾ w kolorze czarnym. Strój ten dodatkowo uzupełnia się o nakrycie głowy - mężczyźni noszą do niego rogatywkę, a kobiety kapelusz w kolorze takim, jak mundur. Mundur wyjściowy powinien być zakładany jedynie, gdy strażak występuje jako przedstawiciel OSP na różnych wydarzeniach o oficjalnym charakterze. Strażacy przy oficjalnych uroczystościach i galach powinni zachować odpowiednią prezencję, zgodną z powagą pełnionych przez nich obowiązków.Mundury wyjściowe strażaka OSP dostępne w naszej ofercie są eleganckimi, wytrzymałymi strojami, które nadają pełnie elegancji noszącym je strażakom. Ponadto wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu mundur wyjściowy służy strażakom na długie lata, zapewniając przy tym wysoką prezencję.

Mundur galowy - podstawowy ubiór strażaka ochotnika podczas uroczystości

Każdy strażak powinien dysponować garderobą o dwojakim przeznaczeniu. Oczywiście pierwszym z wariantów jest ten użytkowy, w którym wraz z innymi wyjeżdża do akcji. Dodatkowo powinien posiadać mundur galowy, w którym będzie się prezentował podczas uroczystości, jubileuszy i świąt państwowych. W tej kategorii prezentujemy naszą ofertę mundurów i elementów umundurowania, zarówno dla państwowej, jak i Ochotniczej Straży Pożarnej. Znajdziesz tu mundury strażackie wyjściowe i służbowe, koszule, rogatywki, kapelusze oraz dystynkcje.

Mundur strażacki – elegancka prezencja

Różnego rodzaju uroczystości są okazją do wręczenia nominacji i odznaczeń zasłużonym strażakom, doceniając ich zapał, osiągnięcia i zaangażowanie. W tych chwilach, także poprzez strój, powinniśmy zaznaczyć odświętność tej sytuacji. Dzięki naszym mundurom strażackim każdy członek strażackiej braci zyska elegancką prezencję.

Umundurowanie strażaka OSP i PSP

Umundurowanie strażaka Ochotniczej Straży Pożarnej różni się nieco od stroju Państwowej Straży Pożarnej. Dlatego w Strefa998.pl stworzyliśmy dwie odrębne kategorie, które pozwolą na wybranie odpowiednich elementów garderoby strażakom z dwóch jednostek ratowniczych. W naszym asortymencie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie dystynkcje, czapki rogatywki czy mundury wyjściowe. A to wszystko wykonane z niezwykłą dokładnością z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu zakupiona odzież będzie służyła swoim właścicielom i właścicielkom przez długi czas.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?